Toz Deterjan

Toz Deterjan ürünleri genel olarak çamaşır makinelerinde kullanılan ürünler arasındadır. Çamaşırların renginin solmasını engellerken aynı zamanda kireç ve su kalıntılarını engeller. En zorlu kirlerin kolayca kumaş ve giysilerin üzerinden çıkmasını sağlar. Toz Çamaşır Deterjanları olarak Ev kullanımında tercih edildiği gibi aynı zamanda endüstriyel alanlarda bulunan makinelerde kullanılabilmektedir.

Toz Çamaşır Deterjanları ile yüksek temizlik sağlarken aynı zamanda ağır kirleri iplik ve kumaşa zarar vermeden çıkmasını sağlar. Sıvı Deterjanlara göre toz halinde olan ürün 30 derece ve katlarında su ile tepkimeye girerek. Giysi ve tekstil ürünlere nüfuz eder bu sayede ilk günkü kadar temizlik sağlarken aynı zamanda hoş bir koku bırakır.

Beyazlar için Toz Deterjan ürünleri olduğu gibi Renkliler için Toz Deterjan ürünleri bulunabilmektedir. Özellikle yüksek temizlik ve renklerin canlılığının korunabilmesi için doğru ürünlerin kullanılması önemlidir. Beyazlar için olan deterjanların renkliler yıkamak için kullanılması tekstil ürün ve kumaşlarda yıpranma ve renk kaybına neden olabilmektedir.

Toz Deterjan Nasıl Kullanılır?

Toz Deterjan kullanım şekli çamaşır makinesi içerinde yer alan deterjan dozajlama alanına dökülerek uygulanır. Burada dikkat edilmesi gereken nokta kullanılacak ürünün dozajlama miktarı ve hangi ürünlerde kullanılması gerektiğidir. Örnek vermek gerekirse Beyazlar için Toz Deterjan ürünlerinin beyaz kumaş ve tekstil ürünlerinde kullanılmalıdır.

Renkli Toz Deterjan ürünleri ise renkli kumaş ve tekstil ürünleri ile kullanılmalıdır. Bu sayede renklerin birbirine girmesini önleyerek kumaşlara canlılıklarını kazandırır. Daha uzun süre kullanım imkanı sağlarken yıpranmaları önler.

Toz Deterjan Çeşitleri

Endüstriyel Çamaşır Makinelerinde iki farklı deterjan ana yıkama ürünü olarak kullanılabilmektedir. Bunlarda ilki Toz Deterjan olup sadece Sanayi tipi Çamaşır Makinelerinde kullanılması gerekmektedir. İçerdiği kimyasalların çözünebilmesi çamaşırlara etki edebilmesi için gerekli sıcaklık ve dozaj ayarlarıyla uyumludur.

Sanayi tipi Çamaşır Makineleri özellikle otel, çamaşırhane, okul, dershane ve yurtlar oldukça tercih edilen ürünler arasındadır. Bu yerlerde tercih edilen bu makineler için oldukça güçlü ve çamaşırların ömrünü uzatıp görünümü koruyan ürünler tercih edilmektedir.

En iyi Toz Deterjan çeşitleri aşağıdaki gibi olmakla beraber 10 kg Toz Deterjan ürünler en çok tercih edilmekle beraber fiyat performans oldukça önemlidir. Aşağıdaki markalara ait ürün grupları kendilerini kanıtlamış güçlü toz çamaşır deterjan ürünleridir.

  • Maratem Toz Deterjan
  • İduna Toz Deterjan
  • Clax Toz Deterjan
  • Pevamix Toz Deterjan

Sanayi Tipi Toz Deterjan

Sanayi tipi Çamaşır Makinelerinde tercih edilen ve ev kullanıma uygun olmayan güçlü Sanayi Tipi Toz Deterjan ürünler bulunmaktadır. Kimyasal üreticilerden birçoğu her su sıcaklığında tekstil ve kumaşlarda olan etkisini maksimumda tutabilmektedir. Diğer toz deterjanların aksine borularda ve makinenin içerisinde suda çözümlenmemiş parçacıklar halinde kalmaz ve tamamen erirler.

Sanayi tipi çamaşır deterjan ürünleri içeriğine aynı zamanda etkinliğini ve özelliğini artıran enzim ağartıcı, ağır kir yağ ile kan gibi izlerin kumaşa zarar vermeden çıkartabilmek için etkileyebilmektedir. Ana yıkama maddesine tekrardan dışardan başka bir kimyasal eklenmeden kendi içinde yeterli olabilmektedir.

Toz Deterjan Fiyatları

Toz Deterjan ürünleri birçok markada farklılık göstermekle beraber 10 kg toz deterjan ve 20 kg toz deterjanlar olarak en çok tercih edilen ürünlerdir. Kilogram bazlı yüksek ürünler fiyat olarak daha uygun olabilirken içerik bakımından farklı ağartıcı yada kan ve ağır kir sökücü eklenmiş Toz deterjanları fiyat olarak diğerlerine göre biraz daha yüksektir. TemizlikDeposu.com ailesi olarak sizlere en iyi fiyat güvencesiyle hizmet vermeye devam ediyoruz.

Toz Deterjan Nereden Satın Alınır?

Toz Deterjan satın almak için en doğru adres her zaman olduğu gibi birçok marka ve ürün grubunun yer aldığı internet sitemiz üzerinden en iyi fiyatlarla satın alabilirsiniz. Aynı zamanda tercih ettiğiniz ürünü diğer markalara ait Toz Deterjan ürünleri ile karşılaştırabilirsiniz.

2.040,00
2.340,00
1.350,00
4.778,40
1.440,00
3.220,36
1.512,00
2.564,64
2.926,08
3.095,04


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.