Yüzey Dezenfektan

Yüzey Dezenfektan ürünleri hijyen ve sağlık açısından oldukça önem arz etmektedir içeriğinde bulunan kimyasallar sayesinde yüzey ve objelerin üstündeki mikrop ve bakterileri yok etmektedir. Aynı zamanda tehlike oluşturabilecek mikrop yada virüslerin yayılımını engellemek yada dezenfekte etmek için kullanılan Yüzey Dezenfektan ürünleridir.

Hastane, klinik, okul, dershane ve alışveriş merkezlerinde yüksek insan trafiğinin olmasıyla beraber diğer insanlara bulaşabilecek tehlikeli mikroorganizmalardan yüzeyleri arındırabilmek için Yüzey Dezenfektan ürünleri kullanılmaktadır. Yüzey Dezenfektan ürünleri özellikle endüstriyel amaçlar doğrultusunda kullanılanlar yüksek dezenfekte oranına sahiptir. Bu yüzden yoğun yada bilinçsiz kullanımında hayati tehlike oluşturabilir. Profesyonel dezenfektan ekipleri tarafından uygulanmasında fayda vardır.

Yüzey Dezenfektan ürünler kokulu yada kokusuz olabilmektedir. Size en uygun dezenfektan ürününü profesyonellere danışarak öğrenebilirsiniz. Tercih edilecek dezenfektanın dermatolojik olarak tehlike oluşturmayacak ve cildi tahriş etmemelidir. Aynı zamanda kullanılan dezenfektan ürünün kokusunun yada solunmasının insan sağlığına kolayca zarar verebilir. İyi marka ürünler ve danışılarak bilindik markalar tercih edilmesinde fayda vardır.

Yüzey Dezenfektan Sprey

Geniş alanları kolaylıkla dezenfekte edebilmek için havadan püskürtülerek kullanılabilen etkili Yüzey Dezenfektan Sprey ürünleridir. Herhangi bir cihaz ile püskürtüle bildiği gibi basit bir pompayla kullanımı sağlanabilmektedir. Alkol bazlı yada QAC Bazlı olabilen bu ürünler en çok tercih edilen dezenfektan ürünleridir.

Yüzey Dezenfektan Sprey ürünleri ile açık alanlarda başta olmak üzere kapalı alanları da dezenfekte edebilirsiniz. Küçük aerosol taneleri olarak yüzeye tutunur ve mikroorganizmaların bütünlüğünü bozarak onları yok eder. Tercih edilecek ürüne göre bir süre havada asılı kalan ürünlerde bulunmaktadır. Özellikle kapalı alanlarda tercih edildiği takdirde dezenfekte aşamasından sonra bir süre insan ulaşımına kapatılması gerekmektedir.

Alkol Bazlı Yüzey Dezenfektan

En çok bilinen ve tercih edilen Yüzey Dezenfektan ürünlerindedir. Alkol oranın yüksek seviyede olması ve içerdiği kimyasallar sayesinde geniş bir mikroorganizma grubunu yok edebilmektedir. Kullanımı basit olmasıyla birlikte oldukça etkili olmasından ötürü hastane, klinik ve birçok iş yerinde tercih edilmektedir.

QAC Bazlı Yüzey Dezenfektan

QAC Bazlı Yüzey Dezenfektan ürünleri özellikle uçucu olması etkili bir dezenfektan olmasının yanı sıra mutfak alanların dezenfekte işlemi için son zamanlarda en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Gıdanın yakın olduğu mutfak gibi yada yemekhane gibi alanlarda QAC bazlı Yüzey Dezenfektanlar kullanılmaktadır.

Yüksek dezenfekte edebilme oranının yanında tehlikeli mikroorganizma ve bakterileri hücre bütünlüğünü bozarak gıdayı tehlikeye atmadan dezenfeksiyon işlemini tamamlayabilmektedir.

En iyi Yüzey Dezenfektan

En iyi Yüzey Dezenfektan ürünleri kalite anlamında ödün vermeyen ve birçok güvenirlik sertifikasına sahip olan önde gelen markalardan bazıları aşağıdaki gibidir.

  • Domestos Sprey Dezenfektan
  • Maratem Yüzey Dezenfektan
  • Diversey Yüzey Dezenfektan
  • Ecolab Yüzey Dezenfektan
  • Eczacıbaşı Yüzey Dezenfektan
  • Lysol Yüzey Dezenfektan
  • İduna Yüzey Dezenfektan
  • Pevalin Yüzey Dezenfektan
  • Öztiryakiler Yüzey Dezenfektan

Yüzey Dezenfektan Fiyatları

Yüzey Dezenfektan fiyatları tercih edilen ürün veya markaya göre değişiklik göstermekle beraber içeriği, renk, koku ve etkinliği gibi diğer özellikler fiyatlarında değişiklik göstermesine neden olabilmektedir. Özellikle yüksek miktarlı bidonlar tercih edilmesi fiyatta tasarruf etme imkanını sunabilmektedir. TemizlikDeposu.com ailesi olarak sizlere En iyi Fiyat güvencesiyle en hizmeti vermeye devam ediyoruz.

Yüzey Dezenfektan Nereden Satın Alınır?

Birçok marka ve ürün grubunun yer aldığı internet sitemizde size En Uygun ve En iyi Fiyat güvencesiyle bulabileceğiniz Yüzey Dezenfektan ürünlerini güvenle satın alabilirsiniz. Aynı zamanda tercih ettiğiniz bir ürünü birçok marka ve ürün grubunun yer aldığı internet sitemizden karşılaştırabilirsiniz.

 

 

 

2.178,30
368,56
1.355,70
892,80
172,96
1.100,70


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.