Boya Lekesi Çıkarıcı

Boya Lekesi Çıkarıcı özellikle endüstriyel yada kimyevi üretim tesislerinde çokça kullanılmaktadır. Kıyafetlerde ve tekstil türevlerine bulaşmış olan her türlü boya ürünü bu tür kumaşlardan çıkması oldukça güçtür. Bu yüzden ötürü güçlü ve bunun için üretilmiş olan özel kimyasallar tercih edilmesi gerekmektedir.

Boya Lekesi Çıkarıcı ürünleri birçok yerde tercih edilmekle beraber evde boya yaparken yada sulu boya, yağlı boya gibi tüm türevleri kumaşa zarar vermeden kolaylıkla çıkarabilmektedir. Boyanın kumaş üzerinde kurumadan temizlenmesi daha başarılı bir sonuç getirebilirken. Kuruduktan sonra güçlü bir Boya Lekesi Çıkarıcı ürünü kullanılması gerekmektedir.

Kıyafetten Boya Lekesi Nasıl Çıkar?

Kıyafetten Boya Lekesi çıkarmak için en doğru çözüm bu iş için üretilmiş özel kimyasalların tercih edilmesidir. Diğer basit deterjan yada temizlik ürünleri boya temizlenmesinde ya başarısız yada tam çözüm sağlayamamaktadır. Boya yapısı itibari ile örgülerle güçlü bağlar kurabilmektedir.

Kıyafetten Boya Lekesi çıkartırken aynı zamanda kumaşa zarar vermeden müdahale edilebilmesi oldukça önemlidir. Bunun için Hassas Boya Lekesi Çıkarıcı ürünlerin tercih edilmesi gerekmektedir. Kot, Pantolon, Ceket yada Gömlek gibi tüm kıyafetlerden boyanın temizlenmesi için tercih edilebilir.

Boya Lekesi Çıkarıcı Nasıl Kullanılır?

Boya Lekesi Çıkarıcı ürünlerinin kullanımı oldukça basittir manuel olarak kullanılan ürünler bulunmak ile beraber çamaşır makinelerinde kullanılabilen kimyasallarda mevcuttur. Boya Lekesinin olduğu yüzeye bir miktar dökülür ardından kısa bir süre bekledikten sonra yukarı doğru ayrışan boya bir bez ile silinerek köpüklü sıvı alınır.

Boya Lekesi Çıkarıcı kullanılmadan uygulanacak olan kıyafet yada kumaşa küçük bir alanda demo uygulanarak hassaslık ölçülebilir. Boya Lekesinin yapısı kimyasal ile tepkimeye girerek onu ayrıştırır bu sırada uygulanan kumaş beyaz yada renkliler için uygunluğun talimatlarınca doğru olduğu bakılması gerekmektedir.

Boya Lekesi Çıkarıcı Fiyatları

Boya Lekesi Çıkarıcı fiyatları marka ve ürün bazlı değişmekle beraber içerdiği kimyasalın etkileşim hızı, kullanım yönetimi, hassas kumaşlara uygunluk gibi birçok değişkene göre fiyatlar yükselebilmektedir. TemizlikDeposu.com ailesi olarak Boya Lekesi Çıkarıcı ürünlerini En iyi Fiyat güvencesiyle sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Boya Lekesi Çıkarıcı Nereden Satın Alınır?

Boya Lekesi Çıkarıcı ürünlerini satın almak için en doğru adres her zaman olduğu gibi birçok marka ve ürün grubunu yer aldığı internet sitemiz üzerinden En Uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Aynı zamanda birçok marka ve ürün grubu arasında fiyat-performans ürünleri kıyaslayabilirsiniz.

4.132,66
234,00
618,00
336,00


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.