Dezenfektan Dispenseri

Dezenfektan makinesi, pandemi sonrası tüm firmalar, restoran, kafe, bar, otel gibi işletmelerin alması gereken bir ürün oldu. Hijyen ve mesafe kuralları altında manuel ya da otomatik dezenfektan dispenseri olmazsa olmazlardan ve sağlık bakanlığınca belirlenen kurallardan biri oldu. Kullanılan miktara göre dezenfektan, hijyen sağlanmasına ve kontaminasyonu önlenmesi için tüm işletmelerde dezenfektan dispenseri kullanımı yaygınlaştı. Ekonomi sağlamak ve toplu alımlarda fırsat isteyen işletmeler manuel dezenfektan pompalarını tercih etti.

Ortam ve ellerin dezenfekte edilmesi Covid 19 sırasında kural olarak yayınlandı. Dezenfeksiyon tüm alanlarda sağlık için büyük önem taşıyor. El dezenfektan pompaları ellerin ve yüzeylerin sürekli hijyenik tutulması için kullanılan işletme ürünleri arasında yer alıyor. Restoran, kafe, otel ve tüm yaşam alanlarında kolayca kullanılabilen bu aparatı dezenfeksiyon sıvısı dezenfektan için tercih edebilirsiniz. Zararlı bakterilerden ve sağlığı olumsuz etkileyen etkenlerden dezenfektan ile uzak kalmak istiyorsanız temizlikdeposu websitemizde doğru adrese geldiğinizden emin olabilirsiniz. Tüm alanlarda kullanılabilen pratik ve kullanışlı el dezenfektan dispenseri için birçok ürün seçeneği bulunmaktadır.

Dezenfektanlık için farklı çeşit ve ren seçenekleri sunulmaktadır. Farklı tasarım, özellik, renk ve malzemelerde seçenekler satışa sunulmuştur. Alanlarda işletmelerin temizlik ve kırtasiye ihtiyaçlarını karşılamak için temizlikdeposunu tercih edin.

Malzemelerine Göre Dezenfektan Aparatları

Pilli ya da elektrikli modellerde siyah, beyaz, krom, mat gri ve birçok renkte üretilir. Kullanım alanları ve tercihlere göre satın alınabilecek çeşitli malzemeler Temizlikdeposu.comdan tedarik edilebilir. Dış mekanlarda ya da kapı girişlerinde duvara monte dezenfektan aparatları, dezenfektan standlarının haznelerinde kullanılabilmektedir.

 • 304 paslanmaz çelik,
 • 403 paslanmaz krom,
 • abs plastik,
 • kaliteli sert plastikten üretilen birçok model bulunmaktadır

Kapı girişlerinde duvara monte edilemeyecek alanlarda kullanım için dezenfektan standları üretilmiştir. Ahşap, plastik ya da paslanmaz metalden üretilen dezenfektan standı hijyen noktası oluşturmak için kullanılır.

Dezenfektan Standı Çeşitleri

 • Dezenfektan standı
 • Ayaklı dezenfektan standı
 • Ayak basmalı dezenfektanlık
 • El dispenseri

Dezenfektanlık Çeşitleri

Yemek, sağlık ya da herhangi bir sektörde dezenfektanlık, el dezenfaktan dispenseri ihtiyaç olan ve sağlık bakanlığı tarafından kurallarda belirtilen bir araçtır. Dezenfektan verici plastik depo içine konacağı duvara monte edilen el dezenfektan dispenseri müşterilere şık çözümler sunmak isteyen restoran ve kafeler için uygundur. İşletme soyunma odaları ve mutfakta çalışan personel, sağlık sektörü klinikler gibi alanlarda kollu dezenfektan dispenserleri tercih edilebilir.

Malzeme çeşitliliği ile farklı modeller üretilir. TemizlikDeposunda bulabileceğiniz modeller aşağıdaki gibidir:

 • Eko El Dezenfektan Dispenseri
 • Manuel Sıvı Sabun/Köpük Dispenseri
 • Pedallı Batikon Verici
 • Kollu Dezenfektan Pompası

Dezenfektan Dispenseri Nasıl Duvara Monte Edilir

Birçok işletmede kurallar gereği girişlerde ve tuvalet gibi alanlarda dezenfektan makinesi bulundurulmalıdır.

Restoran, otel, kafe gibi yerlerde için masa üstü, duvar ya da girişlerde bulundurulması zorunludur. Hijyen gerektiren işlerde personelin kullanımı için önemli alanlarda bulundurulmalıdır.

Dispenserin arkasındaki 4 adet delikte geçebilecek 4 adet vidayla ürünler teslim edilir. Duvarda ya da ayaklı dezenfektan standına vidalanır.

Dezenfektan Standı

İnternet alışverişinde sipariş edebileceğiniz birçok dezenfektan aparatı, dezenfektan şişesi bulunmaktadır. Mekanlarda duvara monte için gerekli mesafede olmayan yerlerde, ayaklı dezenfektan dispenseri kullanılır.

 • Tahta / ahşap
 • Paslanmaz çelik

malzemelerden üretilen dezenfektan standı, uygun bir yere konulabilir.

 • Uzatma kollu
 • Ayak pedallı
 • Pedalsız ürünler bulunmaktadır.

Dezenfektan Dispenseri Fiyatları

Dezenfektan dispenseri fiyatları malzeme kalitesi, markasına göre değişiklik göstermektedir. Ekonomi ve düşün fiyatlı ürünleri toptan fiyatlarla tedarikçi olarak Temizlikdeposu websitesinden sipariş verebilirsiniz. 304 paslanmaz dezenfektan şişesi fiyatları en üst fiyatlandırmadan başlar, plastik dezenfektan pompası fiyatları en ucuz ürünlerde bulunabilir.

Dezenfektan standında ise ahşap, ayak pedallı - pedalsız ve paslanmaz metal ürünler ürün boyutuna  göre toptan fiyatları değişmektedir. 

6.480,00
7.200,00
3.135,60
2.153,51
5.481,27


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.