Zemin Temizleme Makinesi

Zemin Temizleme Otomatı kullanım özellikleri ve çalışabileceği alanlar oldukça geniştir. Bu otomatlar sayesinde kullanıcılara çok rahat bir temizleme sunabilmektedir. Arkadan İtmeli Zemin Temizleme Makinesi el ile yönetilebilirliğinin yanı sıra Binicili Zemin Temizleme Makinesi modelleri bulunmaktadır. Farklı boyutlarda ve tasarımları sayesinde kullanılmak istenilen ortama uygun fırça boyutları ile tank hacimleri bulunabilmektedir.

Zemin Temizleme Makineleri kablolu modelleriyle birlikte Akülü Zemin Temizleme Makineleri bulunmaktadır. Kullanılacak zemine ve alanın büyüklüğüne göre size en uygun ürünü tercih edebilirsiniz. Profesyonel bir temizlik ve hızlı çözümler sayesinde proaktif bir yaklaşım sunan Zemin Yıkama Makineleri en çok tercih edilen ürünler arasındadır.  

Model ve markalarda değişiklik göstermekle beraber birçok görevi yerine getirebilmesi sayesinde çok yönlü olanak bilinmektedirler. Hem bünyesinde bulundurduğu temiz su ile yeri derinlemesine temizlerken bir yandan da kirli suyu vakumlayarak bünyesine geri topluyor. Bazı modellerde yeri kurulama gibi birçok opsiyon daha bulunmaktadır.

Binicili Zemin Yıkama Makinesi

Binicili Zemin Yıkama Makinesi büyük bir ilgi görmektedir. Kullanımı daha rahat ve kullanıcıyı yormadan temizlik yapılmasını sağlayan Binicili Zemin Yıkama Makinesi her türlü lekeyi hızlı ve etkili bir şekilde temizleyebilmektedir. Bireyin itme yada kas gücüne ihtiyaç duymadan kolaylıkla çok büyük alanları rahatlıkla temizleyebilir.

Daire şeklinde fırçası ile en zor alanları rahatlıkla temizleyebildiği gibi Zemin Pedleri sayesinde daha yumuşak bir temizlik elde edebilirsiniz. Binicili Zemin Yıkama Makinelerinin arkalarında bulunan vakum fırçası sayesinde kirli suyu tekrardan bünyesine çekerek kuru bir yüzey bırakır. Bu sayede tekrardan durulama gerektirmez.

Binicili Zemin Temizleme Makineleri güç kaynağından bağımsız çalışabilir bünyelerinde bulunan aküler sayesinde uzun süreyle aralıksız çalışabilmektedir. Genel olarak 43 cm ile 51 cm arası fırça çapına sahip olan bu ürünler 100 Kg aşan ağırlıklara sahiptir.

Arkadan İtmeli Zemin Temizleme Makinesi

Arkadan İtmeli Zemin Temizleme Makinesi uygun maliyetli üstün temizleme makinelerindendir. Rahat kullanımı kompakt yapıya sahip olmasından ötürü çokça tercih edilen ürünlerdendir. Arkadan İtmeli Zemin Temizleme Otomat modelleri temiz, kirli ve deterjan tanklarını bünyesinde tutar. Her zemin için uygun fırça ve dönüş hızını belirleyebildiğiniz son teknoloji bu makineler.

Zeminin derinliklerine işlemiş kir ve izleri mükemmel şekilde temizler. Aynı zamanda ortaya çıkan kirli suyu vakumlayarak bünyesinde bulunan kirli su tankının içinde depolar. Arkadan İtmeli Zemin Temizleme Makinesi fiyat olarak Binicili Zemin Temizleme Makinesine göre daha uygun fiyatlı olmasına karşın aynı performansı sağlayabilmektedir.

