Oksijen Bazlı Ağartıcı

Oksijen Bazlı Ağartıcı ürünleri en çok tercih edildiği yerlerden biri çamaşır ve tekstil ürünlerdir. Beyazlar için kullanılabildiği gibi renkli çamaşırlarınızı yıkayabilirsiniz. İçerdiği kimyasallar bakımından sağlığa zararlı olmamakla beraber hassas kumaşlar için uygundur. Tercih edilecek Oksijen Bazlı Ağartıcı ürünleri kullanılacak ürünlere uygunluğu kontrol edilmeli ve ona göre uygulanmalıdır.

Oksijen Bazlı Ağartıcı ürünleri küf, mikroorganizma ve koku gibi birçok şeyi çamaşırlardan arındırır. Bununla beraber doğada kolay çözümlenebilmesi ve hiçbir zararı olmamasından ötürü ardından kalıntı bırakmaz. Diğer ağartıcılara göre renklerde kaybın olmasını önler. Ana yıkama deterjanıyla birlikte kullanılabileceği gibi ana yıkamada deterjanlarının içeriğinde de bulunabilmektedir.

Oksijen Bazlı Ağartıcı Nasıl Kullanılır?

Oksijen Bazlı Ağartıcı genel olarak yardımcı yıkama kimyasalı olarak kullanılmaktadır. Bu tür ağartıcıların direk çamaşır yada tekstil ürünün üzerine dökülmemesi gerekmektedir. Eğer manuel olarak çamaşırın üzerine uygulanırsa renkte açılma yaşanabilir. Bu yüzden Sanayi Tipi Çamaşır Makinesinde kullanılması gerekmektedir.

Sanayi Tipi Çamaşır Makinesinden ağartıcının yavaşça suya ve çamaşırlara nüfuz edebilecek bölmelere konulması uygundur. Çamaşır Makinesinin hacmi ve konulana ana yıkama deterjan miktarına göre dozajlanması gereken miktarı Oksijen Bazlı Ağartıcı Kullanım talimatına göre değişmektedir.

Oksijen Bazlı Ağartıcı Fiyatları

Oksijen Bazlı Ağartıcı fiyatları marka ve ürün bazlı değişmekle beraber hassaslık ve renkli kumaşları yıkayabilme özelliği bağlı fiyatlarda yükselebilmektedir. Oksijen Bazlı Ağartıcı ürünlerinde TemizlikDeposu.com ailesi olarak sizlere En iyi Fiyat güvencesiyle hizmet vermeye devam ediyoruz.

Oksijen Bazlı Ağartıcı Nereden Satın Alınır?

Oksijen Bazlı Ağartıcı ürünlerini satın almak için en doğru adres her zaman olduğu gibi birçok marka ve ürün grubunun yer aldığı internet sitemiz üzerinden güvenle satın alabilirsiniz. Aynı zamanda tercih edeceğiniz ürünü diğer markalara ait ürün grupları ile karşılaştırabilir ve size en uygun ürünü tercih edebilirsiniz.

4.800,00
3.220,36
2.569,50
3.016,32
2.916,00
8.066,40


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.