Sensörlü Klozet Kapağı

Sensörlü Klozet Kapağı özellikle iş yerlerinin ve ofislerin temizlik ve hijyen konusunda önem gösterdikleri tuvalet alanlarında kullanılır. Yoğun olarak kullanılmakta olan tuvaletler hijyen kurallarının titizlikle uygulanması gerekir. Son zamanlarda hijyenin giderek önem kazanmasıyla tek kullanımlık klozet örtüsü tercih edilmeye başlamıştır.

Klozet Kapak kısmının üzerinde yerleştirilen Sensörlü Klozet Kapağı içerisindeki her bir örtünün kapak üzerinde hareket ederek. Tek Kullanımlık Klozet Örtüsü sunar bu şekilde hijyenik bir kullanıma imkân sağlar. Temassız bir şekilde kullanılan bu ürün ortak alanlarda en çok tercih edilen dispenserlerden biri haline gelmiştir.

Otel, restoran, hastane, klinik ve AVM’lerde çokça kullanılmaktadır. Kolaylıkla değiştirilebilen kartuş sistemi sayesinde hızlı bir şekilde tekrar kullanıma sunulabilir. Tercih edilen markaya göre farklı kartuşlar ve uyumlu klozetlerde kullanılabilir.

Sensörlü Klozet Kapağı Hangi Klozetlerle Uyumlu?

Sensörlü Klozet Kapağın tercih edilecek klozet standartlara uygun olması gerekmekte. Bununla beraber tercih edeceğiniz markaya ait farklı sabitleme yöntemleri kullanılabilmektedir. Alanın uygunluğu ve kolay değiştirilebilen kartuşlara sahip ürünler kullanılmalıdır.

Hijyenik Klozet Örtüsü Kapağı ürünlerinin tümü sensör yordamıyla temassız bir şekilde çalışır. Aynı zamanda içerisinde 12, 50, 80 ve 100 kadar tek kullanımlık klozet örtüsü bulunmaktadır. Kolayca çıkarılıp yeni rulo aktif hale getirilebilir. Ardından hiçbir şekilde iz yada leke bırakmaz. Bu şekilde her defasında temiz bir yüzey kullanılabilir.

Sensörlü Klozet Kapağı Nasıl Kullanılır?

Sensörlü Klozet Kapağı kullanımı ve doldurulması oldukça kolaydır. El değmeden klozetin sağ yada sol tarafına yerleştirilebilen sensör ekipmanı ile elinizi üstüne doğru yaklaştırdığınızda algılayarak temiz bir tek kullanımlık klozet örtüsü ortaya koyar.

Sensörlü Klozet Örtüsü Dispenser markasına bağlı olarak değişmekle beraber fazla kullanımın önüne geçmek için içlerinde 10-15 saniye sonra tekrar değiş imkanı sağlayan çipler bulunmaktadır. Buda aynı zamanda birden fazla gereksiz kullanımın önüne geçerek tasarruf sağlar.

Sensörlü Klozet Kapağı Modelleri

Sensörlü Klozet Kapağı birçok yerde evinizde, işyerinizde vb. toplu kullanılan yerlerin değişkenlik gösteren ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde birçok modeli mevcuttur. Bu ihtiyaçların karşılanması için bir takım şeylere ihtiyaç duyarız. En önemli nokta klozetle uyumlu bir modelin tercih edilmesiyle birlikte içinde kullanılacak Klozet Kapağı ürünün maliyetini dikkat edilmesi gerekmektedir.

  • Rulopak Sensörlü Klozet Kapağı
  • Palex Hijyenik Klozet Kapağı

Sensörlü Klozet Kapağı Fiyatları

Sensörlü Klozet Kapağı fiyatları ürün ve model bazlı değişmekle beraber fonksiyonlarına göre değişiklik gösterebilmektedir. TemizlikDeposu.com ailesi olarak Sensörlü Klozet Kapağı fiyatları her üründe olduğu gibi En iyi Fiyat imkanıyla sizlere sunuyoruz. Birçok farklı model ve ürün ile birbirini kıyaslayabileceğiniz ürünleri internet sitemizde bulabilir ve avantajlı bir alışveriş yapabilirsiniz.

Sensörlü Klozet Kapağı Alınırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Sensörlü Klozet Kapağı tercih ederken klozet ile uyumlu olması ve içerisinde kullanılacak sarf malzemesinin Klozet Kapak Örtüsü ürünün maliyeti dikkate alınmalı. Kullanılacak alanda uyumlu bir görünüme sahip olmasının yanında üzerinde bulundurabileceği Klozet Kapak Örtüsü miktarı da ve değiştirme sıklığının önem arz ettiği yerlerde üzerinde durulması gereken noktalardandır.

Tercih edilen yada kullanılan Sensörlü Klozet Kapağı ile uyumlu rulo tercih edilmeli maliyet esasına göre kapak alınmalıdır. Rulonun içindeki tek kullanımlık klozet örtüsünün fazla ince olmaması ve önem arz etmektedir.

Sensörlü Klozet Kapağı Nereden Satın Alınır?

Sensörlü Klozet Kapağı satın almak için en doğru adres her zaman olduğu gibi birçok marka ve ürün grubunun yer aldığı internet sitemiz üzerinden güvenle satın alabilirsiniz. Aynı zamanda birçok marka arasından size en uygun ürünü diğer markalar ile kıyaslayarak tasarrufta bulunabilirsiniz.

Sensörlü Klozet Kapağı ürünlerini En iyi Fiyatlarla satın almak için internet sitemiz üzerinden kolayca işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Hızlı ve güvenli teslimat için en çok tercih edilen temizlik sitesi.

 

1.863,00
2.257,23


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.