Ödeme Güvenliği

Güvenliğiniz ve güveniniz bizim için önemli!
 
Temizlikdeposu.com'da alışverişlerinizin güvenli olması için güvenlik önemleri uygulanmaktadır.
 
Kredi kartı bilgileriniz hiçbir şekilde saklı tutulmaz, paylaşılmaz veya üçüncü bir şahıs tarafından görüntülenemez. 
 
Temizlikdeposu.com SSL sertifikalıdır.Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz internet güvenlik standardı olan 128 bit SSL (Secure Sockets Layer) sistemi ile şifrelenmiştir. Bu sayede, sitemize yapacağınız ziyaret ve alışverişiniz sırasında herhangi bir şekilde kredi kartı, üyelik bilgileri ve benzeri kişisel bilgilerinizin sunucuya ulaşıncaya kadar geçeceği network sistemlerinde istenilmeyen kişi veya kurumlar tarafından okunması ya da ele geçirilmesi önlenmiştir.
 
Sizden talep edilen mali bilgiler, satın aldığınız ürünleri faturalamak için kullanılmaktadır. Sitemizden bir ürün satın aldığınızda, size ait mali bilgilerin işleminizi gerçekleştirmek için gerekli kurumlara (bankalar, kredi kartı şirketleri vb.) verilmesini kabul etmiş olursunuz. Paylaşılacak bilgiler kredi kartı numarası, CVV2 , son kullanma tarihi dahil gerekli tüm mali bilgileri içerir.
 
Temizlikdeposu.com Vakıfbank Sanal POS'unu kullanmaktadır. Aynı zamanda, Visa ve Mastercard tarafından elektronik ortamda güvenliği arttırmak amacıyla geliştiren 3D Secure sistemi de aktiftir. Bu sistem ile herhangi bir ödeme işlemi sırasında kartınızın sahibi olan bankanın web sitesine yönlendirilerek kredi kartınıza ait şifre ile onaylama işlemi gerçekleştirilebilmektedir.Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.