Klor Bazlı Ağartıcı

Klor Bazlı Ağartıcı ürünleri genellikle beyaz renkli çamaşır ve tekstil ürünlerinde tercih edilirler. Aynı zamanda dezenfektan gücü sayesinde oldukça güçlü ağartıcı ürünlerindendir. Dikkat edilmesi gereken noktalardan biri Klor Bazlı Ağartıcı ürünlerinin direkt insan temasından kaçınılması gerektiğindir. Klor Bazlı Ağartıcılar genel olarak ana yıkama deterjanına yan yıkama ürünü olarak kullanılmaktadır.

Klor Bazlı Ağartıcı ürünleri kumaştaki derinlemesine tüm kirleri çıkarırken aynı zamanda ürünün gerçek rengini öne çıkarır. Renkli ürünlerde Klor Bazlı Ağartıcılara karşı renk dayanıklılığı bulunmuyorsa tercih edilmemesi gerekmektedir. Birçok leke de En iyi çözüm olarak ön plana çıkmaktadır.

Klor Bazlı Ağartıcı Nasıl Kullanılır?

Klor Bazlı Ağartıcı kullanımı oldukça basit olmakla beraber kesinlikle manuel uygulanmaması gerekmektedir. Direk çamaşır yada tekstil ürünlerin üzerinde uygulandığı takdirde beyazlatma yada renkte açılma neden olabilir. Sanayi Tipi Çamaşır Makinelerinde ana yıkama deterjanlarla birlikte kullanılabilir. Çamaşır Makinesinin ağartıcı bölümüne tercih edilen ürünün kullanım talimatındaki dozaj kadar eklenmelidir.

Klor Bazlı Ağartıcı ürünler yavaşça suya karışmalı bu şekilde homojen olarak çamaşırlara kolayca nüfuz edebilir. İşyerleri, profesyonel çamaşırhaneler, otel ve restoranlar tarafından çokça tercih edilmektedir. Çamaşır Ağartıcıları kumaşlarda zorlu kirleri çıkartabilirken aynı zamanda kumaşa zarar vermemesi için doğru kullanımı gerekmektedir.

Klor Bazlı Ağartıcı Çeşitleri

Klor Bazlı Ağartıcıları kendi aralarında birçok şekilde ayrılmaktadır. Bunlar sıvı olabildiği gibi toz halindede bulunabilmektedir. Özellikle toz halinde olanlar oldukça konsantre güçlü ürünlerdir. Bununla birlikte ana yıkama maddesi içeriğinde eser miktarda yada yardımcı kimyasal olarak bulunabilir.

  • Maratem Klor Bazlı Ağartıcı
  • Ecolab Klor Bazlı Ağartıcı
  • Pevamix Klor Bazlı Ağartıcı
  • Nilco Klor Bazlı Ağartıcı
  • İduna Klor Bazlı Ağartıcı

Klor Bazlı Ağartıcı Fiyatları

Klor Bazlı Ağartıcı fiyatları tercih edilen ürün ve marka bazlı değişmekle beraber uygulanabilir kumaşlara göre hassas ve güçlü içeriğine bağlı fiyatlarda yükselme görülebilir. TemizlikDeposu.com ailesi olarak sizlere En iyi Fiyat güvencesiyle hizmet vermeye devam ediyoruz.

Klor Bazlı Ağartıcı Nereden Satın Alınır?

Klor Bazlı Ağartıcı ürünlerini satın almak için en doğru adres her zaman olduğu gibi birçok marka ve ürün grubunun yer aldığı internet sitemiz üzerinden güvenle satın alabilirsiniz. Aynı zamanda tercih ettiğiniz ürünün diğer markalara ait ürünlere göre fiyat-performans avantajlarıyla karşılaştırabilirsiniz. Bu sayede size en uygun ürünü en iyi fiyatlarla güvenle satın alabilirsiniz.

7.253,10
960,00
1.089,60
1.849,44

indirim

indirim


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.