Çamaşır Leke Çıkarıcı

Çamaşır Leke Çıkarıcı özellikle kahve, çay, çamur ve çimen lekeleri gibi zorlu kirler için tercih edilen önemli çamaşır deterjanlarındandır. Çamaşır Makinelerinin deterjan bölümlerine direk konulabildiği gibi çamaşırların üzerine manuel olarak uygulanabilir. Bu ürünler konsantre yapıları sayesinde oldukça güçlü ve etkili ürünlerdir.

Çamaşırların üzerindeki lekeleri kumaş ve kıyafetlerinize zarar vermeden mükemmel çıkarabilirken aynı zamanda renklerini muhafaza edebilmesi için çok doğru kullanılması gereken ürünlerdir. En çok kullanılan yerlerden bazılar otel, restoran, yemekhane, ev, fabrika ve dershane gibi yerlerdir. Kullanımı oldukça basit olmakla beraber yüksek kir çıkarma oranına sahiptir.

Kuru Temizlemelerin en çok tercihi başlıca ürünlerden olan Çamaşır Leke Çıkarıcıları ile takım elbise ve kıyafetlerdeki zorlu kirleri ilk günkü haline getirmek için başvurduğu ürünlerdendir. Kimyasal içerikleri sayesinde işlem sonrasında cildi tahriş etmeyen ve kullanım sırasında tehlike oluşturmayan ürünlerdir.

Çamaşır Leke Çıkarıcı Nasıl Kullanılır?

Çamaşır Leke Çıkarıcı ürünlerin kullanımı oldukça basit olmakla beraber manuel olarak yada çamaşır makinelerinde kullanılabilir. Hassas kumaşlara özel üretilen leke çıkarıcılar özellikle manuel kullanımda yüksek performans sağlarken makinelerin deterjan bölümlerine de dökülebilir.

Dikkat edilmesi en önemli nokta tercih edilen Çamaşır Leke Çıkarıcı ürünlerin doğru dozaj miktarlarında kullanılması fazlası kumaşa zarar verebileceği renkte kayıp yaşanmasına neden olabilir. Etkili olduğu başta gelen lekeler aşağıdaki gibidir.

Yağ Leke Çıkarıcı

Yağ Leke Çıkarıcı ile çamaşırlarınıza bulaşmış En Zorlu Yağ izlerini kolayca temizlemenizi sağlayan çok özel bir kimyasaldır. Özellikle yemek yenilen ve üretim alanlarında en çok karşılaşılan durumlardır. Ağır yağ ve kirlerin kumaşın zamanla içine işlemesi daha zor çıkmasına neden olur. Bu yüzden kumaşa zarar vermeden güçlü Yağ Leke Çıkarıcılar ile kolayca temizleyebilirsiniz.

Yağ Leke Çıkarıcı ürünler manuel kullanılabildiği gibi bazı ürünler Çamaşır Makinelere konulabilir. Deterjan bölümüne yada ona uygun bir alana direk dökülme yoluyla uygulanabilmektedir. Kullanmadan önce ürünün talimatlarına uygun hareket edilmesinde fayda var.

Boya Leke Çıkarıcı

Boyahane ve sanayi alanlarında olduğu gibi hayatımız her noktasında boya gibi kimyasallar ile temas edebilmekteyiz. Cildimiz temizlerken zorlanmaz iken kumaşlardan bu lekeleri sökmek oldukça zordur. İnatçı boya lekeleri için tercih edilebilecek Boya Leke Çıkarıcı özel kimyasallar sayesinde en zorlu kirleri rahatça temizleyebilirsiniz.

Aynı zamanda Boya Leke Çıkarıcı ürünleri ile kumaş veya çamaşırlarınız üzerindeki lekeleri yüzeye zarar vermeden çıkarmanıza imkân sağlar. Diğer muadillerine göre farklı kimyasallar ile desteklenerek endüstriyel ve sanayi kullanımı içinde uygundur. Tercih edilecek ürün kullanım talimatlarına dikkat edilmesi oldukça önemlidir.

