Klozet Kapağı Dispenseri

Klozet kapağı dispenseri otel, restoran,kafe, bar, spor salonu, kalabalık mekanlarda hijyen, temizlik ve sağlık önlemi olarak kullanılmaktadır.  Klozetin üzerine giydirme ya da duvara monte seçeneklerle TemizlikDeposunda satışa sunulmuştur.

 • Kollu klozet kapağı dispenseri
 • Otomatik klozet kapağı dispenseri
 • Kapak örtüsü dispenseri (manuel)

Çeşitleri ile beyaz, siyah, şeffaf mavi, şeffaf beyaz, krom renkleri mevcuttur.

Klozet Kapağı Dispenseri Nereden Satın Alınır?

TemizlikDeposu kurumsal tedarikçi olarak toptan fiyatlarla klozet kapağı dispenseri temin etmektedir. Klozet kapağı örtüsü (dispenserin sarf malzemesi) ve dispenser çeşitleri plastik, 304 ve 403 paslanmaz metal malzeme çeşitleriyle tedarik firmalarından satın alınabilir. Beyaz, siyah, krom kaplama (gri), parlak krom klozet kapağı dispenseri ve 250’li paketlerle kullanılır.

İstanbul içi siparişlerde, araçlı gönderimle teslim edilir. Yanında satın alabileceğiniz tuvalet kağıdı, kağıt havlu ve dispenserleri gibi seçeneklerle kurumsal toptan tedarik sağlanabilir.

Klozet Kapağı Dispenseri Fiyatları

Kollu mekanik klozet kapağı dispenseri, sensörlü otomatik, manuel kapak örtüsü dispenseri fiyatları Selpak Professional, Palex, Dayco, Tork, Vialli gibi markalarla Vialli gibi markalarla 70₺ ‘den başlayan ucuz fiyatlarla satışa sunulmuştur.

Çoğu standart boyutlu tuvalete uyacak şekilde tasarlanan bu ürün, parlak krom 304 paslanmaz çelik kaplamaya sahiptir. Ayrıca fotoselli klozet kapağı ürünleri 2 yıl garanti ile desteklenmektedir.

Klozet kapağı Örtüsü Neden Kullanılır?

Klozet kapağı dağıtıcısı kullanmak, tesisinizde hijyeni iyileştirmenin iyi bir yoludur. Paradan tasarruf etmenin harika bir yolu olmasının yanı sıra, tuvalet temizlemeyi de çok kolaylaştırır. Aslında, temizlik personelinizin genel iş yükünü azaltabilir.

En iyi yanı, kurulumunun kolay olmasıdır. Diğer dispenserlerin aksine, kalıcı bir duvara gömülüdür ve tuvaletinizde maliyetli değişiklikler yapma ihtiyacını ortadan kaldırır. Ayrıca, 250'ye kadar klozet örtüsü tutacak kadar sağlamdır. Ayrıca kalabalık tuvaletler için ideal sorunsuz bir çözümdür.

Nerelerde Kullanılır?

Klozet örtüsü dispenseri klozet arkasına veya bölme yanlarına monte edilebilir. En iyi yanı, bir fazladan aparata ihtiyaç duymadan kısa zamanda kurulabilmesidir. Klozet kapağı örtüsü, oteller ve hastaneler gibi sınırlı alana sahip tuvaletler için de uygundur.

 • Restoran
 • Otel
 • Hastane
 • Kafe
 • İşletme tuvaletleri alanlarında kullanılmaktadır.

Tek Kullanımlık Klozet Örtüsü Aparatı

Tek kullanımlık klozet kapağı verici dispenser hijyen ve sağlık koşulları için restoran, kafe ve otel, ofis, iş yerleri ve tüm işletmelerde kadın ve erkek tuvaletlerinde gerekli bir aparattır. Ayrıca tek kullanımlık klozet örtüsünün sağlam ve çoklu paketleri kullanımı ve değişimi kolaylaştırırken, tuvalet kağıdının klozet kapağı için kullanımını ortadan kaldırır.

Tek kullanımlık klozet kağıdı kullanımı sağlık, temizlik, kaliteli hizmet için kullanılmalıdır. Kullanıcılar ve onların temizlik personeli için de uygundur. Kırılmaya karşı dayanıklı akrilikten yapılmıştır ve 250 adet tek kullanımlık klozet kapak örtüsü paketi tutabilir.

Klozetin arkasındaki duvara veya dikey herhangi yüzeye monte edilebilirler, bu da kullanıcının klozet örtüsünü kolalylıkla almasını sağlar. Ayrıca 250 adet yarım katlı tek kullanımlık klozet kapağı tutan ürün çeşitleri de uygun fiyatlarla satın alınabilir.

Neden Klozet Kapak Örtüsü Satın Alınmalıdır?

 • Tek kullanımlık klozet kapağı dağıtıcıları, banyonun daha temiz ve daha hoş görünmesini sağlar.
 • Tamamen kişiye özgü kullanım sağlar
 • Kağıt ürünlerinin karmaşasını ve maliyetlerini ortadan kaldırırlar.
 • Yaş sınırı olmadan kullanılabilir.
 • İşletme ve ofis güvenini arttırır ve hijyen sağlar.
 • Kaliteli görünüm verir
576,00
145,80
752,54
215,87
215,87
787,92
2.106,88
604,61
375,62
684,00
780,00


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.