El Dezenfektan

Son zamanlarda dezenfektan kullanımına ilgi ve oran giderek arttı. Bilindiği üzere toplumlar arası iletişimin bu kadar güçlü olmasıyla beraber birçok hastalık ve tehlike oluşturabilecek mikroorganizmaların yayılımı o denli hızlandı. El temizliğinde kullanılan El Dezenfektanları kullanılarak hastalık bulaşma riskini minimuma indirgeyebilirsiniz.

El Dezenfektan birçok çeşidine rastlamak mümkün farklı özelliklere sahip olabilmekle beraber koku ve renklerde de bulunabilmekte. Covid 19 virüsünün hayatımıza girmesiyle piyasaya birçok dezenfektan üretici girdi. Kaliteli ve amacına uygun El Dezenfektan ürünleri bulabilmek için internet sitemizde bulunan tüm ürünlerin açıklama kısımlarını okuyarak size uygun ürünü bulabilirsiniz.

El Dezenfektan kullanıldığı alanların başında hastane ve klinikler geliyor bunu takip eden kamu binaları, iş yerleri, plaza, mağaza, avm ve ev gibi alanlar olmaktadır. Aynı zamanda cepte taşınabilen minimal boyutları sayesinde mobil olarak yanınıza taşıyabilir ve ihtiyaç duyduğunuz her anda kullanabilirsiniz.

Dezenfektan Sprey

Dezenfektan Sprey bulunduğu ambalaj yada şişenin pompa başlığı sayesinde hava ile belirli bir oranda karışarak geniş yüzeyleri rahatlıkla Dezenfekte edebilir. Dezenfektan spreyleri cep ve çantada taşınabilecek boyutta olabilecek gibi endüstriyel için büyük boylarda da olabilmektedir.

Özellikle yoğun kullanım gerektiren alanlar için 5 Litre Dezenfektan ve 1 Litre Dezenfektan çeşitleri bulunmaktadır. Birçok marka ve ürün grubu hayatımıza girmesiyle aradığımız özelliklerde ona göre çeşitlenmiştir. Dezenfeksiyon oranı yüksek olan ürünleri yoğun kullanımına bağla cilt tahrişleri yaşanabilmektedir.

Dezenfektan kullanımınız yüksek ve cildiniz hassas ise tahriş etmeyen özel El Dezenfektan ürünleri tercih etmenizi öneririz. Mikropları elimine ederek yüksek seviyede korumaya imkan sağlamaktadır.

El Dezenfektan Çeşitleri

İçeriğindeki kimyasal ürünlere bağlı olarak etkisinin gücü ve kullanım alanları değişiklik göstermektedir. Jelimsi bir kıvama sahip olan El Dezenfektan ürünleri bulunabildiği gibi dökülebilen ve sprey şeklinde sıkılabilen çeşitleri bulunabilmektedir.

Dezenfektan ürünleri marka ve ürün bazlı özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Aynı zamanda farklı dispenser ve otomatlarla birlikte kullanılabilmektedir. Dezenfektan Dispenserleri ile birlikte kullanılabilen ürünler hazneliler ile uyumlu ürünler olmakla beraber Dezenfektan Kartuş malzemeler de bulunabilmektedir.

En iyi Dezenfektan Markaları

  • Maratem Dezenfektan
  • Diversey Dezenfektan
  • Activex Dezenfektan
  • Nilco Dezenfektan
  • Eyüp Sabri Tuncer Dezenfektan
  • İduna Dezenfektan
  • Softcare Dezenfektan
  • Eczacıbaşı Dezenfektan
  • Rulopak Dezenfektan

Dezenfektan Fiyatları

Dezenfektan fiyatları içeriğinde kullanılan kimyasallar ve etkinliğine göre değişmektedir. Daha hassas ciltler için alerjik reaksiyon göstermeyecek ve cildi tahriş etmeyecek ürünler kullanılırken. Endüstriyel alanlarda tam koruma ve dezenfektan için sıfır tolerans gösteren dezenfektanlar tercih edilmektedir. Yüksek alkol oranına sahip Endüstriyel ve Hastane dezenfektanları fiyat olarak diğerlerine göre daha yüksektir.

Dezenfektan fiyatlarını incelemek ve size en uygun ürünü bulmak için internet sitemizi inceleyebilir ve En iyi Fiyat güvencesiyle tercih ettiğiniz ürünü satın alabilirsiniz. Her ürün ve markanın yer aldığı TemizlikDeposu.com adresinden güvenle alışverişte bulunabilirsiniz.

Dezenfektan Nereden Satın Alınır?

Birçok Dezenfektan marka ve ürün grubunun yer aldığı internet sitemizde size en uygun ürünü bulabilirsiniz. Tercih ettiğiniz ürün diğer markaya ait ürünlerle karşılaştırabilir ve fiyat avantajlarından yararlanarak güvenle satın alabilirsiniz.

 

 

630,00
958,80
124,80
720,00
660,46


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.