Ağır Kir Çıkarıcı

Ağır Kir Çıkarıcı ile en zorlu ve çıkmayan lekeleri rahatlıkla çıkartabilmek için kullanılan özel kimyasallardan olmakla beraber Kuru Temizleme ile Otellerde çokça tercih edilmektedir. En iyi Leke Çıkarıcı Çamaşır Deterjanı ürünler arasında olan bazı markaları internet sitemiz üzerinden inceleyebilirsiniz.

Kan Leke Çıkarıcı

Kan Leke Çıkarıcı özellikle beyaz giysilerde kendi çok belli eden lekelerdendir. Kan lekesi kumaş ve tekstil ürünlerinden temizleyebilmek oldukça zordur. Yapısı itibariyle pamuk ve ipliklerin içine işleyerek güçlü bir bağ kurar. Günümüzde en çok takım elbiselerde oluşan kan lekeleri başa bela olabilmektedir.

Kan Leke Çıkarıcı ürünlerinin özel içerikleri sayesinde her türlü hassas kumaşlardan kolayca kan lekelerini çıkarabilmesi için güçlendirilmiş kimyasallardandır. Çokça manuel kullanım olarak uygulanmakla beraber dozajlama yöntemi ile çamaşır makinelerin kullanılabilmektedir.

Pas Leke Çıkarıcı

Hemen hemen her yerde oluşan pas lekeleri en çok karşılaşılan lekelerdendir. Kumaş ve kıyafetlerimize kolaylıkla temas yoluyla bulaşan bu izler. İnce yapısı yüzünden kumaşın derinlerine işler basit bir yıkama ile kolayca temizlenemez. Bunun için farklı kimyasal içeriğe sahip ürünler tercih edilmesi gerekir. Bunun Pas Leke Çıkarıcı kıyafetleriniz için biçilmiş kaftan ürünlerdendir.

En iyi Leke Çıkarıcı Çamaşır Deterjanı

Piyasada birçok markaya ait Leke Çıkarıcı yada Leke Sökücü ürün bulunmaktadır lakin bunlar arasında dünya pazarlarında kendine kanıtlamış ve tüm testlerden başarıyla geçmiş birkaç marka bulunmaktadır. Kullanım amacına göre markalara ait ürünlerde En iyi Leke Çıkarıcı Çamaşır Deterjanı değişmekle beraber güçlü içeriklerle öne çıkan markalar aşağıdaki gibidir.

  • Ecolab Leke Çıkarıcı
  • Clax Leke Çıkarıcı
  • Pevamix Leke Çıkarıcı
  • İduna Leke Çıkarıcı
  • Maratem Leke Çıkarıcı
  • Nilco Leke Çıkarıcı

Leke Çıkarıcı Fiyatları

Leke Çıkarıcı fiyatları kendi aralarında marka ve ürün bazlı olmakla beraber içeriği etki oranı ve hassas çalışma opsiyonu gibi özellikler fiyatının daha yüksek olmasına neden olabilmektedir. Leke Çıkarıcı ürünleri kullanım alanı genişliği, hızlı müdahale süresi yada kumaşa zarar vermemesi gibi durumlarda fiyatları etkileyebilmektedir.

Leke Çıkarıcı Fiyatları her zaman olduğu gibi En iyi Fiyatları sizlere TemizlikDeposu.com ailesi olarak sunmaya devam ediyoruz. Birçok marka ve en iyi fiyat politikasıyla sizlere kazandırmaya devam ediyoruz.

Leke Çıkarıcı Nereden Satın Alınır?

Leke Çıkarıcı ürünlerini satın almak için en doğru adres her zaman olduğu gibi birçok marka ve ürün grubun yer aldığı internet sitemizden güvenle satın alabilirsiniz. En iyi fiyatlarla sizlere en uygun ürünü sağlamak için çalışıyoruz. Güvenli ödeme ve hızlı kargo ile ürün sizlere ulaştırırken bir yandan tercih ettiğiniz ürünleri diğer markalara ait ürün gruplarıyla karşılaştırmanız için zengin bir ürün grubu sunuyoruz.

1.440,00
234,00
1.920,00
4.506,00
1.320,00
234,00
1.392,00
1.590,16
183,00
618,00
2.261,56
3.016,32
618,00
376,20
1.789,50
114,00
4.132,66
874,50
1.680,00
5.662,36


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.