Zemin Temizleme Makinesin de kullanılacak alan büyüklüğü ve güç kaynağına erişim imkânı gibi durumların kullanıcıların Kablolu Arkadan İtmeli Zemin Temizleme Makinesi yerine Akülü Arkadan İtmeli Zemin Temizleme Makinesini tercih etmesine sebep olan en önemli faktörlerden. Eğer çalışacağı alan karmaşık bir yapıya sahip olmasıyla beraber kablonun sorun yaratacağı durumlar söz konusu ise akülü modellerin tercih edilmesini öneriyoruz. Aynı zamanda konfor ve gün içerisinde kullanım için daha proaktif çözümler sunmaktadır.

Kablolu Arkadan İtmeli Zemin Temizleme Makinesi

Kablolu Arkadan İtmeli Zemin Temizleme Makinesi zemin ve alanın büyüklüğünün yanı sıra güç kaynağına erişim uzaklığının yeterli olduğu alanlarda kullanılmaktadır. Özellikle Kablolu Arkadan İtmeli Zemin Temizleme Makinesi diğer akülü modellerine göre fiyatları çok daha uygundur. Ayrı yeten Akülerin yenileme maliyetleri gibi diğer masraflar bulunmamaklar beraber kablo uzunluğu model fark etmekle beraber 10 metre ve üstünü bulabilmektedir.

Marka ve Model fark etmekle beraber ekipmanlarında değişiklik gösterebilmektedir. Temiz Su Tankı, Kirli Su Tankı veya Deterjan Tankı gibi alanların büyüklüğü veya varlığı ile alakalı birçok opsiyon bulunmaktadır.

Akülü Arkadan İtmeli Zemin Temizleme Makinesi

Akülü Arkadan İtmeli Zemin Temizleme Makinesi çok büyük alanların temizliğin kullanılabileceği gibi zor ve dar alanların temizliğinde de kullanılabilirler. Programlanabilir deterjan ve fırça dönüş hızlarıyla her zemine uygun performans ve yüzeyi çizmeyen temizlik sunar.

Akülü Arkadan İtmeli Zemin Temizleme Makinesi marka ve model fark etmekle beraber şarj sürelerinin ve dolu aküyle çalışabileceği maksimum zaman gibi farklı opsiyonlar mevcuttur. Belirli bir güç kaynağına kesintisiz bir şekilde bağlı olmaksızın çalışabiliyor olmalı gün içinde oldukça faal bir şekilde çalışabilecek olmasıyla beraber karmaşık dizayna sahip alanlarda sorunsuzca ve rahatlıkla çalışabileceği anlamına gelmektedir.

Elektrikli Zemin Temizleme Makinesi Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Elektrikli Zemin Temizleme Makinesi alırken ilk olarak beklentilerinizin belirlenmesi gerekiyor. Hangi zeminde ne kadar bir alan için aynı zamanda gün içerisinde kullanım süresi gibi durumlar söz konusudur. Eğer kullanmak istediğiniz alan geniş bir zemine ve karmaşık olmayan bir çeşitliliğe sahipse Kablolu Arkadan İtmeli Zemin Temizleme Makinesi tercih ederek en uygun maliyetle mükemmel çözümler elde edebilirsiniz.

Eğer oldukça geniş alanlarda kullanılması hedefleniyor ve sürekli bir güç kaynağından bağımsız çalışması gerekebiliyorsa Akülü Arkadan İtmeli Zemin Temizleme Makinelerini tercih etmenizde fayda var. Çok büyük geniş alanları hızlı bir şekilde temizlemek için daha kompakt ürünler tercih edilebilir bunlar Binicili Zemin Temizleme Makineleri olabilir. Binicinin aralıksız çalışabileceği derinlemesine ve hızlı bir şekilde temizleyebilen Fabrika, Sanayi, Otel ve Mağazaların genellikle tercih ettiği ürünlerdendir.

Zemin Temizleme Makine Fiyatları

Zemin Temizleme Makine fiyatları marka ve model bazlı oldukça değişkendir. Beklentilerinizi karşılayacak ürünü belirlemek ve diğer markalarda ona eş değer ürünleri karşılaştırmak için sitemize göz atabilirsiniz. Zemin Temizleme Makinelerin akülü modelleri diğer kablolu olan modellere göre çok daha yüksektir. Motor güçlerinde farklılık olabilmekle beraber fazla akü bölmelerine yer verdildiğinden ağırlıklar daha fazladır. TemizlikDeposu.com ailesi olarak sizlere En iyi Fiyat güvencesiyle en hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Tüm makinlere göz atmak için internet sitemizi inceleyebilirsiniz.

