Koku Makinesi

Ofis, showroom mağazaları, kurumsal firmalar, iş yeri, restoran, kafe, geniş alandan küçük ofislere kadar ortama aroma kokusu vermek için profesyonel koku makinesi alırken-dikkate edilmesi gereken birkaç şey var. Ortam metrekaresi (m2), istenen koku aroma çeşidi, makine kalitesi için en iyi markaları tercih etmelisiniz. Koku Makineleri neredeyse hayatımızın her noktasında karşımıza çıkan cihazlardandır. Özellikle ortak alanlarda oluşan kötü kokuların önüne geçebilmek için tercih edilmektedir. Güçlü ve onlarca farklı koku seçeneği ile kokular baskılar ve hoş bir koku yayarlar.

Birçoğu pil ile çalışmakla beraber direk elektrik ile çalışan ürünler mevcuttur. Kendi içlerinde bluetooth seçenekleri ile birlikte wi-fi gibi farklı kullanım avantajları olan koku makineleri zamanla pazarda yerini almıştır. Zaman ayarlı ve hafta sonları kapalı olma gibi koku tasarrufları sağlayan özel ürünleri mevcuttur.

Kokulandırma Makineleri Çeşitleri

Hava kokulandırma makinesi çeşitlerinde birçok seçenek mevcuttur. Bu seçeneklerden kullanım miktarı ve alan genişliğinde göre değişir.

  • zemin tipi üniteler
  • duvara monte edilen koku makineleri
  • masaüstü koku makineleri

olarak ayrılırlar.

Klima ve havalandırma yanına konumlandırıldığında hızlı sonuç alınırken kokulandırma cihazları tutarlı bir aroma deneyimi sunar. Soğuk hava difüzyonu kullanılarak mekan boyunca dağıtılır. Bu makineler küçükten büyüğe ticari veya konut alanları için idealdir. Sessiz çalışır, dayanıklıdır ve normal şartlar altında minimum bakım gerektirirler.

Her marka profesyonel koku aroma difüzyon ya da koku makinesi kendi kartuşlarıyla çalışır. Bir kartuşun kullanım ömrü ayları bulmaktadır. Ayrıca sarf malzemeler ve koku spreylerine göre düşük cilt teması sağlayan bir hava kokulandırma makinesi seçmek alerjen ve hijyen durumlar için tercih edilir. Parfüm yağı yerine hava kullanan bir koku makinesi seçmek markalı bir ortam yaratmanıza yardımcı olabilirler.

Ortam Kokulandırma Makinesi kolay kullanımının yanı sıra birçok farklı özelliğe de sahiptir. Elektrikli çalışabildiği gibi pil ile çalışan koku makineleri mevcuttur. Başlangıç ve bitiş saatleri ayarlayabilir ve belirlenmiş saatler arasında çalışmasını sağlayabilir ve tasarruf sağlayabilirsiniz.

  • Ortam Koku Makineleri
  • Geniş Alan Koku Makineleri
  • Aroma Difüzör Koku Makineleri
  • Buharlı Koku Makineleri

Geniş Alan Koku Makineleri içerisinde bulundurduğu koku miktarı ve esans olarak diğer küçük Sprey Koku Makinelerine göre daha büyük ve fazla bulundurmasının yanı sıra marka ve model fark etmekle beraber 2000 metre kareye kadar kokulandırma yapma özelliğine sahiptir.

Fabrika, Otel, Hastane ve Holdinglerde tercih edilirler ve elektrikli olmaların yanı sıra pillide çalışabilmekte olabilirler. Elektrikler kesilmiş olsa bile çalışmaya devam edebilmek için tasarlanmış modelleri mevcuttur. Her defasında ne kadar miktarda kokunun havaya karıştırılacağı ve hangi aralıkta çalışacağını ayarlayabilirsiniz.

