Yardım

Siparişim ne zaman elime ulaşır?
- Siparişiniz ve ödemeniz elimize geçtikten sonra İstanbul içi siparişler 1-3 işgünü içerisinde, diğer yurtiçi siparişlerse 2-5 işgünü içerisinde sipariş sahipleri adına kargoya teslim edilir.

Verdiğiniz siparişlerde tedarikçi firmaların stoklarında nadiren de olsa bulunmayan ürünler yüzünden gecikmeler veya aksamalar yaşanabilir. Bu gibi durumlarda irtibat telefonlarınızdan veya e-postanızdan mutlaka size ulaşılarak haber verilecektir ve iptal edilen siparişin veya ürünün bedeli tarafınıza iade edilecektir.
Kargo ücretleri nasıl belirleniyor?
- Sitemiz Istanbul içi veya dışına gönderim ücretleri anlaşmalı olduğumuz kargo firmaları ile ekonomik fiyatlar üzerinden hesaplanır.  
Siparişim hatalı yada eksik ise ne yapmalıyım?
- Herhangi bir yanlışlık veya eksiklik gördüğünüz takdirde bizi 0212 549 81 06 no'lu telefondan arayabilir yada info@temizlikdeposu.com adresine bildirimde bulunabilirsiniz.
Satın aldığım ürünleri nasıl iade ederim?
- İade etmek istediğiniz ürünlerin aşağıdaki şartları sağlaması gerekmektedir. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.

- Ürünün faturası ( tüm kopyalarıyla birlikte)

- 7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz, hasarsız ve kullanılmamış olarak teslim edilmesi gerekmektedir.
Satın aldığım ürünlerin teknik servisi ile ilgili kim ile görüşmeliyim?
- Temizlikdeposu.com'dan aldığınız ürünler, tedarikçilere ve ürünlere değişiklik göstermekle beraber, 2 yıllık garanti kapsamındadır. 

Temizlikdeposu.com, satın almış olduğunuz ürünler için teknik servis vermemekte, sadece tedarikçilerle müşteri arasında aracı konumundadır.

slot853

babaslot

babaslot

gajahslot88

gajahslot88Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.