Taski Jontec F2J Resitol Sert Zemin Cilası 5 L
Taski Jontec F2J Resitol Sert Zemin Cilası 5 L
Stok 3 Günde Kargo
Stok Kodu 7512357
% 75
2.941,00 + KDV
3.470,38
867,60
Adet
Aynı Kategoride
% 25
Pevapolish Çelik Temizleme ve Parlatma Maddesi 5 L
1.180,00
885,00
% 25
Pevapolish Çelik Temizleme ve Parlatma Maddesi 750 mL
224,20
168,15
% 7
Fila Satin Yarı Mat Mermer Ve Cotto Cilası 1 L
892,01
829,57
% 7
Fila Stop Dirt Leke Koruyucu 500 mL
1.203,18
1.118,95
% 7
Fila Stone Plus 1 L Doğaltaşlar İçin Canlandırıcılı ve Leke Koruyucu 
1.670,10
1.553,19
İduna Poli 2000 Extra Parlak Polimer Yer Cilası 5 L
436,31
İduna K-2000 Kristalize Mermer Cilası 5 L
431,17
% 75
Taski Jontec Extra Polimer Cila Bakım Ürünü 5 L
2.585,38
646,35
% 75
Taski Jontec 300 Cila Bakım Ve Temizleme Maddesi 10 L
2.554,70
638,68
% 75
Taski Jontec Esd F2K İletken Polimer Cila 5 L
4.022,62
1.005,66
% 75
Taski Jontec Eternum Yüksek Parlaklık Sağlayan Akrilik Cila 5 L
3.489,26
872,32
% 75
Taski Jontec Nobile Plus Toz Kristalizasyon Maddesi 5 Kg
12.476,14
3.119,04
Ürün Detayları

TASKİ Jontec Resitol Sert Zemin Cilası 5 L 

Resitol Zemin Cila Maddeleri

Düz ve suya dayanıklı, sert yüzeylerin çoğu için yüksek-parlatıcı özellikli, kayma dirençli zemin emülsiyonudur. Polimerlerin ve mumların özel karışımına dayanan teknolojisi, geleneksel zemin emülsiyonları karşısında önemli alkol ve MEDİKAL ÜRÜNLER/Dezenfektanlara karşı daha iyi direnç gösterdiğini kanıtladı. Hafif Okaliptüs kokusu katılan bu bileşim, uygulama sırasında ne personeli ne de hastaları rahatsız etmeyerek sağlık merkezlerinde kullanılmasını ideal hale getirmektedir. Koruyucu film katmanı, yoğun giriş çıkış trafiğinin olduğu yerlerde bile aşınmaya karşı iyi bir direnç gösterir.

 • Geleneksel zemin emülsiyonları karşısında alkole ve MEDİKAL ÜRÜNLER/Dezenfektanlara karşı üstün direnç
 • Yüksek-parlatıcı özellikli, koruyucu tabaka
 • Okaliptüs kokusu
 • Dayanıklı ve aşınma dirençli koruma
 • Uygulama kolaylığı, kısa kuruma süresi
 • Parlatmaya iyi cevap
 • Uluslar arası standartlara (ASTM D-2047) göre kaymaya karşı dirençli

Avantajları

 • Sağlık merkezinde kullanım için ideal
 • Zeminin optik temizliğini garanti eder.
 • Uygulama hastaları ve personeli rahatsız etmeyecektir.
 • Yoğun giriş çıkış trafiğinin olduğu yerlerde bile aşınmaya karşı iyi direnç
 • Düz, suya dayanıklı sert zeminlerin çoğunda paspas veya bez ile uygulanabilir.
 • Mükemmel dağılım (düzleştirme) için eşit şekilde yayılır.
 • Tüm genel bakım yöntemlerine iyi yanıt verir.
 • Çalışanlarınız ve müşterileriniz için garantili güvenlik


Nasıl Kullanılır?

Dozaj:
Ürün kullanıma hazırdır. Seyreltmeden kullanın.

Uygulama:
Sadece zımparalanmış ve derinlemesine durulanmış ve tamamen kuru zeminlere uygulayın. Gözenekli ve hasarlı zeminlere, uygulamadan önce JohnsonDiversey zemin kaplayıcı uygulayın. Ürünü, idareli olarak yere dökün ve hala ıslakken üst üste çakışan 1-1.5 m uzunlukta şeritlerde cila ile beraber eşit olarak dağıtın. Benzer şekilde ilave kaplamalar uygulamadan önce, (20-30) dakika boyunca tamamen kurumasını bekleyin. Gözeneksiz, düz zeminlere iki defa kaplama yapın. Gözenekli zeminler için genellikle üç kaplama yeterlidir.

