Sıvı Deterjan

Sıvı Deterjan çamaşırlarınız mükemmel temizlik ve ilk günkü renklerini korumak için bulaşık makinelerimizde tercih ettiğimiz en önemli ürünlerdendir. Sıvı Deterjan ürünlerini hemen hemen her yerde kullanmaktayız bunlardan bazıları ev, otel, dershane, okul yada yatakhane gibi birçok yer başta gelmektedir.

Sıvı Deterjan ürünleri en önemli özelliği soğuk sularda bile çözünebilmesi ve yüksek etkinliği ile öne çıkmaktadır. Aynı zamanda kumaş ve tekstil ürünlerinizi en ağır kirlerden bile arındırırken aynı zamanda hoş kokular ile gün boyu kendisini hissettirir. Sanayi tipi Çamaşır Makinelerinde çok daha güçlü ürünler tercih edilmektedir.

Aynı zamanda yoğun çalışan Sanayi tipi Çamaşır Makinesi için performansını düşürmeyen uygun fiyatlı ve etkili Sıvı Deterjan ürünleri tercih edilmektedir. Bunlar en zorlu kirleri bile kolayca çıkartabilirken renklerin canlılığını korur. Farklı kokular ile desteklenerek gün boyu hoş bir koku tüm ürünlerinize kazandırabilirsiniz.

Sıvı Deterjan Nasıl Kullanılır?

Sıvı Deterjan ürünleri eğer ürünler sanayi tipi için kullanılması gerekiyorsa kesinlikle ev tipi çamaşır makinelerin kullanılmamasını öneriyoruz. Belki ilk başta oldukça başarılı olduğu gözükebilir lakin zamanla makinenizin performansını etkileyebilir. Marka ve ürün bazlı kullanımda değişiklik gösterirken tercih ettiğiniz ürünün kullanım talimatlarına uyulması gerekmektedir.

Sıvı Deterjanlar belirtilen dozajlarda Sanayi tipi Çamaşır Makinesi deterjan bölümüne dökülmesiyle uygulanır. Suda hızlıca çözülerek çamaşırlarınızı temizler burada dikkat edilmesi gereken nokta Beyazlar için Sıvı Deterjan ürünlerin beyazlarda kullanılması gerekmektedir. Aynı şekilde Renkliler için Sıvı Deterjan ürünleri renklilerde kullanılmalıdır.

Doğru ürün kullanılması önerilen kumaş ve renklerde uygulanmaz ise solma, yıpranma yada renk kaybına neden olabilir. Kullanmadan önce uygulama talimatlarına dikkat edilmeli gerektiği takdirde üretici ile görüşülmesi gerekmektedir.

Sıvı Deterjan Çeşitleri

Sıvı Deterjan ürünleri kendi içlerinde marka ve ürün bazlı değişiklik göstermektedir. Birçok farklı koku, ağartıcılı yada kir çıkarıcı özellikle olabilir. Sıvı deterjan ürünlerinin içeriğinde olabileceği gibi dışardan diğer kimyasallar ile de birlikte kullanılabilir. Beyazlar için Sıvı Deterjan ürünleri kolalı olarak tercih edebilir.

Kolalı Sıvı Deterjan ürünleri beyazlarda oldukça mükemmel temizlik sağlarken beyaz renginin parlaklığını artırabilmektedir. Renkliler için Sıvı Deterjan ürünlerin kesinlikle bu ürünlerle kullanılmaması gerekmektedir.

  • İduna Sıvı Deterjan
  • Maratem Sıvı Deterjan
  • Ecolab Sıvı Deterjan
  • Pevamix Sıvı Deterjan
  • Clax Sıvı Deterjan

Beyazlar için Sıvı Deterjan

Beyaz Çamaşırlarınız mükemmel temizlik ve ilk günkü rengini koruyabilmesi için doğru deterjan kullanılması çok önemlidir. Özellikle zamanla ter ve diğer kirlerden arındırılırken aynı zamanda kumaşa ait boyayı çıkarmaması yada aşındırmaması gerekmektedir. Bu noktada En iyi Sıvı Deterjan çeşitleri ile ön plana çıkan TemizlikDeposu.com ailesi olarak sizlere en doğru ürünü sunmaya devam ediyoruz

Beyazlar için Sıvı Deterjan ürünleri kolalı olanları diğer deterjanlara göre daha çok tercih edilmektedir. Bunun nedeni oldukça güçlü olması ve beyaz kumaşların kaybetti renklerini tekrardan kazandırması ile öne çıkmaktadır.

Siyahlar için Sıvı Deterjan

Siyah Çamaşırların yıkanmasında kullanılan Siyah için Sıvı Deterjan ürünleri evlerde tercih edilebildiği gibi Otel, Hastane, Dershane ve okul gibi birçok yerde kullanılmaktadır. Bunun nedeni oldukça hassas kumaşların yıkanması ve zamanla renklerinde kayıp olmasının önüne geçebilmektir.

En önemli nokta bu ürünlerin kesinlikle beyazlar ile birlikte yıkanmaması gerektiğidir. Çünkü kumaşta olan renklerin beyazlara çok daha rahat tutunabilmesi ve beyaz kumaşlarda renk kaybına neden olabilmektedir. Renkliler ile birlikte yıkanırken bile düşük sıcaklık değerlerinde suyun tutulmasına özen gösterilmesi gerekilmektedir.

Renkliler için Sıvı Deterjan

Renkliler için En iyi Sıvı Deterjanlar için en doğru adres her zaman olduğu TemizlikDeposu.com adresidir. Birçok marka ve ürün grubuyla öne çıkan Renkli kumaş ve çamaşırların yıkanması diğer ürünlere göre biraz daha zordur. Bunun başlıca nedenleri en zorlu kirleri çıkarmaya çalışırken renk kaybına neden olabileceği gibi renklerin birbirine geçmesine neden olabilmesidir.

Bu yüzden Renkliler için özel üretilen Sıvı Deterjanları tercih edilmesi en doğru karar olacaktır. Zorlu kirleri çamaşırlardan sökerken aynı zamanda kumaşa zarar vermez ve ömrünü uzatır. Aynı zamanda yıkamadan sonra renkler canlılığını korur.

Sıvı Deterjan Fiyatları

Sıvı Deterjan fiyatları marka ve ürün bazlı değişmekle beraber içerdiği özel kimyasallar sayesinde kumaşlar ile tekstil ürünlerdeki başarılı etkinliğine göre fiyatlarda artış olabilmektedir. Sıvı Çamaşır Deterjanı ağartıcılı yada yüksek dezenfektan oranlarına sahip ürünleri fiyat olarak farklılık gösterebilmektedir.

Sıvı Deterjan fiyatlarını sitemiz üzerinden inceleyebilir ve TemizlikDeposu.com ailesi olarak sizlere sunduğu en iyi fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

Sıvı Deterjan Nereden Satın Alınır?

Sıvı Deterjan ürünlerini satın almak için en doğru adres her zaman olduğu gibi birçok marka ve ürün gruplarının yer aldığı internet sitemizden güvenle satın alabilirsiniz. Sıvı Deterjan ürünleri arasında özellik ve fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Aynı zamanda size daha uygun ürünü tercih edip avantajlardan yararlanabilirsiniz

6.000,00
2.367,36
1.574,88


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.