Yer Silme Makinesi

Yer Silme Makineleri ve Otomatları büyük alanları temizlemek için insan ve maliyet masraflarını en aza indirgeyerek kapalı ortamlarda ve havasız alanlarda temizlik işlerin yapılması için mükemmel çözümler sunar. Temizliğin uygulandığı alanlar ve uygulama şekilleri birbirinden farklılık gösterebilmektedir. Yer Silme Makineleri Hastane, okul, fabrika, avm, restoran ve ofislerin zem

Bu uygulama alanlarından biri olan zemin temizliği yerin yapısı ve karakteristik özelliğine göre değişir. Kapalı ya da açık alanların zeminlerinde bulunan laminat parke, tahta ya da fayansları temizlemek için ise Yer Silme Makinesi gerekir. Bu kullanıcılar evlerinin, fabrikalarının, dükkanlarının ya da ofislerinin zeminlerini çok kolay ve hızlı bir şekilde temizleyebilir.

Yer Silme Makineleri Hangisini Tercih Etmeliyim?

Yer Silme Makinesi olarak temizlik yapılacak alanın büyüklüğü, aktif olarak günde kaç saat kullanacağı veyahut kablolu yada akülü opsiyonlardan hangisinin tercih edileceği dikkat edilmesi gereken unsurlardandır. Tercih edecekleri ürünlerin özelliklerine dikkat etmeli ve ürünü almadan önce profesyonel destek istemelidirler.

Temizliğe ihtiyaç duyulan alanlar için uygun makineler tercih edilmesi önemlidir. Elektrikli Yer Silme Makineleri yani kablolu olanlar genel olarak kablo uzunluğu 10 metre ve üstü olabilmektedir. Çok büyük olmayan ve geniş alanlarda uzatma kablosunun el verdiği mesafelerde üst kalite temizlik sunar.

Akülü Yer Silme Makineleri ise çok geniş alanlarda ve karmaşık zeminlerde rahatlıkla çalışabilir. İkisinin de verimliliği birbirine eş değerdir ama akü maliyetleri yüksek olduğundan ötürü fiyat anlamında Yer Silme Makinelerin Akülü versiyonları Kablolu versiyonlarına göre fiyatları biraz daha yüksektir.

Yer Silme Makinesi Kablolu Avantajları?

Yer Silme Makineleri Kablolu olanlar uzatma kablosunun izin verdiği kadar alanı temizleme kapasitesine sahiptir. Çok karmaşık olmayan alanlarda kablonun takılma, gerilme veya zedelenmesine sebep olmayacak şekilde çalışması kusursuz bir şekilde devam ettirebilir.

Uzun süreli çalışmalarda akü sarj etmekle uğraşmaksızın çalışma kapasitesi ve akü yenileme maliyetleri gibi birçok maliyetlerden tasarruf etmiş olursunuz. İlk alımınızda daha uygun fiyatlarla Kablolu Yer Silme Makinesi elde etme avantajı mevcuttur. Çoğu kişinin sorduğu Akülü ile Kablolu arasında güç ve emiş gibi farkların olup olmadığı konusunda net bir şekilde hiçbir farkın olmadığını söyleyebiliriz.

Yer Silme Makinesi Akülü Avantajları?

Yer Silme Makineleri Akülü olanlar gün içinde şarj sürelerince kullanım imkânı olduğu gibi mesafe fark etmeksizin her türlü dar ve ulaşılmaz alanların temizlenmesinde rahatlık sağlamaktadır. Akülü Yer Silme Makinelerinde tercih ettiğiniz ürüne göre şarj süreleri fark etmekle beraber güç anlamında kablolu olanlarla eşdeğer performansa sahiptir.

Aküleri olduğundan ötürü ürünün ağırlığı kabloluya göre aha fazla ve fiyat olarak biraz daha yüksektir. Ama konfor imkânı ve gün içinde başkalarına rahatsızlık vermeyecek şekilde çalışabilmesi büyük avantajlardan. Eğer geniş alan ve gün içerisinde çalışma tercihleriniz bulunuyorsa ve muhtemel prizlere uzaklığınız yüksekse Akülü Yer Silme Modellerini tercih etmenizi öneririz.

Ahşap Zeminler için En Uygun Yer Silme Makinesi Hangisi?