Aroma Difüzör Koku Makineleri kullandığı koku diğer ürünler gibi değildir ve sürekli kullanımda insanları rahatsız etmez. Bitkisel ürünlerden elde edilen Yağ’ın yakılarak nano miktarlarda havaya karıştırılmasıdır. Çok büyük alanları kokulandırabilirler ve kalıcılığı yüksektir. Akıllı cihaz olmaları sayesinde karışma miktarı, zaman ayarı ve off modelerı gibi birçok özelliğe sahiptirler.

Buharlı Koku Makineleri havayı yumuşatırken aynı zamanda özel aromalarla yoğun bir şekilde havayı kokulandırma işlemini gerçekleştirir. Su seyreltişmiş koku kabarcıkları havada asılı kalarak uzun bir kalıcılık sağlar.

Kokulandırma Makinaları Tipleri

Boyutları küçük, el tipi cihazlardan büyük, duvara monteli ünitelere kadar değiştiğinden, doğru kokulandırma makinesini seçmek işletmeler için önemlidir.

  • Masaüstü
  • Duvar tipi
  • Kule Tipi

Kokulandırma ya da aroma difüzyon makinesi mağaza ve restoranlarda, otel lobileri, koridor, tuvalet, kafelerde müşteri memnuniyeti ve satışları artırmanın ve sıcak bir atmosfer yaratmanın ideal yoludur.

Seçim Yaparken Nelere Dikkat Edilmelidir?

İşletmeniz için en iyi kokulandırma makinelerini seçmek göz korkutucu bir görev olabilir. Neyse ki, sizi doğru yolda tutacak birkaç ipucu ve püf noktası var. Doğru kokulandırma makinelerini seçme işine geçmeden önce, kokulandırma ihtiyaçlarınızın yerinde analizine yatırım yapın. Sonuçlar sadece daha etkili değil, aynı zamanda daha ucuzdur. İşletmeniz için doğru kokulandırma makinelerini seçmek, verdiğiniz en önemli karar olabilir. Mevcut birçok seçenek var, ancak doğru olanı seçmek, işletmenizin bir üst düzey operasyonu olmasını sağlamanın en iyi yoludur.

En iyi koku alma makineleri uzun ömürlü olarak derecelendirilmiştir ve işinizde minimum kesinti ile servis verilebilir. Hatta bu makinelerden bazıları en son teknoloji ile donatılmıştır.

Profesyonel Koku Makinesi

Soğuk sis tekniğini kullanan profesyonel koku makineleri, kokunun odaya yayılmasında çok etkili olabilir. Bu yöntem, sisin odaya eşit bir şekilde yayılmasını ve zemine çökmemesini sağlar. Geniş alanlarda da etkilidir. Hem ticari hem de evsel mekanlarda kullanılabilir.

Geniş Alan Kokulandırma Makinesi

Yüksek hacimli alanlarda gelişmiş mikro difüzyon teknolojisi kullanılmalıdır. Soğuk hava kullanımı ile ortamda yayılım sağlar. 24 saat çalışma veya fotosel fonksiyonu sadece gün ışığında çalışma ile ekonomi sağlar.

Koku Kartuşu: Geniş alan koku makinesinin koku seviyesi ayarlanabilir özelliği olduğu için aromatik koku kartuşları uzun süre kullanılacak şekilde ayarlanabilir.

Konumlandırma: Duvara monte edilebilir veya yere konularak düz zemin üzerinde kullanımı vardır. Klima ya da havalandırma yanına konumlandırılır.

Enerji tüketimi: Düşük enerji tüketimi ile çalışır . 

Kullanım Alanı: Aroma difüzörleri, büyük spor salonları, showroom, alışveriş mağazaları, avmler, ofis, sergi gibi geniş alanlarda kullanıma uygundur. Ayrıca hayatınızı kolaylaştıracak bir dizi özellik ile birlikte gelir.

Saat ayarı ile doğru saatte çalışmaya başlar veya sessiz saatlerde çalışacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Koku ünitesi ayrıca koku yoğunluğunu birinci seviyeden yirmi seviyeye kadar kontrol etme yeteneğine de sahiptir.

