El Kurutma Makinesi  

El kurutma makinesi satın almak ofis, işyeri, tuvalet, otel, kafe, restoran gibi alanlarda kağıt havlu kullanımında ekonomi sağlamanı uygun maliyetli bir yoludur. Fotoselli – sensörlü kuruma makineleri ellerinizi kurutmak için hava ısıtma ile sıcak hava üfleyerek 15-20 saniye gibi bir sürede kurutma sağlar.

Fotoselli el kuruma makineleri elektrikle çalıştığı için prize yakın alanlarda kullanılması gereken bir cihazlardır.

Fotoselli El Kurutma Makinesi

Kurumsal ihtiyaçlar için fotoselli el kurutma makinesi ürün arayışında küçük ofis ya da büyük firmalara uygun cihaz ürün çeşitlerinde bulunmaktadır. Bunlar ofis binaları, spor salonları ve umumi tuvaletler için mükemmeldir. Çeşitli tasarım ve renklerde kargo ya da araçlarla teslim edilerek size ulaştırılır.

Hızlı kurutma sağlayan sensörlü el kurutma makinesi arıyorsanız piyasada çeşitli markalarda bulabileceğiniz ürünler, kağıt kullanımını azaltmak için avantaj sağlar. El kurutma aparatları ünite çeşitli tasarımlarda üretilerek standart makinelerin yanında tezgah üstü ve duvara montaj olarak kullanılabilen el kurutma cihazı, ayrıca ulaşım tesisleri ve okullarda kullanılmaktadır. Bunlar aynı zamanda hem kağıt tasarruf etmek hem de mikropları azaltmak isteyen ofisler, restoran, kafe, oteller için çözüm sunar.

 • Alttan Üflemeli
 • Jet Motorlu
 • Standart Isıtmalı
 • Döner Başlıklı

Olmak üzere çeşitli tasarımlarda gelmektedir.

Döner Başlıklı Hava Üfleyici El Kurutma Makinesi

Sensörlü hava üfleyici el kurutma makinesi döner başlık sayesinde havayı yönlendirebilir. duvara monte edilen cihazın sensörü başlık altında olduğundan kullanım sırasında çalışmama sorunu olmaz. 304 paslanmaz kurutma makinesi döner başlıklı seçeneklerde daha fazla yer almaktadır.

Standart kuruma makinesi olarak geçen makineler 15-20 saniye gibi bir sürede tam kurutma sağlayabilmektedir. Kızılötesi sensörü ile 15 cm’e kadar algılama uzaklığı özeliğine sahiptir. Farklı tasarımlarda A+ elektrik tüketimi ile çevreci yaklaşım sağlar.

Jet Motorlu El Kurutma Makinesi

Standart el kurutma makinesiyle karşılaştırıldığında, sensörlü hava üfleyici el kurutma makinesi enerji açısından verimlidir ve hızlı kurutma için çift taraflı bir üfleyiciye sahiptir. Ek olarak, bir kızılötesi ısıtma cihazı, suyun kullanıcının ellerinden hızla buharlaşmasından kaynaklanan ısı kaybını telafi eder. Ayrıca, umumi tuvaletlerde mikrop ve hastalık yayma riskini en aza indirmeye yardımcı olabilir.

Jet kurutma motoru, gelişmiş bir sıvı kontrol sistemi, temassız çalışma ve akıllıca tasarlanmış bir başlık dahil olmak üzere birkaç etkileyici özelliğe de sahiptir. Dyson ürünleriyle duyurulan jet motorlu kurutma makinesi, Xinda, Bobson, Palex gibi markalarda yerini almaya devam edecektir. En Çok Tercih edilen ürünlerden Dyson Airblade V El Kurutma Makinesi bunlar arasında 5 yıl'a varan garantisi ve kurutma gücüyle diğer ürünlerin önüne çıkmaktadır.

304 paslanmaz metal ve kaliteli plastik gövde seçenekleriyle ve çeşitli renklerle satın alınabilir. Kurumsal tedarikçilerden satın alınabilecek tüm jet el kuruma makineleri TemizlikDeposu’nda toptan fiyatlarla sunulmaktadır.

