Klozet Fırçası

Restoran, otel ve spor salonu gibi mekanlarda personelin temizlik yapması için satın alınan klozet fırçası birçok butik alanda aksesuar olarak kullanılır. Klozet Fırçası alaturka tuvaletlerde kullanılabileceği gibi alafranga tuvaletlerde kullanılmaktadır. Başta evlerde tercih edildiği gibi otel, restoran, fabrika, plaza ve AVM gibi birçok yerde ortak alanlarda tercih edilmektedir. Tuvalet aksesuarlarında klozet yanı ürünlerde set olarak alınabilir. Tam set alım yapılırsa aşağıdaki ürünlerle birlikte alınmalıdır. Set olarak tamamlanabilecek aksesuarlar:

  1. Klozet fırçası
  2. Tuvalet kağıdı dispenseri
  3. Çöp kovası

Klozet Fırçası Toptan

Toptan fiyatlarla klozet fırçası 304 paslanmaz metal ürünlerde ve plastik ürünlerde otel ve sağlık kuruluşlarında tercih edilmektedir. Tedarikçi firmalarda farklı modellerde bulunan ürün TemizlikDeposunda İstanbul içi araçlarla teslim edilir.

Klozet fırçaları tedarik firması olarak Temizlikdeposu’nda Dayco, Rulopak gibi markalarda bulunmaktadır.

304 Paslanmaz Klozet Fırçası

Düz kapak ve bombe kapak modellerinde plastik sap ile üretilir. Farklı tarzdaki katalog ürünleri 304 paslanmaz klozet fırçasını mekanlarda küçük ve dikkat çekici aksesuarlardan biri yapar. Fırça sapı plastikten üretilerek kullanımda kolaylık sağlar.

Parlak ve fırçalanmış mat krom renklerde bulunur.

Duvara Monte Klozet Fırçası

Mekanlarda kullanım kolaylığı ve tarz olarak sunulan aksesuarlarda duvara monte klozet fırçası alımı kaliteli görünümü değiştirebilir. Fayans mekanı suyla yıkamada kolaylık sağlar. Dağınıklığı önlediği için tercih edilen modellerdendir. Paslanmaz çelik malzeme uzun kullanım sağlar. Kırılmaz ve çizilmez malzeme ile kalite otel, restoranların tercihidir.

Silikon Klozet Fırçası

Silikon Klozet Fırçası ürünleri piyasada en çok tercih edilen ürünler olmakla beraber birçok renkte üretilmektedirler. Başlıca tercih edilen renkler Beyaz Klozet Fırçası ve Siyah Klozet Fırçası ürünleridir. Aynı zamanda paslanmaz olanlarala göre daha uygun olmasın ve daha zengin tasarımlara sahip olmasından dolayı tercih edilmesinin başlıca sebepleridir. 

Horeca Klozet Fırçası

Horeca aksesuarlarında klozet fırçası, çöp kovası ve tuvalet kağıdı aparatı set olarak sunulmaktadır. Otel, restoran, bar, spor salonu gibi yerlerde temizliğin sağlanması müşteriler ve işletme için önemlidir. Hızlı kullanım sağlayan ve kullanım sonrası ve temizlik sırasında suyun serbestçe akmasını sağlayan açık klozet fırçaları yoğun temizlik gerektiren alanlar için satın alınabilir. Aynı zamanda dikey klozet fırça setinde 1’den fazla tuvalet kağıdının bulundurulmasını sağlayarak, devamlı kullanım sağlar.

Klozet Fırçası Takımı

Klozet Fırçası Takımı ile banyo ve tuvalet alanlarınızda uyumlu ürünler kullanabilirsiniz. Aynı zamanda mükemmel tasarımlarla ortak alanlarınıza değer katabilirsiniz. Her türlü otel, restoran, avm ve ev gibi yerlerin lavabolarında en çok tercih edilen Klozet Fırçası Takımları ile ön plana çıkmaktadır. Klozet Fırçası takımları plastik yada paslanmaz metal ürünlerde genel olarak imal edilmektedir. Özel kaplamalar sayesinde oldukça geniş ürün çeşitliliğine sahiptirler.

Klozet Fırçası Fiyatları

Klozet Fırçası fiyatları paslanmaz, plastik yada üretildi malzemeye bazlı değişmekle beraber özel renk seçenekleri farklı nedenlerden ötürü fiyatları değişmektedir. Tercih edeceğiniz ürünlerin uzun kullanım ömrüne sahip olmasını tercih ediyorsanız paslanmaz ürünler satın almanız daha doğru olacaktır. Klozet Fırçası modellerinde TemizlikDeposu.com ailesi olarak sizlere En iyi Fiyatları sunuyoruz.

Klozet Fırçası Nereden Satın Alınır?

Klozet Fırçası satın almak için en doğru adres her zaman olduğu gibi birçok marka ve ürün grubunun yer aldığı internet sitemiz üzerinden güvenle Klozet Fırçası ürünleri satın alabilirsiniz. Aynı zamanda birçok ürün ve tasarım ile karşılaştırabilirsiniz. Tuvalet ve Banyolarınıza en uygun ürünü rahatlıkla seçebilirsiniz. Birçok model ile kombinleyebilirsiniz farklı tasarımlarla WC Fırçası ürünleriyle ortak alanlarda fark yaratabilirsiniz.

 

1.152,00
136,80
1.447,20
1.447,20
1.350,72
1.350,72
792,00
720,00
619,20
576,00


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.