Tek Diskli Yer Silme Makineleri yumuşak olarak nitelendirdiğimiz alanlar için daha düşük RPM ve basınç sağlayarak zemine zarar vermeden mükemmel temizlik imkânı sağlamaktadır. Aynı zamanda uygun fiyat ve mobil olması sayesinde kolaylıkla istiflenebilir ve hızlı kullanımı sağlanabilir. Fiyat olarak diğer makinelere göre uygundur.

Kullanılacağı alana göre Elektrikli Tek Diskli Yer Silme Makineleri ve Akülü Tek Diskli Yer Silme Makineleri tercih edilmektedir. Uzun süreli ve 10 metre ve daha uzun kablo mesafesinin yeterli olduğu durumlarda Elektrikli olanları tercih edilirken karmaşık yapı ve priz mesafesinin uzak olduğu yerlerde Akülü Tek Diskli Yer Silme Makineleri tercih edilmektedir.

Mermer Zeminler için En Uygun Yer Silme Makinesi Hangisi?

Zemin Temizlik Makineleri Sert Zeminlerde yüksek RPM ve Orta-Sert fırçalar tercih edilmekte bunun için daha yüksek güç ve dönüş hızına ihtiyaç duyuyor. Yer Silme Makineleri kullanılabilmekte ve gene bakım için ihtiyaç duyulan Cila Makinelerine de göz atabilirsiniz.

Fayans Zeminler için En Uygun Yer Silme Makinesi Hangisi?

Endüstriyel Zemin Temizlik Makineleri fayans zeminlerde kir ve yağın zamanla içine ve derinlemesine işlemesi düşük rpm ve güce sahip ürünlerin yetersiz kalabilmekte bu yüzden temizlemek için güçlü Yer Silme Otomatları kullanmakta fayda vardır.

Sert Zeminler için En Uygun Yer Silme Makinesi Hangisi?

Zemin Temizlik Makineleri Sert Zeminlerde yüksek RPM ve Orta-Sert fırçalar tercih edilmekte bunun için daha yüksek güç ve dönüş hızına ihtiyaç duyuyor. Yer Silme Makineleri kullanılabilmektedir.

En iyi Marka Yer Silme Makinesi Hangisi?

En iyi Yer Silme Makinesi aslında ihtiyaç duyacağınız en optimum olarak düşünmek doğru olur. Fiyat ve performans olarak her markanın farklı ürünü bulunmaktadır. Satılmakta olan birçok büyük markanın ürünleri sitemizde mevcuttur. Bunlar Taski , Labomat , Nilco , Nilfisk , Viper , Star ve Fantom marka ürünlerdir bu ürünlerin teknik özelliklerini için sitemizde bulabilirsiniz.

Yer Silme Makinesi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Öncelik her zaman fiyat performans ürünü olması ve her daim teknik destek hizmeti alınabilme imkânın bulunması bunların başlıca özelliklerinden. Çünkü ne kadar iyi marka olursa olsun bu tür yüksek kullanım süreleri olan ürünlerde zamanla yıpranma ve aksilikler olabilmekte. Bu yüzden satış sonrası hizmetlerinin oldukça önem arz ettiğini söyleyebiliriz. Türkiye’de satış sonrası hizmetleri iyi olduğu markalar başlıca Taski, Labomat, Nilco, Nilfisk, Viper, Star ve Fantom ürün gruplarıdır.

Endüstriyel Yer Silme Makineleri Fiyatları?

Yer Silme Makineleri fiyatları istenilen birçok özelliğe göre fiyatları değişmekle beraber marka bazlı olarak da fiyatlar değişmektedir. Bunların başında mevcut markaların birçoğunun ithal marka olmasından yerel markalarla fiyat makası giderek açılmaktadır. Bu yüzden Temizlikdeposu.com olarak belirli aralıklarla müşteri memnuniyeti için Yer Silme Makineleri Kampanyalı Fiyatlar ile sizlere sunuyoruz. Yer Silme Makinelerine Dair Daha Detaylı Bilgi İçin 0 (546) 625 02 61 numaralı telefondan arayabilir yada whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

 

77.700,00
% 40
indirim
39.114,60
23.468,76
26.331,00
132.660,00
24.120,00
1,20
1,20
28.944,00
1,20


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.