Otomatik Köpük Sabunluk

Otomatik köpük sabunluk el hareketiyle haznesinde bulunan sıvı sabunu anında köpük sabuna çevirerek verir. Tek kullanımda 1 ml likidi otomatik olarak dispenserden verirken, ekonomi ve daha az kullanım miktarı ile çevre dostu kullanım sunar.  Ev, ofis, işyerleri, otel odaları, kafe, restoran, tuvaletlerde ve yemekhanede gibi ortak kullanımın fazla olduğu alanlarda tercih edilmektedir. Sensörlü köpük sabun dispenseri temassız kullanım sağlarken ekonomi sağlamaktadır.

Doldurma şekline göre;

 • Kartuşlu sensörlü köpük sabun dispenseri
 • Doldurmalı sensörlü köpük sabun dispenseri

olarak satın alınabilmektedir.

Bazı modellerde önceden ayarlanmış köpük sabun hacmine göre az, orta ve bol olarak kullanabilirsiniz. 

Fotoselli Köpük Sabunluk

Sensörlü pille çalışan köpük sabunluk tek sıkımda 1 ml likit sabun kullanır. Tek kullanımdaki köpük sabun miktarı 2 ile 4 mL arasında değişmektedir. 1 ml ayar ile 1 litrelik bir ürün 1000 kullanım sağlamaktadır. Metal köpük sabun aparatları, parlak krom 304 paslanmaz malzeme kullanılarak yapılmıştır ve diğer metal malzemeler gibi paslanma yapmaz.

Ürün çeşitlerinde değişkenlik göstermek üzere köpük miktarı için LED göstergeye sahip olabilir. Besleme tankı, dereceli işaretlerle açıktır ve AA boy pil ile çalışır. Üst modellerde el sabunu kullanım miktarı kullanıcılar tarafından ayarlanabilmektedir.

Pilli Köpük Sabun Makinesi

Hacmine göre 500 ml, 1 litre, 1.5 litre pilli köpük sabunluk fotoselli modellerde mevcuttur. Köpük sabun makinesi kızılötesi sensörüyle bir kişinin elini 15 cm’e kadar uzaktan algılayabilme teknolojisine sahiptir. Son olarak, sıvının elektrikli bileşenlere zarar vermesini önlemek için bir silikon conta pil bölmesini kaplar.

Pille çalışan fotoselli köpük sabun dispenserleri uzun ömürlü bir pil kullanımı sağlar. Pil değişimleri arası zaman 6 aya kadar çıkabilmektedir (garanti verilmemektedir) ve kullanım miktarı için seçim yapabileceğiniz farklı seviyeleri olabilir.

Paslanmaz Krom Otomatik Köpük Sabunluk Çeşitleri

Paslanmaz krom köpük sabun dispenseri çeşitleri fiyatlarda üst segmentte yer almakta olup iç mekanizmaları alt modellere göre daha kalitelidir. Eklenebilecek özellikler, iç makine malzemesi ve fotosel kalitesine göre kullanım sağlamaktadır. Daha fazla özellik daha kaliteli demek değildir.

Sensörlü sabunluk, elektrik fotoselinden 5 – 15 santimetreye kadar elinizi algılar ve gerektiğinde köpük sabun dağıtır. Ayrıca damlama koruma mekanizmasına sahiptir. Konumlandırmasına göre farklı ürün isimleri mevcuttur.

 1. Tezgah üstü (taşınabilir)
 2. Ankastre (sıva altı)
 3. Duvara monte sensörlü sabunluk

olarak TemizlikDeposu mağazamızda ve internet sitemizden güvenle satın alabilirsiniz.

Malzemesine göre Otomatik Köpük Sabunluklar

Pazaryerleri ve kurumsal tedarik firmalarında çoğunlukla bulabileceğiniz Malzemesine göre 2 tip otomatik sabunluk vardır:

 1. Abs Plastik
 2. 304 Paslanmaz Metal

Her iki malzemede üretilen otomatik sabunluklar pilli ya da elektriklidir. Tuvaletler ve diğer kamu tesisleri için kullanışlıdırlar.

Duvara Monte Otomatik Köpük Sabunluk

Her ortamda el ve yüz temizliğine oldukça dikkat etmek gerekir. Hijyenin en gerekli malzemelerinden olan Köpük sabunları kullanılması en kolay hali ile banyo ve tuvaletlere yerleştirmek gerekir. Duvara monte ürünler bunlar arasında en çok tercih edilenlerdendir. Özellikle dar lavabo alanlarında genel olarak tercih edilmektedir.