Muşamba: İlk kaplama kuruduktan sonra, muşamba zemini mavi tamponlu tek diskli yıkama makinesi ile düzleştirin, sonra ıslak paspaslama yapın ve ilave kaplamalar uygulamadan önce tamamen kurumasını bekleyin.

Üst zımparalama ve yeniden kaplama: Üst cila katmanını ayırmak ve kirli solüsyonu ıslak vakum temizleyici ile veya yıkama kurutma makinesi ile toplamak için. Islak elektrik süpürgesi ya da kombine yer yıkama makinesi. Tamamen kurumasını bekleyin ve ilave kaplama(lar) uygulayın.

Önemli not:
Diğer maddelerle seyreltmeyin veya karıştırmayın. 5°C?nin altındaki sıcaklıklarda saklamayın. Dışarıda veya ıslak yerlerde kullanmayın.

Teknik Bilgiler
Görünüm : Süt gibi beyaz sıvı
Relatif yoğunluk (20°C) : 1.03
pH (direkt) : 7.9 - 8.4
Uygulama miktarı : 20-40 ml/m2Taksit Seçenekleri
Yorumlar
Yorumlar Değerlendirmenizi Yazın

Başkaları Ürün Hakkındaki Yorumlarınızı Okusun

Yorumları Oku
Güvenli Alışveriş

İade & Kargo & Servis

Güvenli Alışveriş için

 1. Ürünlerinizi kargodan teslim alırken Akıllı Telefonunuzda fotoğraf çekmenizi tavsiye ediyoruz. Açılmamış paket ve açtıktan sonra ürün resimleri güvenliğiniz için önemli. 2 resim yeterli.

 2. Hasarlı, bozuk çıkan ürünlerde sorunun üründen mi, kargodan mı kaynaklandığını anlayabiliriz. Ürünler bizim tarafımızda sorunsuz ve sağlam paketleme ile kargoya teslim edilir. 

İade : 

 1. Ürün kusuru olmadan iade etmek isterseniz, - ürün açılmamış veya bize ulaştığında kargoda zarar görmemiş durumda ise ! - gelen giden kargo ücretleri ödediğiniz tutardan düşülerek kalan miktar tarafınıza iade edilir. Kargoya vermeden önce ürünün kendisi ve paketli hali ile 2 adet fotoğraf çekip bize Whatsapp hattından bize gönderin. Faturanızı eklemeyi unutmayın. 

 2. İadelerde, kargo sırasında ürünlerden müşterilerimiz sorumludur. Sağlam paketleme yapmanız sorunsuz alışveriş için önemli. Ürün bizim için satılır şekilde ulaşmalıdır.
 3. Ürününüz kargoya verildikten sonra satış iptali isterseniz gidiş geliş kargo ücretleri kesinti yapılarak kalan tutar iade edilir.

 4. Kargoda zarar gören ürünler için tutanak tutmanız şarttır. Kargo elemenları ürünün ne olduğundan sorumlu olmasa da, paket ve ürünün sağlamlığından sorumludur. Sizi beklemek, hasar durumunda tutanak tutmalıdırlar..

 5. Kargoya verilmeden yapılan iadeler, Cayma hakkına girer. Tüm paranız iade edilir. Hesabınıza yansıması bankanızın işlem süresine göre değişir.

    
 6. Üretici firmaya ait ürünler paket veya etiket değişikliği ile satışa çıkarıldığında, tedarikçi firma olarak temizlikdeposu model ve gereken özellikler satın alınan ürünü karşılaması şartı ile, farklı etiketli veya etiketsiz ürün gönderme hakkına sahiptir. Bu kapsamdaki içinde cayma hakkı bulunmaz. Yapılacak işlemler iade koşulları kapsamındadır.

 

Ödeme : 

 1. Siparişiniz ve ödemeniz bize ulaştıktan sonra ürünler genellikle 48 saat içinde anlaşmalı kargoya verilir. EFT ile alışverişlerde ödemenizi bildirmek sizin sorumluluğunuzdadır. 0212 549 8106, info@temizlikdeposu.com 

 2.  

  Kargo : 

 1. Kargo ücretini sipariş sırasında ödüyorsunuz, gelen kargo elemanlarına hiç bir ödeme yapmamalısınız. Ödeme istenirse bizi arayabilirsiniz. 0212 549 8106 Kargo şubesinde kayıt sırasında hata yapılmış olabilir.

 

 

TemizlikDeposu.com, Ofis Tedarik firmasının tescilli markası ve internet sitesidir. Faturalarda ve resmi belgeler Ofis Tedarik firmasının resmi ünvanı yer alacaktır

Son Baktıklarınız


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.