Çay, Kahve ve Tanin Leke Çıkarıcı

Çay, Kahve ve Tanin gibi lekelerin kumaş yada tekstil ürünlerinden temizleyebilmek için oldukça güçlü kimyasallar kullanılması gerekmektedir. Kumaşların derinlerine işleyen bu sıvılar çıkması oldukça zordur. Özellikle Kuru Temizlemeciler tarafından çokça tercih edilmektedir. Bu ürünlerin kullanımı oldukça basittir leke olan yere doğrudan uygulanabilmekle beraber endüstriyel çamaşır makinelerin de kullanılabilen ürünlerde bulunabilmektedir.

Çay ve Kahve gibi zorlu lekeler için en doğru çözüm tekstiller üzerinden bu lekelerin çıkarılabilmesi için üretilmiş olan özel kimyasallar kullanılmasıdır. Çay, Kahve ve Tanin leke çıkarıcı ürünlerinin uygulanacağı alana önceden demo uygulanması daha sonrasında kumaş hassasiyetine göre diğer yerlere uygulanması önerilir. Özellikle oldukça hassas bir kumaşa sahipseniz doğru ürünü tercih etmek çok önemlidir.

Çay Leke Çıkarıcı

Çay Lekeleri doğal yaşantımızda en çok karşılaştığımız lekelerden biridir. Bunun neden oldukça yüksek çay tüketiminin olması ve kolay bulaşabilip derinlemesine işlemesidir. Birçok deterjan ve yıkama bu tür lekelerde başarısız kalabilmektedir. Özellikle beyaz tekstil ürünlerde bu lekeler oldukça kendini gösterebilmektedir.

Beyazlar için üretilmiş Çay Leke Çıkarıcı ürünlerini tercih etmeniz gerekmektedir. Ürünün kullanımından önce hangi kumaşlarda ve renklerde kullanılması gerektiğine dair kullanım talimatına dikkat edilmesi gerekilmektedir. Bazı deterjanlara güçlü leke çıkarıcı olarak içinde bulunabildiği gibi manuel kullanım için de ayrı olarak satılmaktadır.

Kahve Leke Çıkarıcı

Kahve Lekeleri en zorlu kirlerden biridir özellikle beyaz kumaşlarda hızlı kurudukları bağlardan ötürü çıkarması neredeyse imkansızdır. Bu yüzden kuru temizlemeciler ve otellerde çokça tercih edilen bu ürünler kolaylıkla Kahve Lekelerini çıkarabilmektedir. Kahve Leke Çıkarıcı ürünleri birçok markaya ait ürün bulunmakla beraber en çok tercih edilenleri internet sitemizde bulabilirsiniz.

Kahve Leke Çıkarıcı genel olarak kumaşın üzerine biraz uygulandıktan sonra bir süre beklenir ve kumaşın derinlerine işledikten sonra çitilenerek leke temizlenir. Ardından hafif bir su ile geri kalan artıklar temizlenir.

Tanin Leke Çıkarıcı

Tanin Leke çıkarıcı ürünleri çay ve türevlerinin oluşturabileceği tüm kirlere verilen ortak isimdir. Bu tür kirler tanin olarak nitelendirilir ve lekeler için üretilen özel Tanin Leke Çıkarıcı kimyasallar bulunmaktadır. Diğer günlük kullanılan deterjanlardan farklı olarak bu ürünler kumaşa zarar vermeden derinlemesine iz bırakmadan bir temizlik sunmasıdır.

Tanin lekesi hızlı bir şekilde kumaşın derinliklerine nüfuz eder ve çıkması kuruduktan sonra çok daha zorlaşır. Öyle ki tanin lekelerin mükemmel çözümler için aynı zamanda derinlemesine temizlik yaparak. Kumaş üzerinden hiçbir iz bırakmaz bazı ürünlerde manuel kullanıma uygun olmakla beraber Endüstriyel Çamaşır Makinelerin de kullanılabilmektedir.

En İyi Çay ve Kahve Leke Çıkarıcı

Birçok markaya ait çay ve kahve lekerini derinlemesini temizlemek için güçlü kimyasallar gerekmektedir. Bunun için üretilmiş onlarca markaya ait ürün grubu yer almaktadır. Kendi aralarında özellikle aşağıdaki markalar ön plana çıkmaktadır.

Çay, Kahve ve Tanin Leke Çıkarıcı Fiyatları

Çay ve Kahve lekelerinde mükemmel temizlik için tercih edilen bu ürünler marka bazlı değişmekle beraber kullanım yöntemi ile hassas kumaşlara uygunluk gibi durumlar fiyatından artışlara neden olmaktadır. Tanin Leke Çıkarıcı ürünlerine TemizlikDeposu.com ailesi olarak en uygun fiyatları sunuyoruz.

Çay, Kahve ve Tanin Leke Çıkarıcı Nereden Satın Alınır?

Çay, Kahve ve Tanin leke çıkarıcı ürünlerini satın almak için en doğru adres her zaman olduğu gibi bir çok marka ve ürün grubunun yer aldığı internet sitemiz üzerinden alabilirsiniz. Aynı zamanda kullanım talimatları ve fiyat karşılaştırması yaparak size en uygun ürünü rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

376,20
183,00
234,00


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.