Mutfak Dezenfektan

Mutfak ve Gıda üretimi yapılan yerlerde kullanılan özel dezenfektan ürünleridir. Bu ürünler genel olarak QAC Bazlı özel dezenfektan ürünleridir içeriği sayesinde uygulandıktan sonra kolayca havaya karışır ve ardında hiçbir atık bırakmaz. Mutfak Yüzey Dezenfektan ürünleri gıdaya karışmaz ve insan sağlığına tehlike oluşturmaz. Genel olarak otel, restoran, yemekhane ve mutfak alanlarında tercih edilirler.

Mutfaklarda tüm yüzeyler için dezenfektan ürünü olarak fayans, metal, mermer ve tüm yüzeylere kullanılabilen bu kimyasal birçok tehlike oluşturabilecek mikroorganizmadan temizlemek için tercih edilmektedir. Ürünlerin uygulanması su ile seyreltilerek dökülme yada püskürtme yoluyla kullanılabilir. Kullanılmadan önce tercih edilen kimyasalın kullanım talimatlarının dikkatli okunması gerekmektedir.

Mutfak Yüzey Dezenfektan Çeşitleri

Mutfak Yüzey Dezenfektan çeşitleri kendi aralarında etkinlik ve konsantre yapısına bağlı değişmektedir. Mutfak ve gıda üretim yerlerinde en çok karşılaşılan durumlar genel olarak yağ, gıda boyası ve diğer yan gıda ürünlerin oluşturabileceği sağlıksız oluşumları için kullanılmaktadır.

Mutfaktaki tüm yüzeylerde kullanılabilen bu ürün küf, mantar ve insan sağlığına karşı tehlike oluşturabilecek tüm oluşumları temizler.

  • Maratem Dezenfektan
  • İduna Dezenfektan
  • Nilco Dezenfektan
  • Diversey Dezenfektan
  • Suma Dezenfektan
  • Ecolab Dezenfektan

Mutfak Dezenfektan Fiyatları

Mutfak Dezenfektan fiyatları marka ve ürün bazlı değişmekle beraber kimyasal etkisi, alkol oranı gibi birçok değişkene bağlı fiyatta artış yada azalış görülebilmektedir. Aynı zamanda hızlı bir şekilde hava karışabilmesi gibi durumlar farklıdır. TemizlikDeposu.com ailesi olarak sizlere En iyi Fiyat güvencesiyle sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Mutfak Dezenfektan Nereden Satın Alınır?

Mutfak Dezenfektan nereden satın almak için en doğru adres her zaman olduğu gibi birçok marka ve ürün grubunun yer aldığı internet sitemiz üzerinden alabilirsiniz. Mutfak Dezenfektan onlarca markaya ait ürünler arasından size en uygun ürünü kolaylıkla bulabilirsiniz.

2.178,30
368,56
1.355,70
892,80
172,96
144,00
1.100,70


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.