Clark Kullan At Kutuda Özel Temizlik Bezi
Clark Kullan At Kutuda Özel Temizlik Bezi
Stok
Stok Kodu cl-bz
Stok Sorunuz !!!
Stok Yok
0.00
Stok Sorunuz !!!
Stok Yok
Aynı Kategoride
İduna Combifix Sert Yüzeyler İçin Cila İçeren Temizlik Ve Bakım Ürünü 5 L
0.00
İduna Mop Statik Toz Toplama Ürünü 5 L
0.00
İduna Jensen Floor Parfümlü Sert Yüzey Temizleme Ürünü 20 L
0.00
İduna Jensen Star Kalıcı Deo Parfümlü Sert Yüzey Temizleyici 5 L
0.00
İduna Jensen Star Kalıcı Deo Parfümlü Sert Yüzey Temizleyici 20 L
0.00
Maratem M330 Alkol Bazlı Yüzey Dezenfektanı 750 mL
0.00
Maratem M328 Qac Katkılı Dezenfektan - Alkali Temizlik Ürünü 5 L
0.00
Maratem M280 Anti-Mite 500 mL
0.00
Maratem M216 Kristalize Cila 5 L
0.00
Maratem M211 Silikat Çözücü 750 mL
0.00
Maratem M202 Genel Temizlik Ürünü Floral 5 L
0.00
Maratem M202 Genel Temizlik Ürünü Floral 20 L
0.00
Maratem M201 Krem Temizleyici 700 mL-6 Adet
0.00
Öztiryakiler Power Floor 200 Ağır Kir ve Yağ Çözücü 20 L
0.00
Ürün Detayları

Clark Kullan At Hijyenik Temizlik Bezi 375 Adet

Kovada alkol bazlı hijyenik özel bez

 

Clark Alkol Bazlı Hijyenik Temizleme Bezi , silinebilir tüm yüzeylerde güvenle kullanılır. Duvarların, zeminlerin, medikal alet ve ekipmanların hijyenik olarak temizlenmesinde oldukça etkili olup klinik deneylerle kanıtlanmıştır.

Evde, ofiste, restoran ve kafelerde aynı bezi sürekli kullanmaya son. Gıda maddelerinin temas ettiği tüm yüzeylerde hijyenik koşulları sağlar.

 

Kötü koku oluşumunu önler.

Renksiz, kokusuz 

Her türlü su sertliğinde kullanılır.

 

Kullanım Şekli

1-2 yaprak çekerek temizlenecek yüzeye uygulayınız.


Taksit Seçenekleri
Yorumlar
Yorumlar Değerlendirmenizi Yazın

Başkaları Ürün Hakkındaki Yorumlarınızı Okusun

Yorumları Oku
Güvenli Alışveriş

İade & Kargo & Servis

Güvenli Alışveriş için

 1. Ürünlerinizi kargodan teslim alırken Akıllı Telefonunuzda fotoğraf çekmenizi tavsiye ediyoruz. Açılmamış paket ve açtıktan sonra ürün resimleri güvenliğiniz için önemli. 2 resim yeterli.

 2. Hasarlı, bozuk çıkan ürünlerde sorunun üründen mi, kargodan mı kaynaklandığını anlayabiliriz. Ürünler bizim tarafımızda sorunsuz ve sağlam paketleme ile kargoya teslim edilir. 

İade : 

 1. Ürün kusuru olmadan iade etmek isterseniz, - ürün açılmamış veya bize ulaştığında kargoda zarar görmemiş durumda ise ! - gelen giden kargo ücretleri ödediğiniz tutardan düşülerek kalan miktar tarafınıza iade edilir. Kargoya vermeden önce ürünün kendisi ve paketli hali ile 2 adet fotoğraf çekip bize Whatsapp hattından bize gönderin. Faturanızı eklemeyi unutmayın. 

 2. İadelerde, kargo sırasında ürünlerden müşterilerimiz sorumludur. Sağlam paketleme yapmanız sorunsuz alışveriş için önemli. Ürün bizim için satılır şekilde ulaşmalıdır.
 3. Ürününüz kargoya verildikten sonra satış iptali isterseniz gidiş geliş kargo ücretleri kesinti yapılarak kalan tutar iade edilir.

 4. Kargoda zarar gören ürünler için tutanak tutmanız şarttır. Kargo elemenları ürünün ne olduğundan sorumlu olmasa da, paket ve ürünün sağlamlığından sorumludur. Sizi beklemek, hasar durumunda tutanak tutmalıdırlar..

 5. Kargoya verilmeden yapılan iadeler, Cayma hakkına girer. Tüm paranız iade edilir. Hesabınıza yansıması bankanızın işlem süresine göre değişir.

    
 6. Üretici firmaya ait ürünler paket veya etiket değişikliği ile satışa çıkarıldığında, tedarikçi firma olarak temizlikdeposu model ve gereken özellikler satın alınan ürünü karşılaması şartı ile, farklı etiketli veya etiketsiz ürün gönderme hakkına sahiptir. Bu kapsamdaki içinde cayma hakkı bulunmaz. Yapılacak işlemler iade koşulları kapsamındadır.

 

Ödeme : 

 1. Siparişiniz ve ödemeniz bize ulaştıktan sonra ürünler genellikle 48 saat içinde anlaşmalı kargoya verilir. EFT ile alışverişlerde ödemenizi bildirmek sizin sorumluluğunuzdadır. 0212 549 8106, info@temizlikdeposu.com 

 2.  

  Kargo : 

 1. Kargo ücretini sipariş sırasında ödüyorsunuz, gelen kargo elemanlarına hiç bir ödeme yapmamalısınız. Ödeme istenirse bizi arayabilirsiniz. 0212 549 8106 Kargo şubesinde kayıt sırasında hata yapılmış olabilir.

 

 

TemizlikDeposu.com, Ofis Tedarik firmasının tescilli markası ve internet sitesidir. Faturalarda ve resmi belgeler Ofis Tedarik firmasının resmi ünvanı yer alacaktır

Son Baktıklarınız


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.