Yağ Sökücü

Yağ Sökücü ürünleri özellikle yoğun yağlanma olan ve zamanla kuruyarak kalıplaşıp teçhizatların kullanım performansını etkilemektedir. Aynı zamanda mutfak, fabrika ve birçok alandaki zemin yüzeyleri dahil tüm yüzeylerde yoğun olarak oluşabilmektedir. Oluşan atık yağlar zamanla tehlikeli mikroorganizmalar için üreme alanları ve sağlık için tehlike oluşturabilmektedir.

Yağ Sökücü ürünleri ile bu yağlar kurtulmak oldukça basit özel kimyasallar sayesinde çıkarması imkânsız olan atık yağları tek bir hamle ile kolayca tüm yüzeylerden temizleyebilirsiniz. Kullanıma bağlı olarak yüksek litrelik ürünler tercih edilebildiği gibi spreyli ürünler ile lokal olarak çok daha başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Yağ Sökücü Sprey

Yağ Sökücü Sprey ürünleri ile küçük boyutlarda olmasına rağmen lokal anlamda yüksek etki alınabilmektedir. Özellikle ulaşılması zor alanlar için kullanım avantajı olmasıyla beraber direk kullanılabilmektedir. Yağ Sökücü Sprey ürünlerinin yüksek litrelik bidonlar halinde de bulunabilmekte ve bittiğinden takviye edilerek de kullanılabilmektedir.

Yağ Sökücü Kullanılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler?

Yağ Sökücü tercih edilirken kullanılacak yüzeye uygun ürünler kullanılmalı eğer hassas yüzeylerde yada uygun zeminde kullanılmaması durumunda yüzeye zarar verebilmektedir. Özellikle metal yüzeylerde kullanılacak ağır Yağ Sökücü ürünleri oldukça güçlü ürünlerdir. Gres yağları bile kolaylıkla temizleyebilir.

Endüstriyel alanlarda tercih edilen yağ sökücü ürünleri diğer ev tipi kullanılanlara göre çok daha özel kimyasallar içermektedir. Kullanılamadan önce talimatlarına dikkat edilmesi gerekilmektedir. Aynı zamanda yağların çözümlenmesinde ortaya çıkabilecek gazlardan ve atıklardan kaçınmak özellikle gres yağı gibi atıklar için önemlidir

Ağır Yağ Sökücü

Endüstriyel alanlarda genel olarak tercih edilmekle beraber kimyasal, matbaa, boya ve gemi gibi alanlarda yoğun ağır yağ oluşumların önüne geçebilmek için Ağır Yağ Sökücü ürünlerine ihtiyaç duyulmaktadır. Makinelerin etrafında ve dişlilerde yoğun olarak biriken yağları temizlemek için Ağır Yağ Sökücü ürünlerini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Piyasada Ağır Yağ Sökücü ürünü olarak birçok marka bulunmaktadır aynı zamanda etkin madde bakımında değişiklik göstermektedir. Size en uygun ürünü ve sağlığınız için tehlike oluşturmayacak ürün tercih etmeniz en doğrusu olacaktır. Tercih edeceğiniz ürünün TSE ve MSDS belgelerini talep etmeniz sizin için daha iyi olacaktır.

En iyi Yağ Sökücü

Onlarca Markaya ait onlarca farklı yağ sökücü ürün bulunmaktadır. En iyi yağ sökücü ürünü yüzeye ve kullanıma bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Örnek vermek gerekirse bazı ürünler lokal anlamda çok daha başarılıyken Yağ Sökücü Sprey ürünleri gibi bazıları konsantre olup su ile seyreltilmesi gerekebilmektedir.

Kullanacağına amaca göre En iyi Yağ Sökücü bu yüzden değişiklik gösterebilmektedir. Zeminlerde oluşmuş olan yağlar için bir ürün oldukça başarılıyken metal yüzeylerde oldukça vasat kalabilmektedir. Bu yüzden En iyi Yağ Sökücü size en uygun olan ürün olarak kabul edebiliriz.

  • Maratem Yağ Sökücü
  • Ecolab Yağ Sökücü
  • Peva Yağ Sökücü
  • Diversey Yağ Sökücü
  • Taski Yağ Sökücü
  • Öztiryakiler Yağ Sökücü
  • İduna Yağ Sökücü
  • Fila Yağ Sökücü

Yağ Sökücü Fiyatları

Yağ Sökücü fiyatları ürünlerin kullanım alanların genişliği ve yüzeye zarar vermeden yağdan arındırabilme oranına göre değişiklik gösterebilmektedir. Birçok markada ve ürün grubu olan yağ sökücüleri ev kullanımı olduğu gibi endüstriyel, mutfak ve birçok yerde kullanılmaktadır.

Özellikle havalandırma sistemlerinde oluşan yağlanma ve işe bağlı ağır yağ sökücü ihtiyaçları olabilmektedir. TemizlikDeposu.com ailesi olarak sizlere En iyi Fiyat güvencesiyle hizmet vermeye devam ediyoruz.

Yağ Sökücü Nerden Satın Alınır?

Her zaman olduğu gibi birçok marka ve ürün grubunun yer aldığı internet sitemizden Yağ Sökücü satın alabilirsiniz. Yağ sökücü fiyatları birçok markaya ait üründe değişiklik gösterebilmektedir. Size en uygun ürünü bunlar arasından kolayca bulabilirsiniz. Aynı zamanda fiyatlarını diğer ürünler ile karşılaştırabilir ve size en uygun ürünü satın alabilirsiniz.

 

4.277,26

indirim
0,00
1.141,96

indirim
0,00
1.423,66
1.884,00
1.920,00
2.484,00
2.743,50
1.740,00
830,26
2.352,00

indirim
0,00
2.927,26

indirim
0,00
570,00
970,96
841,36
2.280,00
588,00


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.