Zemin Temizleme Makinesi Kablolu Avantajları?

Zemin Temizleme Makineleri Kablolu olanlar uzatma kablosunun izin verdiği kadar alanı temizleme kapasitesine sahiptir. Çok karmaşık olmayan alanlarda kablonun takılma, gerilme veya zedelenmesine sebep olmayacak şekilde çalışması kusursuz bir şekilde devam ettirebilir.

Uzun süreli çalışmalarda akü şarj etmekle uğraşmaksızın çalışma kapasitesi ve akü yenileme maliyetleri gibi birçok maliyetlerden tasarruf etmiş olursunuz. İlk alımınızda daha uygun fiyatlarla Kablolu Zemin Temizleme Makinesi elde etme avantajı mevcuttur. Çoğu kişinin sorduğu Akülü ile Kablolu arasında güç ve emiş gibi farkların olup olmadığı konusunda net bir şekilde hiçbir farkın olmadığını söyleyebiliriz.

Akülü Yer Temizleme Makinesi Avantajları?

Zemin Temizleme Makineleri Akülü olanlar gün içinde şarj sürelerince kullanım imkânı olduğu gibi mesafe fark etmeksizin her türlü dar ve ulaşılmaz alanların temizlenmesinde rahatlık sağlamaktadır. Akülü Yer Temizleme Makinesi tercih ettiğiniz ürüne göre şarj süreleri fark etmekle beraber güç anlamında kablolu olanlarla eşdeğer performansa sahiptir.

Aküleri olduğundan ötürü ürünün ağırlığı kabloluya göre daha fazla ve fiyat olarak biraz daha yüksektir. Ama konfor imkânı ve gün içinde başkalarına rahatsızlık vermeyecek şekilde çalışabilmesi büyük avantajlardan. Eğer geniş alan ve gün içerisinde çalışma tercihleriniz bulunuyorsa ve muhtemel prizlere uzaklığınız yüksekse Akülü Yer Temizleme Makinesi modellerini tercih etmenizi öneririz.

Sert Zemin Temizleme Makinesi

Sert Zeminler için en uygun temizleme makinesi yüksek fırça basıncı ve fırça dönüş hızına sahip ürünlerdir. Bu tür ürünler fırça başlıkla kullanılabildiği gibi ped tutucu aparatı kullanılarak Zemin Pedi ile birlikte kullanılabilmektedir. Birçok Sert Zemin Temizleme Makinesi arasında yüksek hız ve fırça basıncına sahip ürünler tercih etmek sizin en mükemmel temizliğe ulaşmanızı sağlayacaktır.

Sert yüzeylerde Yer Temizleme Makineleri iyi bir performans verebilmesi için ona uygun motor ve fırçaya ihtiyaç duyar. Daimi olarak aynı temizlik kalitesine ulaşmak istiyorsanız bize ulaşabilir ve profesyonel bir görüş alabilirsiniz.

Mermer Zeminler için En Uygun Zemin Temizleme Makinesi Hangisi?

Zemin Temizlik Makineleri Sert Zeminlerde yüksek RPM ve Orta-Sert fırçalar tercih edilmekte bunun için daha yüksek güç ve dönüş hızına ihtiyaç duyuyor. Zemin Temizleme Makineleri kullanılabilmekte ve gene bakım için ihtiyaç duyulan Cila Makinelerine de göz atabilirsiniz.

Fayans Zeminler için En Uygun Zemin Temizleme Makinesi Hangisi?

Endüstriyel Zemin Temizlik Makineleri fayans zeminlerde kir ve yağın zamanla içine ve derinlemesine işlemesi düşük rpm ve güce sahip ürünlerin yetersiz kalabilmekte bu yüzden temizlemek için güçlü Zemin Temizleme Makinesi kullanmakta fayda vardır.

