Klozet Fırçası

Restoran, otel ve spor salonu gibi mekanlarda personelin temizlik yapması için satın alınan klozet fırçası birçok butik alanda aksesuar olarak kullanılır. Tuvalet aksesuarlarında klozet yanı ürünlerde set olarak alınabilir. Tam set alım yapılırsa aşağıdaki ürünlerle birlikte alınmalıdır. Set olarak tamamlanabilecek aksesuarlar:

  1. Klozet fırçası
  2. Tuvalet kağıdı dispenseri
  3. Çöp kovası

Klozet Fırçası Toptan

Toptan fiyatlarla klozet fırçası 304 paslanmaz metal ürünlerde ve plastik ürünlerde otel ve sağlık kuruluşlarında tercih edilmektedir. Tedarikçi firmalarda farklı modellerde bulunan ürün TemizlikDeposunda İstanbul içi araçlarla teslim edilir.

Klozet fırçaları tedarik firması olarak Temizlikdeposu’nda Dayco, Rulopak gibi markalarda bulunmaktadır.

304 Paslanmaz Klozet Fırçası

Düz kapak ve bombe kapak modellerinde plastik sap ile üretilir. Farklı tarzdaki katalog ürünleri 304 paslanmaz klozet fırçasını mekanlarda küçük ve dikkat çekici aksesuarlardan biri yapar. Fırça sapı plastikten üretilerek kullanımda kolaylık sağlar.

Parlak ve fırçalanmış mat krom renklerde bulunur.

Duvara Monte Klozet Fırçası

Mekanlarda kullanım kolaylığı ve tarz olarak sunulan aksesuarlarda duvara monte klozet fırçası alımı kaliteli görünümü değiştirebilir. Fayans mekanı suyla yıkamada kolaylık sağlar. Dağınıklığı önlediği için tercih edilen modellerdendir. Paslanmaz çelik malzeme uzun kullanım sağlar. Kırılmaz ve çizilmez malzeme ile kalite otel, restoranların tercihidir.

Horeca Klozet Fırçası

Horeca aksesuarlarında klozet fırçası, çöp kovası ve tuvalet kağıdı aparatı set olarak sunulmaktadır. Otel, restoran, bar, spor salonu gibi yerlerde temizliğin sağlanması müşteriler ve işletme için önemlidir. Hızlı kullanım sağlayan ve kullanım sonrası ve temizlik sırasında suyun serbestçe akmasını sağlayan açık klozet fırçaları yoğun temizlik gerektiren alanlar için satın alınabilir. Aynı zamanda dikey klozet fırça setinde 1’den fazla tuvalet kağıdının bulundurulmasını sağlayarak, devamlı kullanım sağlar..

566,64
202,37
219,72
64,76
283,32
260,19

indirim


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.