Sıvı Sabun Dispenseri

Sıvı sabun dispenseri toplu kullanım alanları olan mutfak ve tuvalet gibi yerlerde kullanılmaktadır. Hijyen için sabunun kullanılması kadar temiz tutulması önemlidir. Bu yüzden ofis, otel ve avm gibi birçok insanın kullandığı yerlerin çoğunda sıvı sabun tercih edilir.

Ortak alanlarda, duvara monte edilen sıvı sabun dispenseri çeşitleri işlevsel bir kullanım sağlar. Düğmesine basılarak içerisindeki sabunu akıtabilen dispenserinin tercih edilmesi katı sabun kullanıma göre hijyen ve bulaşıcı hastalıkların önlenmesini sağlar, temiz kullanım sunar. Uzun süreli bir kullanım sağlayan sıvı sabun aparatı, büyüklüğü, kullanıcı sayısına göre tercih edilebilir.

Sabun haricinde başka ürünler ile kullanılabilirler.

 • şampuan
 • yüz temizleyicileri
 • saç kremi
 • yüz tonik gibi bakım ürünleriyle kullanıma uygundur.

Sıvı Sabun Dispenseri Modelleri

Duvara monte sıvı sabunluk ortak kullanım alanlarında hijyenin sağlanması için likit sabunun ekonomik olarak kullanılmasını sağlayan aparatlardır. Sıvı sabun dispenseri çeşitleri plastik ürünlerde çeşitli modellerde üretilmektedir.

Hacimleri:

 • Sabun Dispenseri 1000 ml
 • Sıvı Sabunluk 800 ml
 • Sabun Aparatı 500 ml

Olarak değişmektedir.

Beyaz, krom, siyah, paslanmaz krom metal sabun aparatı, şeffaf mavi ve şeffaf beyaz renkleri bulunmaktadır. Dekorasyon tamamlayan ürünler farklı tasarımlarla dikdörtgen, ince uzun ya da yuvarlak tasarımlı ürünler bulunmaktadır.Tüm sıvı sabun çeşitleriyle kullanımı mümkündür. Marka farkı olmadan, sıvı sabunlar, üstten doldurmalı hazneli sıvı sabun aparatı modellerinde kullanılabilir.

 • Ankastre sıva altı sabunluk
 • Ankastre tezgah altı sabunluk
 • Duvara monte sabunluk
 • Medikal tip sabunluk

Medikal Tip Sıvı Sabunluk

Sıvı sabunluklar genellikle iş yeri, avm, klinik, otel, restoran gibi gerekli olan alanlarda kullanılmaktadır.  Farklı tip sıvı sabunluklarda hastane, klinik, muayenehane için kullanılan medikal tip sabunluklar bulunmaktadır. Bu alanlarda sabunluklar daha uzun basma butonlu ve dirsek temaslı kollu şekliyle ayrı aparatlar olarak kullanılmaktadır.

Normal aparatlardan farkı el değmesini önlemek için daha büyük basma düğmesi bulunması ve daha büyük görünüm tasarımıdır.

Sıvı Sabunluk Hangi Alanlarda Tercih Edilir?

Otel kafe restoran, fabrika, iş yeri, ofis, muayenehane, klinik, hastane gibi alanlarda ortak tuvalet ve mutfaklarda kullanılır.

Toptan Sıvı Sabun Dispenseri Nereden Alınır?

Toptan sıvı sabun aparatı ve hacimli teklifler için tedarik firmaları ve plastik – metal üreticilerine ulaşabilir, indirimli fiyatlardan satın alabilirsiniz.

Sıvı Sabun Dispenseri Fiyatları

Sıvı sabun aparatlar duvar tipi sabunluk modelleri olarak yaygın olarak kullanılmaktadır. Sabun bittikçe kolaylıkla doldurulabilir olması ya da kartuşlu sıvı sabun dispenserinin uygun maliyetle kaliteli malzeme vermesi sebebiyle sabun verici tercih edilir. Uzun yıllar kullanım ve ekonomi sağlar. En uygun fiyatlı sabunluklar temizlikdeposundan satın alınabilir.

Fiyatları etkileyen önemli maddeler :

 • tasarım
 • görünüm
 • malzeme kalitesi (304 paslanmaz çelik, 403 paslanmaz metal, abs plastik)
 • hacim ( 500 ml, 800 ml , 1 litre)
 • marka

En Çok Tercih Edilen Sıvı Sabun Aparatı Markaları

En çok tavsiye edilen sıvı sabunluklar tasarımı ve kalitesiyle öne çıkan markalardır. Rulopak sıvı sabun dispenserleri en çok kullanılan markalardandır. Tork Essenty ürünleri otel ve restoranlarda kalite ve tasarım arayanlara önerilir. Palex ekonomik fiyatlarıyla öne çıkar. Steltek paslanmaz metal ürünlerde akla gelir. Vialli plastik ürünlerde çeşitler sunmaktadır.

Neden Sıvı Sabunluk Tercih Edilmelidir?

Köpük sabunluklara göre sıvı sabunluğun kullanım ömrü daha uzundur. Pompa yapısı ve likiti çevirme özelliği olmaması yapısıyla daha uzun ve ekonomik  kullanım sağlar. Restoran, kafe, otel ve tüm alanlarda tercih edilmektedir ve kalıp katı sabunlardan daha hijyenik sonuç verir. Uygunluk derecesi değişmekte olup pH düzenleyici ve aromalı sıvı sabun seçenekleriyle kullanılır. Bunun yanında otel ve mekanlarda farklı ürünlere kullanılabilir. Sıvı olan yoğun ürünler şampuan, saç kremleri , yüz temizleme, kozmetik ürünler gibi sçeneklerle evlerde, kuaför gibi mekanlarda da kullanılabilir.

İşletmeler için Doldurmalı Sıvı Sabunluk ya da kartuşlu Sıvı Sabunluk olarak seçenekleri vardır. Kartuşlu seçeneler el değmede değiştirilir, bulabileceğiniz en hijyenik ve kaliteli seçenekleri sağlar. Bidonla satılan, açık sıvı sabunlar üstten doldurmalı dispenser olarak satılmaktadır. Ucuz sarf malzemeleri sıvı sabunlar ve sıvı sabunluklar için hazneli sıvı sabunluk kullanılmalıdır. Herhani bir ürünle kullanılabilir. Aldığınız markanın ürünlerini tercih etmeniz zorunlu değildir.

Kartuşlu Sıvı Sabunluk çeşitleri kaliteli ve yoğun aroma kokulu seçeneklerdir. Üst düzey markalar bunları tercih etmektedir. Koli olarak satılan sabun kartuşları 1000 ml lik seçeneklerde 1000 sıkıma kadar kullanım sağlar. Birçok markanın sabunlukları sadece kendi markasındaki kartuşlarla kullanılabilir. Tutarlı ve memnuniyeti üst düzeyde tutarak müşterilerin sizi hatırlamasını kolaylaştırın.

Tüm ürünler temizlikdeposunda toptan tedarikçi fiyatlarla satılmaktadır.

1.296,00
748,80
7.200,00
1.350,72
1.543,68
1.688,40
2.797,92
1.061,28
868,32
675,36
1.254,24
1.833,12
936,00
1.008,00
1.008,00
307,80
145,80
388,80
226,80
76,14


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.