Ofis Koku Makinesi

Bir ofis koku makinesi kullanmak, ofisinizdeki havanın kalitesini artırmanın harika bir yoludur. Havanın kalitesi önemli ölçüde değişebilir ve üretkenliği olumsuz etkileyebilir. Doğru makineler kullanıldığında herkes için daha sağlıklı bir çalışma ortamına sahip olabilirsiniz. Bunun yanında aynı zamanda ziyaretçilerinizi ve müşterilerinizi iyi karşılamak için çözüm olur

Bir koku makinesi kullanmanın en iyi yolu, dezenfekte edici sistemler ile birlikte kullanmaktır. Bu, hava kalitesinin her zaman en iyi seviyede olmasını sağlayacaktır. Kötü iç mekan hava kalitesinin neden olduğu durumlar şirketinize tıbbi harcamalar şeklinde mal olabilir.

En İyi Koku Makinesi Markaları

En iyi koku makinesi markalarını kullanmak, iş yeri, restoran, bekleme odaları, kafe gibi alanlarda hatırlanacak imaj yaratabilir. Piyasadaki en iyi koku makinelerinden bazıları zarif teknoloji ve sofistike kokularla tasarlanmıştır, diğerleri ise daha çok sıradan bir ev kokusu deneyimine yöneliktir.

Elektrikli profesyonel koku makinesi seçerken kullanacağınız mekan hacmi ve koku aroması, kartuş maliyetleri, kalıcılık gibi göz önünde bulundurmanız gereken birkaç konu vardır. Profesyonel koku cihazlarında seçilebilecek en çok tavsiye edilen markalar Carpex ve Rulopak olarak TemizlikDeposnda satışa sunulmuştur.

Koku Makineleri Kartuşu

Koku Makineleri kartuşları birçok farklı çeşidi bulunmakla beraber Koku Makineleri esansları kullanılan bölgenin daha ferah ve güzel kokmasını sağlar. Koku makineleri için kullanılan bu ürünler sayesinde birçok farklı koku denenebilir.

Koku Kartuşları seçilirken dikkat edilmesi gereken en önemli noktalardan biri uyumlu Koku Makineleri ile tercih edilmesidir. Yapı ve model olarak her makinenin kendi koku kartuşu bulunmaktadır.

Koku çeşitleri arasında yer alan Ginger Flowers, Cute, Oriental Blossom, Okyanus ve Blue Dream gibi birçok koku esansı bulunmaktadır. Ferah bir ortam için daha çok çiçek kokuları, sabun kokuları, ağaç kokuları, meyve kokuları, kahve ve vanilya kokularını tercih edebilirsiniz.

Carpex Koku Makineleri

Koku ve Kokulandırma üzerine uzman bir marka olan Carpex Koku Makineleri en çok tercih edilen ürünlerdendir. Kokuları ve özel tasarımları sayesinde birçok müşterinin ilgisini çekmeyi başarmışlardır. Carpex Koku Makineleri birçok kurumsal ofis, hastane, otel ve AVM gibi tercih edilmektedirler. Kendini kanıtlamış Carpex Aroma Difüzer Koku Makineleri ve Carpex Koku Kartuşlarına internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

Carpex koku makinesi horeca ürünleri arasında, restoran, otel, bar, oda ve ofis içinde kullanılarak ortam havasını tazeler. Tavsiye edilen modeller arasında Carpex A1 Pro 900 Geniş Alan Koku Makinesi, ihtiyaca yönelik çeşitli koku kartuşları sunar. Bu makine, ayarları tercihlerinize göre ayarlayabilmeniz için saat ayarlı dijital ekran ile kontrol edilir. Makine zemine veya duvara monte edilebilir ve estetik olarak tasarlanmıştır.

Carpex aroma difüzyon ve koku makineleri, kendi kartuşları ile kullanılabilir ve ayrıca birinci sınıf aroma sunar. Kartuşlar 90 günlük etkin kullanım ömrüne sahiptir. Makine düşük enerji tüketimi kullanır ve sessiz bir çalışma sunar.