El Kurutma Makinesi Fiyatları

Fotoselli el kurutma makineleri, ev ve ofis kullanımı için seçeneklerle birlikte tüm şekil ve boyutlarda gelir. Bunlara gömme ve yarı gömme modeller dahildir. Hatta bazı modeller saldırılara karşı dayanıklıdır.

Belirgin el kurutma makinesine ek olarak, yedi ay gibi kısa bir sürede geri ödenebilecek bir elektrikli model kurmayı düşünün. El kurutma makineleri paradan tasarruf etmenin yanı sıra kağıt havlulardan da tasarruf sağlar. Kağıt havlu yerine el kurutma makinesi kullanmak tuvaletteki mikropları azaltır.

Ofisiniz veya eviniz için en iyi el kurutma makinesi, iyi tasarlanmış, enerji açısından verimli bir modeldir. Kağıt havlulardan tasarruf etmek istiyorsanız, sıcak havalı bir el kurutma makinesi kullanmayı düşünün. Bu üniteler kağıt havlu muadillerinden daha ucuzdur, ancak biraz daha fazla başlangıç ​​yatırımı gerektirir.

En İyi Sensörlü Kurutma Makinesi Markaları

İyi performanslı bir cihaz size zaman kazandırmakla kalmayacak aynı zamanda enerji maliyetlerinden de tasarruf etmenize yardımcı olacaktır. Bugün piyasada birçok marka varken model ihtiyaçlarınız için en iyisini bulacağınız markalar TemizlikDeposunda.. Birçok modell dayanıklı plastikten, paslanmaz çelikten yapılmıştır ve garantilidir.

Sensörlü el kurutma makinelerinde iyi markaları kullanmak uzun ömürlü kullanım sağlarken daha az bakım maliyeti sağlar. Temassız kullanımda en iyi sensör kalitesi tavsiye edilir. TemizlikDeposunda satılan en iyi sensörlü kuruma makinesi markaları:

 • Palex El Kurutma Makinesi
 • Dyson El Kurutma Makinesi
 • Midry El Kurutma Makinesi
 • Bobson El Kurutma Makinesi
 • Xinda El Kurutma Makinesi
 • Rulopak El Kurutma Makinesi

El Kurutma Makinesinin Avantajları

 1. Kağıt havlu yerine el kurutma makinesi kullanmak uzun vadede size tasarruf sağlar. Kağıt havlu makineleri ya da otomatik kağıt havluluk kullanmak yerine el kurutma makinesi satın almak çevreci ve maliyet yaklaşımıdır. Kurumsal tedarik arayan firmaların el kurutma makinesi kullanması ilk yılın sonunda kağıt havluya harcanan para karşılığı tasarruf sağlayabilir.
 2. Kağıt havlulara kıyasla el kurutma makinesi daha az maliyetlidir, daha az bakım gerektirir ve daha çevre dostudur.
 3. Bir el kurutma makinesi, personelinizin sağlığını korumaya yardımcı olabilir. Kağıt havlular bulaşıcı mikroplar için bilinen taşıyıcılarıdır. El kurutma makinesi, bakterileri öldürmek için hava akımı kullanır.
 4. Bir el kurutma makinesi ayrıca kağıt havlulardan daha az CO2 üretir. Yüksek hızlı bir el kurutma makinesi, havaya salınan CO2 miktarını %42 oranında azaltabilir. Ayrıca elleri kağıt havluluklardan altı kat daha hızlı kurutabilir.
 5. Jet motorlu el kurutma makinesi, yoğun kullanım alanları için idealdir. Elleri kurutmak için gereken süreyi azaltabilir, bu da tuvaletteki verimliliği artıracaktır.
47.000,00

indirim

indirim
62.000,00
9.648,00
12.542,40
8.683,20
14.673,00
% 8
indirim
8.040,00
7.437,00
14.070,00

indirim
3.376,80
47.556,60
8.723,40
13.507,20
4.341,60
10.612,80
10.130,40
10.612,80
13.989,60


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.