Camsil

Camsil ürünleri camlara özel üretildikleri için kimyasal hasar oluşumunu engellerler. Yüzeydeki kirin ve tozun temizlenmesi sağlar ve leke oluşumunun önüne geçerler. Eğer uzun süre kullanılmazsa havada buharlaşan su cam yüzeyinde yoğuşur, yoğuşmayla beraber sodyum ile tepkimeye girer ve sodyum hidroksit oluşur. Bu da cam için aşındırıcı bir kimyasaldır.

Camsil ürünleri diğer kimyasallara göre farklı bir içeriğe sahiptir. Etki bakımından kaliteli ve size uygun ürünler tercih edilmesini öneriyoruz. Özellikle zamanla cam yüzeylere zarar verebilen ucuz camsil ürünlerinden kaçınmalısınız. Camsil ürünleri cam yüzeylerin üzerindeki kirlerin ve tozların kolaylıkla temizlenmesini ve eski parlaklığını kazanmasını sağlar.

Cam Yüzeyler Nasıl Temizlenmelidir?

Camsil ürünleri genel olarak cam yüzeylere direk olarak uygulanmasıyla kullanılmaktadır. Zamanla cam yüzeylerde yer edinmiş ürünlere doğru tekrardan uygulayarak çok hızlı bir temizlik sağlayabilirsiniz. Camsil ürünleri kullanıldıktan sonra tekrardan durulanması gerek duymaz. Bir parça mikro fiber bez yada başka toz bırakmayan bir ürün ile kurulanabilir.

Camsil Çeşitleri

Birçok markaya ait camsil ürün grubu bulunmaktadır her biri diğerinden farklı kullanım alanı olabildiği gibi etki bakımından değişiklik göstermektedir. Pazarda bulunan ve en çok tercih edilen ürünler püskürtme başlığı bulunan Camsil 500 ml ürünler ile yüksek kullanım miktarına sahip Camsil 5 Lt tercih edilmektedir.

En çok bilinen ve kalitesiyle diğer markalara göre öne çıkan en iyi camsil ürünleri aşağıdaki gibidir.

  • Diversey Camsil Ürünleri
  • Ecolab Camsil Ürünleri
  • Taski Camsil Ürünleri
  • Maratem Camsil Ürünleri
  • Eczacıbaşı Camsil Ürünleri
  • Nilco Camsil Ürünleri
  • Peva Camsil Ürünleri
  • İduna Camsil Ürünleri

Dış Cephe Cam Temizliği

Dış Cephe de bulunan camların temizliği oldukça zor ve masraflı bir iştir. Oldukça geniş alanların kolaylıkla ve hızlı bir şekilde temizlenmesi gerekmektedir. Otel, avm, gökdelen, okul ve iş yerlerinin dış cephelerinde ki camların belirli aralıklarla silinmesi gerekmektedir. Bu yüzden kullanıcılar en zorlu kirlerin bile kolaylıkla çıkması ve parıltılı bir yüzeye sahip olmasını istemektedir.

Tüm yüzeylerde etkin olan ve dış cephe camlarına zarar vermeyen özellikle Camsil ürünleri ile öne çıkan Ecolab Camsil ve Maratem Camsil ürünleri internet sitemizden kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Camsil Fiyatları

Camsil fiyatları kullanım alanları ve kimyasal performansına bağlı olmakla beraber marka bazlı değilmektedir. Camsil ürünlerini tercih ederken size en uygun ürünü tercih etmeniz ve fiyat anlamında tasarruf etmenizi öneririz. Cam yüzeyleri kolaylıkla temizlerken aynı zamanda parlaklık kazandıran camsil fiyatları yüksek litrelik ürünleri tercih etmek toptan alımlarda fiyat anlamında tasarrufta bulunabilirsiniz.

Camsil Nereden Satın Alınır?

Camsil ürünlerini satın almak için en doğru adres her zaman olduğu gibi birçok marka ve ürün grubunun yer aldığı TemizlikDeposu.com adresidir. Sizlere En iyi Fiyat güvencesiyle ve kolay satın alma hizmetleriyle internet sitemizden rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz.

 

864,00

indirim
0,00

indirim
0,00
1.796,40
213,30
540,00
92,40


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.