Carpex kokulandırma makineleri küçük, orta ve geniş alanlar için uygundur. Ofis odaları (40m2’ye kadar), 100m2 lik alanlar ve geniş alanlarda kompakt tasarımı etkili çalışma için gelişmiş mikro difüzyon teknolojisini kullanır. Küçük tasarım duvara monte ya da masa üstü konumlandırma sağlayarak elektrikli çalışma sağlayarak kolay kullanım sağlar.

Rulopak Koku Makineleri

En iyi Koku Makinelerinden kabul edilen ürünlerdendir. Fiyat ve Maliyet açısından avantajlı olmasının yanında görsel olarak güzel ürünlerdir. Birçok iş yerinde ve kokulandırmanın gerektiği tüm yerlerde tercih edilebilirler. İnsanı rahatsız etmeyen kokuları sayesinde çoğu kimse tarafından sevilen Koku Makinelerindendir. Ayarlanabilir zaman opsiyonu ve tasarruf modu gibi özellikleri bulunabilmektedir.

Elektrikli Ortam Koku Makineleri

Elektrikli Ortam Koku Makineleri özellikle pil sarfiyatından kaçınmak aynı zamanda büyük alanları kokulandırmak için seçilen ürünleri için gereken enerji karşılamak bazı durumlarda pillerin yetersiz kılabiliyor. Otel ve Fabrikalarda özellikle Elektrikli Ortam Koku Makineleri ürünleri tercih edilmektedir.

Otomatik Koku Makineleri

Otomatik Koku Makineleri istenildiği takdirde 24 saat boyunca aralıksız kokulandırma yapabilmekle beraber farklı günler farklı saatlerde kokulandırma yapılmasını da tercih edilebilirsiniz. Otomatik Koku Makineleri akıllı sistemlere sahip olmasından ötürü en son teknoloji modeller diyebilir fiyat olarak diğerlerine göre biraz daha yüksektir.

Koku Makineleri Fiyatları ürünün tasarımı, teknik özelliği, kullanım yöntemi, marka ve model gibi birçok özelliğe bağlı değişiklik gösterebilir. Bu yüzden size en uygun ürünleri diğer marka ve modeller ile karşılaştırmanız ve optimum çözümler sağlamanız gerekmektedir. Birçok Koku Makineleri marka ve modelinin bulunduğu internet sitemizden karşılaştırabilir ve en iyi fiyatlarla tasarrufta bulunabilirsiniz.

Koku Makinesi Fiyatları

Koku Makinesi fiyatları kendi aralarında barındırdığı özelliği bakımından değişiklik göstermektedir aynı zamanda kokuyu yayma ve karışım oranına bağlı değişiklik gösterebilmektedir. Buna örnek vermek gerekirse basit olarak nitelendirilen koku makineleri spyrey şekilde yakım ile havayı kokulandırırken difüzör makineleri esansı yakarak çalışmaktadır. TemizlikDeposu.com ailesi olarak sizlere Koku Makinelerinde onlarca ürün ve En iyi Fiyat güvencesiyle hizmet vermeye devam ediyoruz.

Koku Makinesi Nereden Satın Alınır?

Koku Makinesi satın almak için tercih edilecek en doğru adres her zaman olduğu gibi birçok marka ve ürün grubunun yer aldığı internet sitemiz üzerinden kolayca satın alabilirsiniz. Aynı zamanda onlarca farklı marka Koku Makineleri ve ürünleri satın alabileceğiniz ve diğerleriyle kıyaslayabilirsiniz. Koku Makineleri ile birlik koku kartuş ürünlerinide kolaylıkla bulabilirsiniz.

 

4.920,00
6.840,00
12.300,00
12.300,00
12.000,00
12.000,00
5.100,00
5.100,00
2.490,00
2.820,00
2.820,00
2.820,00
2.820,00
2.820,00
2.820,00
2.820,00
2.820,00
2.490,00
2.820,00
2.820,00


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.