Küçük banyo ve tuvaletlerde ya da kalabalık mekânlarda kullanılabilen duvara monte Köpük sabunluk, kullanılan alanlarda yer tasarrufu sağlar. Sabunluk arkasında bulunan yapışkan yada vida alanları sayesinde kolayca fayans hata her türlü yüzeye monte edilebilir. Tasarımları sayesinden duvardan ayırmadan kolayca kartuş yada haznesine köpük sabun eklenebilir.

Plastik Otomatik Köpük Sabunluk

Plastik Fotoselli Köpük Sabun Dispenser ürünleri uzun süreli kullanımlara yönelik üretilen farklı Köpük sabunluk modelleri bulunur. Plastik Otomatik Köpük Sabun Dispenser çeşitleri dayanıklı yapısı ile sıkça tercih edilmektedir. Farklı hazne yapılarına sahip olabilir 250 ml, 330 ml, 500 ml yada 1000 ml en çok üretilen miktarlardandır.

Plastik - Abs

TemizlikDeposu’nda hem mutfak hem de tuvaletler için otomatik sıvı sabunluklar bulabilirsiniz. Bu duvara monte cihazlar, özellikle sık el yıkama ve hijyenik gıda hazırlama gerektiren alanlar için yararlıdır. Malzeme maliyeti sebebiyle pazaryerleri ve piyasadaki en ucuz köpük sabunluk çeşitleri plastik abs malzemeden yapılmıştır.

304 Paslanmaz Metal

Sadece dayanıklı değil, aynı zamanda şık görünüm sunarak köpük sabunluk ürünleri arasında paslanmaz çelik üst düzey mekanlar için tercih edilen modeldir. Paslanmaz sabun dispenserleri genellikle sık kullanım alanları ve yoğun tesisler için tasarlanmıştır. Plastik çeşitlerinden farklı olarak metal dispenserler kırılmaz ve ayrıca uzun vadede daha iyi tasarruf sağlarlar.

Otomatik Köpük Sabunluk Fiyatları

Toptan otomatik köpük sabunluk fiyatları pazaryerlerinde satılan ürünlerden çoğunlukla daha uygun fiyatlı olmaktadır. TemizlikDeposu.com ailesi olarak En iyi Fiyat güvencesiyle sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Kalitesine özelliklerine ve markasına, göre fiyatlar değişmektedir. Yüksek fiyatlı ürünler çoğunlukla malzeme tercihinden dolayı metal sabunluklar olurken, plastik aksamı kaliteli köpük sabunluk markalarında tercih edilen birçok model bulunmaktadır.

En İyi Otomatik Köpük Sabunluk Markaları

Otomatik köpük sabunluk makinelerinde seçenekler fazladır ancak çeşitleri incelediğinizde tercih edebileceğiniz marka ve ürün tiplerinin çok farklılaşmadığını göreceksiniz.

TemizlikDeposu olarak tavsiye edilen en iyi sensörlü köpük sabunluk markaları listesini aşağıda görebilirsiniz:

 • Tork Köpük Sabunluk
 • Xinda Köpük Sabunluk
 • Carpex Köpük Sabunluk
 • Bobson Köpük Sabunluk
 • Rulopak Köpük Sabunluk
 • Dayco Köpük Sabunluk

Otomatik etkinleştirilen dispenserler, umumi tuvaletler için de kullanılabilir. Bu cihazlar, zamandan ve emekten tasarruf sağladıkları için çalışanlar ve misafirler için uygundur. Otellerin, restoranların ve diğer ticari kuruluşların banyolarına monte edilebilirler.

Otomatik Köpük Sabunluk Nereden Satın Alınır?

Otomatik Köpük Sabunluk satın almak için en doğru adres her zaman olduğu gibi birçok marka ve ürün grubunun yer aldığı internet sitemiz üzerinden güvenle satın alabilirsiniz. Otomatik Köpük Sabunluk çeşitleri arasında tasarım olarak size en uygun ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz.


indirim

indirim
0,00

indirim
0,00

indirim
0,00

indirim
0,00
2.040,00
6.753,60
6.753,60
6.753,60
1.688,40
2.331,60
1.279,16
1.078,57
1.078,57
3.168,00
3.168,00
3.168,00

indirim

indirim
2.700,00


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.