Taski Jontec Tensol Yüzey Temizleme Ve Bakım Maddesi 10 L

Taski Jontec Tensol Yüzey Temizleme Ve Bakım Maddesi 10 L

Stok 3 Günde Kargo
Stok Kodu 70024263
1.800,00
1.800,00
Adet
Aynı Kategoride

Tana Quickstrip Alka- Eksta Güçlü Kir ve Cila Sökücü 10 L
0,00
Ürün Detayları

Taski Jontec Tensol Yüzey Temizleme ve Bakım Maddesi 10 L

Yüzey aktif madde bazlı zemin temizleme / bakım maddesi. Film tabakası oluşturmadan parlatılabilen zemin temizlik / bakım maddesi. Otel, Hastane, Ofis, Okul ve birçok yerde çokta tercih edilen bir temizlik ürünüdür.

AÇIKLAMA

Film tabakası oluşturmadan parlatabilen zemin temizlik bakım maddesi.

ÖZELLİKLERİ

 • Suda çözünebilen bakım maddelerinin dengeli bir bileşimi olan zemin temizlik  bakım maddesi 
 • Kaymayı önler 
 • Az köpürür 
 • Hoş kokulu

ÜRÜN AVANTAJLARI

 • Film tabakası oluşturmaz
 • Temizler ve Parlatır
 • Kaymayı önleyici yüzey oluşturur
 • Kolayca moplanır
 • Kombine yer yıkama makinesi ile kullanılabilir
 • Tek diskli makine ve sprey ünitesi ile kullanılabilir

KULLANIM TALİMATLARI

Dozaj Önerisi: Minimum dozaj: 10 L su için 50ml (0.5%) Önerilen: 10 L su için 100 ml (1%)

Ağır Kirler: Dozajı artırın ilk uygulama: 7.5L su için 2.5 l (25%) Gözenekli yüzeylerde dozajı %50’ye kadar artırın

Tek Diskli Makine ve Sprey Temizleme: 400ml su için 100ml (20%)

Uygulama: Manuel Islak moplama:TASKI Tensolü kova içinde önerilen dozajlarda hazırlayın ve uygulayın. Kirlenen solüsyonu yerden temizleyin ve durulama yapın.

İlk uygulama: TASKI Tensollü kova içinde önerilen dozajlarda hazırlayın ve temiz bir mopla yüzeye uygulayıp solüsyonu kurumaya bırakın. Daha iyi bir parlaklık için ovalayın.

Makine ile Kombine Yer Yıkama Makinesi: TASKI Tensolü makine tankında önerilen dozajlarda hazırlayın, uygulayın, kirli solüsyonu yerden temizleyin.

Tek Tanklı Makine ile: Önerilen dazajlarda solüsyonu hazırlayıp sprey ünitesiyle püskürtün. Daha iyi bir parlaklık için ovalayın. Kullanmadan önce küçük, göze çarpmayan bir yerde yüzey malzemesinin mamule dayanıklılığını test edin.

Önemli: Ahşap, mantar gibi suya hassas yüzeylerde kullanmayın.

TEKNİK DATA 

Görünüş: Berrak, renksiz sıvı 
Yoğunluk [20°C]: 1.00  
pH-değeri-direkt: 8.0 - 8.5  
Ürün Kodu: 70024263

Taksit Seçenekleri
TAKSİT TUTAR TOPLAM TUTAR
2 3 6 9
965.25 TL 1931 TL
658.26 TL 1975 TL
353.36 TL 2120 TL
256.28 TL 2307 TL
Yorumlar
Yorumlar Değerlendirmenizi Yazın

Başkaları Ürün Hakkındaki Yorumlarınızı Okusun

Yorumları Oku
Güvenli Alışveriş

İade & Kargo & Servis

Güvenli Alışveriş için

 1. Ürünlerinizi kargodan teslim alırken Akıllı Telefonunuzda fotoğraf çekmenizi tavsiye ediyoruz. Açılmamış paket ve açtıktan sonra ürün resimleri güvenliğiniz için önemli. 2 resim yeterli.

 2. Hasarlı, bozuk çıkan ürünlerde sorunun üründen mi, kargodan mı kaynaklandığını anlayabiliriz. Ürünler bizim tarafımızda sorunsuz ve sağlam paketleme ile kargoya teslim edilir. 

İade : 

 1. Ürün kusuru olmadan iade etmek isterseniz, - ürün açılmamış veya bize ulaştığında kargoda zarar görmemiş durumda ise ! - gelen giden kargo ücretleri ödediğiniz tutardan düşülerek kalan miktar tarafınıza iade edilir. Kargoya vermeden önce ürünün kendisi ve paketli hali ile 2 adet fotoğraf çekip bize Whatsapp hattından bize gönderin. Faturanızı eklemeyi unutmayın. 

