Tuvalet Kağıdı Dispenseri

Tuvalet kağıdı dispenseri bireysel sağlar, israfı önler. Tuvalet kağıdı aparatları kolayca açıp kapatmanızı sağlayan kilitli mekanizmaya sahiptir. Birçok farklı tasarım ve modelde tuvalet kağıtlığı modelleri işletme ve firmalar için tedarikçi mağazalar ve depolardan temin edilmektedir. Temizlikdeposu tedarikçi toptan fiyatlarıyla hizmet vermekte ve internet alışverişlerinde kredi kartına taksit seçeneği sunmaktadır.

İnternet sitemizde bulabileceğiniz modellerde

 • İçten çekme tuvalet kağıdı dispenseri
 • Rulo tuvalet kağıdı aparatı
 • Mini ve Jumbo tuvalet kağıdı dispenseri

en uygun fiyatlarla bulunmaktadır.

Tuvalet Kağıdı Dispenseri Çeşitleri

Ofis, fabrika, atölye, kafe, restoran, hastane, muayenehane ya da otel tuvaletlerinde tamamlayıcı aksesuarlarda çöp kovasıyla set oluşturacak iyi görünümlü birçok tuvalet kağıdı dispenseri çeşidi bulunmaktadır. Seçtiğiniz dispenser türü, tuvaletinizde ne kadar yer olduğuna ve belirli zamanda kullanılacak kağıt miktarına bağlıdır. Jumbo ya da mini jumbo dispenser modelleri ihtiyacınızı karşılamak için Temizlikdeposunda satışa sunulmuştur.

Tuvalet kağıtlığı çeşitleri içinde en yaygın kullanım duvara monte edilen aparatlardır. Abs Plastik ve paslanmaz krom - çelikten üretilen kağıtlıkların temizlemesi kolay ve çizilmeye dayanıklıdır. Tek seferde yeterli ürün kullanımını sağladığı için kâğıt tasarrufu da sağlar.

Tuvalet kâğıdı aparatı çeşitleri aşağıdaki gibidir;

 • İçten çekmeli tuvalet kâğıdı dispenseri
 • Mini tuvalet kâğıdı dispenseri
 • Mini jumbo tuvalet kâğıdı dispenseri
 • Jumbo tuvalet kâğıdı dispenseri
 • Standart jumbo tuvalet kâğıdı dispenseri
 • Mini pratik tuvalet kâğıdı dispenseri
 • Jumbo rulo tuvalet kâğıdı dispenseri
 • Z katlı tuvalet kâğıdı dispenseri
 • Jumbo çiftli tuvalet kâğıdı dispenseri

Malzemelerine göre Tuvalet Kağıtlığı

Malzemesi farketmeksizin birçok modelde kapaklı ürünler sunulmakta olup kilitli tuvalet kağıtlığı sadece personel bakımı yapılan tuvaletler için idealdir. Temizlik sırasında kağıdın ıslanmasını önlerken temiz ve düzenli görünüm sağlar. Değişim sırasında personelin anahtar ya da uyumlu aparat kullanması gerekir.

 • Paslanmaz Tuvalet Kağıdı Aparatı: Krom tuvalet kağıt aparatı paslanmaya karşı dayanıklıdır, bu nedenle uzun süre kullanım ve kaliteli görünüm sağlar. Çok kullanılan alanlarda değişimi azaltmak için jumbo tuvalet kağıdı dispenserleri tavsiye edilir. Temizlemesi kolaydır ve büyük kağıt rulolarını tutabilirler.
 • Abs Plastik Tuvalet Kağıdı Kutusu: Rulo, içten çekme, 2li rulo şeklinde sunulan ürünler kullanım yoğunluğuna göre tercih edilir. Paslanmaz krom tuvalet kağıtlığından daha uygun fiyatlara sahiptir ve görsel tasarımda daha çok renk ve desen seçeneğine sahiptir. Çeşitlerinde

Rulo Tuvalet Kağıdı Dispenseri

Tuvalet kağıdı dispenserinde 2 çeşitte seçim yapılabilir. İçten çekmeli tuvalet kağıtlık istemeyen müşteriler daha uyumlu olduklarını düşündüğü için rulo tuvalet kağıdı tercih etmektedir. Fakat tam olarak doğru değildir. Rulo kağıtlık için 160m’ye kadar rulo tuvalet kağıdı alınması gerekmektedir.

İçten çekme ve rulo dispenser aparatlarının hepsi, duvara monte modeldir. Rulo tuvalet dispenserinin bir diğer avantajı 2li rulo servis edebilmesidir.

İçten Çekme Tuvalet Kağıdı Dispenseri

Ttuvaletlerde duvara monte tuvalet kağıdı dispenserleri genellikle metal veya plastikten yapılır ve kabin veya banyo duvarına takılabilir. İçten çekme dispenserler yoğun kullanım olan yerlere daha uygundur. Tek kullnaımda 1 kağıt verir, fazla kağıt kullanımını önler, ekonomi sağlar.

Ek olarak, içten çekme tuvalet kağıdı dispenserleri jumbo ruloları barındırabilir. Jumbo rulolar standart rulolardan daha büyüktür ve daha az yeniden doldurma gerektirir. Bu, özellikle yaya trafiğinin yüksek olduğu işletme tuvaletleri için faydalıdır.

Kilitli mekanizmayla gelir. Personelin kullanıcının dağıtıcıyı bir anahtarla açmasını sağlar.Jumbo içten çekme tuvalet kağıdı dispenseri, dayanıklı plastik ve paslanmaz 304 kromdan yapılmıştır ve standart tuvalet kağıdı alacak şekilde tasarlanmıştır.

Tuvalet Kağıdı Dispenseri Fiyatları

Kaliteli malzeme ve marka dispenserler mekanlarda müşteri memnuniyeti sağlar ve tuvaletlere şık görünüm kazandırır. Tuvalet kağıdı dispenseri fiyatları sadece malzemeye göre değişmez. Fiyatı etkileyen birçok madde vardır. Tasarım, özellik, marka, renk, malzeme, boyut, çift ya da tekli olması durumuna göre fiyat artabilir ya da azalabilir.

Plastik dispenserlerde en ucuz tuvalet kağıtlığı şeffaf beyaz ve mavi seçeneklerdir. Duvara monte gelir ve içten çekme ya da rulo kağıt dispenseri olması küçük farklar oluşturur. Pratik tuvalet kağıdı dispenserlerinde, mevcut tuvalet kağıt aparatının üzerinde kesici şerit bulunmaktadır. Bu özellik plastik ve metal dahil olmak üzere dispenserde mevcuttur.

304 ve 403 paslanmaz dispenserler paslanmaz özelliğinden dolayı mat krom ve parlak krom renkte olabilmektedir. Metal malzemeden ve markasından dolayı en kaliteli markaların fiyatları uygulanmaktadır.

Tuvalet Kağıdı Dispenseri Kapağı Nasıl Açılır?

 • Plastik aparatı ya da anahtarı yuvasına yerleştirin
 • Hafifçe bastırın
 • Sağa sola ok işareti varsa çevirin
 • Kendinize çekerek tuvalet kağıdı dispenserini açın.
792,00
792,00
835,20
864,00
720,00
930,00
864,00
218,70
210,60
210,60
453,60
243,00
186,30
162,00
162,00
372,60
210,60
194,40
186,30
186,30


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.