Epoksi Zeminler için En Uygun Zemin Temizleme Makinesi Hangisi?

Zemin Temizlik Makineleri epoksi zeminlerde yüksek RPM ve Orta-Sert fırçalar tercih edilebilmektedir ama zarar vermeden mükemmel temizlik için Zemin Pedlerinin kullanılmasını öneririz bunun için daha yüksek güç ve dönüş hızına ihtiyaç duyuyor. Epoksi Zemin Temizleme Makineleri kullanılabilmektedir.

En iyi Marka Zemin Temizleme Makinesi Hangisi?

En iyi Zemin Temizleme Makinesi aslında ihtiyaç duyacağınız en optimum olarak düşünmek doğru olur. Fiyat ve performans olarak her markanın farklı ürünü bulunmaktadır. Satılmakta olan birçok büyük markanın ürünleri sitemizde mevcuttur. Bunlar Taski , Labomat , Nilco , Nilfisk , Viper , Star ve Fantom marka ürünlerdir bu ürünlerin teknik özelliklerini için sitemizde bulabilirsiniz.

Zemin Temizleme Makinesi Satın Alırken Hangi Özelliklere Dikkat Edilmeli?

Öncelik her zaman fiyat – performans ürünü olması ve her daim teknik destek hizmeti alınabilme imkânın bulunması bunların başlıca özelliklerinden. Çünkü ne kadar iyi marka olursa olsun bu tür yüksek kullanım süreleri olan ürünlerde zamanla yıpranma ve aksilikler olabilmekte. Bu yüzden satış sonrası hizmetlerinin oldukça önem arz ettiğini söyleyebiliriz. Türkiye’de satış sonrası hizmetleri iyi olduğu markalar başlıca Taski , Labomat , Nilco , Nilfisk , Viper , Star ve Fantom ürün gruplarıdır.

Endüstriyel Zemin Temizleme Makineleri Fiyatları?

Endüstriyel Zemin Temizleme Makineleri fiyatları istenilen birçok özelliğe göre fiyatları değişmekle beraber marka bazlı olarak da fiyatlar değişmektedir. Bunların başında mevcut markaların birçoğunun ithal marka olmasından yerel markalarla fiyat makası giderek açılmaktadır.

Bu yüzden Temizlikdeposu.com olarak belirli aralıklarla müşteri memnuniyeti için Zemin Temizleme Makineleri Kampanyalı Fiyatlar ile sizlere sunuyoruz. Zemin Temizleme Makinelerine Dair Daha Detaylı Bilgi İçin 0 (546) 625 02 61 numaralı telefondan arayabilir yada whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Zemin Temizleme Makinesi Nereden Satın Alınır?

Birçok marka ve ürün grubunun yer aldığı internet sitemizde En iyi Zemin Temizleme Makineleri bulunmaktadır. İhtiyaçlarınıza ve size en uygun ürünü rahatlıkla internet sitemizden bulabilir aynı zamanda bize danışabilirsiniz. En iyi Fiyat güvencesiyle istediğiniz zemin temizlik makinesini kolayca satın alabilirsiniz. Tercih ettiğiniz ürünü diğer marka ve ürün gruplarıyla karşılaştırıp size özel avantajlardan yararlanabilirsiniz.

 

 

1,20
1,20
1,20
1,20
% 40
indirim
519.343,80
311.606,28
% 40
indirim
732.444,00
439.466,40
% 40
indirim
1.170.101,40
702.060,84
% 40
indirim
158.950,80
95.370,48
% 40
indirim
125.826,00
75.495,60
% 40
indirim
3.073.651,80
1.844.191,08
% 40
indirim
135.152,40
81.091,44
% 40
indirim
203.170,80
121.902,48
% 40
indirim
150.589,20
90.353,52
% 40
indirim
417.075,00
250.245,00
% 40
indirim
498.882,00
299.329,20
% 40
indirim
767.418,00
460.450,80
% 40
indirim
1.039.652,40
623.791,44
44,40
1,20
1,20


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.