Halı Kurutma Makinesi

Halı Kurutma Makineleri zaman ve temizlik anlamında avantajlı ürünlerdir. Doğru bir şekilde durulanmamış ve ıslak bir şekilde bırakılmış halılar bulunduğu ortamdaki kir ve toz bünyesine çekerek hoş olmayan koku barınmasına neden olur. Bu yüzden doğru bir Halı Kurutma Makinesi tercih ederek daha hızlı ve temiz çözümler sunabilirsiniz.

Özellikle son zamanlarda otel, cami, avm ve plaza gibi birçok yerde halıların çok daha hızlı kurutmak için tercih edilmektedir. Halı Kurutma Makineleri bünyesinde bulunan bir veya daha fazla fanlar sayesinde çok hızlı bir şekilde halıları kurutabilmekte. Soğuk yada ılık hava üfleyen bu makineler ıslak halıları ısıtmayarak mikrop ve bakterilerin halının içine sıkışıp kalmasını engeller.

Bazı kullanıcılar soğuk üfleyerek halıların kurutmayacağı düşüncesine kapılsalarda birkaç saate varan kurutma hızlarıyla inanılmazlar sonuçlar görmektedirler. Kurutma hızları halının kurutulacağı alana göre değişmekle beraber cihazın açısı da önem arz etmektedir.

Halı Kurutma Makinesi Özellikleri

Halı Kurutma Makineleri bünyelerinde birden fazla motorla çalışabilmektedir. Standart boyutlarda olabildiği gibi büyük endüstriyel sınıf Halı Kurutma Makinelerde bulunmaktadır. Otel, cami, ofis ve iş yerlerinde kullanılan makineler standart boyutlarda olup tek bir insanın rahatlıkla taşıyabileceği boyutlarda imal edilir. Maksimum 20 Kg bulan ağırlıkları ve kolay taşınabilmesi için tekerlekli tasarımlara sahip olabilmektedir.

Hızlı bir şekilde halının kurutulabilmesi için gerekli olan Halı Makineleri 500 W değerlerinden 1000 W değerlerine kadar motor güçlerine sahip olabilmektedir. Yüksek enerji ihtiyacı duyduğundan ve tasarımdan ötürü sadece kablolu modelleri mevcuttur.

Halı Kurutma Makinesi Fiyatları

Halı Kurutma Makinesi fiyatları tasarımları ve motor gücüne göre değişiklik göstermektedir. Tercih edeceğiniz marka ve yükseltilebilir aksesuarlarıyla birlikte fiyat katlanabilmektedir. Size en uygun ürünü kararlaştırmak için önceliklerinizi göz önünde bulundurmanızı öneririz. Birçok marka ve ürün grubunun yer aldığı internet sitemizde size En Uygun ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz.

Halı Kurutma Makinesi Nereden Satın Alınır?

Halı Kurutma Makinesi her zaman olduğu birçok marka ve ürün grubu arasından size en uygun ürünü bulabilirsiniz. Tercih edeceğiniz ürünü diğer marka ve ürünlerle karşılaştırabilir avantajlı fiyatlardan yararlanabilirsiniz. TemizlikDeposu.com ailesi olarak sizlere En iyi Fiyat güvencesiyle istediğiniz Halı Kurutma Makinesini kolayca satın alabilirsiniz.

 

% 40
indirim
16.642,80
9.985,68

indirim


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.