 2. İadelerde, kargo sırasında ürünlerden müşterilerimiz sorumludur. Sağlam paketleme yapmanız sorunsuz alışveriş için önemli. Ürün bizim için satılır şekilde ulaşmalıdır.
 3. Ürününüz kargoya verildikten sonra satış iptali isterseniz gidiş geliş kargo ücretleri kesinti yapılarak kalan tutar iade edilir.

 4. Kargoda zarar gören ürünler için tutanak tutmanız şarttır. Kargo elemenları ürünün ne olduğundan sorumlu olmasa da, paket ve ürünün sağlamlığından sorumludur. Sizi beklemek, hasar durumunda tutanak tutmalıdırlar..

 5. Kargoya verilmeden yapılan iadeler, Cayma hakkına girer. Tüm paranız iade edilir. Hesabınıza yansıması bankanızın işlem süresine göre değişir.

    
 6. Üretici firmaya ait ürünler paket veya etiket değişikliği ile satışa çıkarıldığında, tedarikçi firma olarak temizlikdeposu model ve gereken özellikler satın alınan ürünü karşılaması şartı ile, farklı etiketli veya etiketsiz ürün gönderme hakkına sahiptir. Bu kapsamdaki içinde cayma hakkı bulunmaz. Yapılacak işlemler iade koşulları kapsamındadır.

 

Ödeme : 

 1. Siparişiniz ve ödemeniz bize ulaştıktan sonra ürünler genellikle 48 saat içinde anlaşmalı kargoya verilir. EFT ile alışverişlerde ödemenizi bildirmek sizin sorumluluğunuzdadır. 0212 549 8106, info@temizlikdeposu.com 

 2.  

  Kargo : 

 1. Kargo ücretini sipariş sırasında ödüyorsunuz, gelen kargo elemanlarına hiç bir ödeme yapmamalısınız. Ödeme istenirse bizi arayabilirsiniz. 0212 549 8106 Kargo şubesinde kayıt sırasında hata yapılmış olabilir.

 

 

TemizlikDeposu.com, Ofis Tedarik firmasının tescilli markası ve internet sitesidir. Faturalarda ve resmi belgeler Ofis Tedarik firmasının resmi ünvanı yer alacaktır

Dökümanlar

Suda çözünebilen bakım maddelerinin dengeli bir bileşimi olan zemin temizlik / bakım maddesidir.

ÜRÜN AVANTAJLARI 

Film tabakası oluşturmadan temizler / parlatır. 

Kaymayı önleyici yüzey oluşturur. 

Kolaylıkla moplanır.

Kombine yer yıkama makinesi ile kullanılabilir.

Tek diskli makine ve sprey ünitesi ile kullanılabilir.

KULLANIM TALİMATLARI

Dozaj Önerisi:

Minimum dozaj: 10 L su için 50ml (0.5%)

Önerilen: 10 L su için 100 ml (1%)

Ağır kirler: Dozajı artırın İlk uygulama: 7.5L su için 2.5 l (25%) Gözenekli yüzeylerde dozajı %50'ye kadar artırın

Tek diskli makine ve sprey temizleme: 400ml su için 100ml (20%)

Uygulama

Manuel/ Islak moplama:TASKI Tensol'ü kova içinde önerilen dozajlarda hazırlayın ve uygulayın. Kirlenen solüsyonu yerden temizleyin ve durulama yapın.

İlk uygulama: TASKI Tensol'ü kova içinde önerilen dozajlarda hazırlayın ve temiz bir mopla yüzeye uygulayp solüsyonu kurumaya bırakın. Daha iyi bir parlaklık için ovalayın.

Makine ile:

Kombine yer yıkama makinesi: TASKI Tensol'ü makine tankında önerilen dozajlarda hazırlayın, uygulayın, kirli solüsyonu yerden temizleyin. 

Tek tanklı makine ile: Önerilen dazajlarda solüsyonu hazırlayıp sprey ünitesiyle püskürtün. Daha iyi bir parlaklık için ovalayın. Kullanmadan önce küçük, göze çarpmayan bir yerde yüzey malzemesinin mamule dayanıklılığını test edin.

Önemli: Ahşap, mantar gibi suya hassas yüzeylerde kullanmayın!

TEKNİK DATA

Görünüş: Berrak, renksiz sıvı

Yoğunluk [20°C]: 1.00

pH-değeri-direkt: 8.0 - 8.5

Son Baktıklarınız


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.