Bulaşık Ön Daldırma Maddesi

Bulaşık Ön Daldırma Maddesi ile ister elde ister makine da çıkmayan zorlu kirleri bulaşıklarınızdan kolayca çıkartmak için kullanılan leke ve kirleri yumuşatan kimyasaldır. Sıvı olarak bulunan bu konsantre olarak satılmakta olup uygulanacak alandaki suya talimatlar doğrultusundaki miktarı dökülmesiyle uygulanabilmektedir.

Bulaşık Ön Daldırma maddesi sıvı olmakla beraber oluşturulan havuza bulaşıkların yerleştirilmesi ve bekletilmesiyle leke ve kirlere etki eder. Aynı zamanda zorlu yağ ve kir izlerini derinlemesine çıkarılabilmesi için yumuşatır.

Profesyonel Mutfaklarda en çok tercih edilen ürünlerin başında olmak üzere nişasta ve zorlu kirlerde etkinliği yüksektir. Portatif mutfaklarla beraber otel, restoran, yemekhane, dershane ve tüm mutfaklarda kullanılmaktadır. Güçlü etkisi ve kolay kullanımı sayesinde taşınabilmesi oldukça basittir.

Bulaşık Ön Daldırma Nasıl Kullanılır?

Bulaşık Ön Daldırma ürünü kullanımı oldukça basit olmakla beraber her markaya ait ürünün kullanım dozajları farklıdır. Genel olarak su bulunan kapalı bir alana kullanım talimatlarında belirtilen miktar kadar sıvı dökülmesi gerekmektedir. Ağır yağ ve zorlu kirleri çıkarabildiği gibi metal izlerini temizleyebilen özel ürünlerde bulunmaktadır.

Bu tür ürünleri kullanmadan önce Bulaşık Ön Daldırma ürününün hangi amaçla ve bulaşığa uygunluğu kontrol edilmelidir. Bulaşık Makinelerinde kullanılmaması gerekmektedir. Bulaşık Makinesine yerleştirilecek bulaşıklara ön daldırma olarak uygulanmasında bir sıkıntı bulunmamaktadır.

Bulaşık Ön Daldırma Çeşitleri

Bulaşık Ön Daldırma çeşitleri birçok markaya ait ürün bulunabilmektedir. Genel olarak zorlu nişaşta ve çay, kahve lekerini çıkarmak için tercih edilen ürün bulunmaktadır. Bununla beraber yanmış yağ ve ağır kirler için klorlu ürünleri dahi bulunabilmektedir.

  • Maratem Bulaşık Ön Daldırma Maddesi
  • Öztiryakiler Bulaşık Ön Daldırma Maddesi
  • Pevapor Bulaşık Ön Daldırma Maddesi
  • İduna Bulaşık Ön Daldırma Maddesi

Bulaşık Ön Daldırma Fiyatları

Bulaşık Ön Daldırma fiyatları kendi aralarında değişmekle beraber konsantre ve kullanılabilecek oran miktarına göre fiyat yükselebilmektedir. Aynı zamanda porselen, cam yada metal gibi yüzeylere daha uygun bulaşık ön daldırma ürünleri özel ürünler kategorisinde yer alıyorsa fiyatında değişiklik olabilmektedir.

En çok yanmış yağ ve nişasta izlerini söken Bulaşık Ön Daldırma ürünlerini TemizlikDeposu.com ailesi olarak sizlere En iyi Fiyat güvencesiyle sizlere sunuyoruz.

Bulaşık Ön Daldırma Nereden Satın Alınır?

Bulaşık Ön Daldırma ürünlerini satın almak için en doğru adres her zaman olduğu gibi birçok marka ve ürün grubunun yer aldığı internet sitemiz üzerinden En Uygun ürünü ucuz fiyatlarla satın alabilirsiniz. Aynı zamanda daha önce tercih ettiğiniz bir ürünü diğer markalara ait Bulaşık Ön Daldırma ürünleriyle karşılaştırabilir ve çok daha uygun bir tercih edebilirsiniz.

1.440,00
1.620,00
732,00
489,60
1.451,04
2.949,30


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.