Şampuan

Saçların çok daha yumuşak ve temizlenmesi için en çok tercih edilen ürünlerden Şampuanlar günlük hayatımızda önemli bir yeri bulunmaktadır. Şampuanlar kendi içlerinde birçok marka ve yüzlerce ürün grubu olarak ayrılmaktadır. İçerdiği kimyasallar sayesinde farklı kullanım alanları olmakla beraber saçlara özel ürün tercih edilebilmektedir.

Şampuanlar genel olarak farklı saç ve deri özelliklere göre kullanım sağlamakla beraber yağlı yada kuru saçlar için özel şampuanlarda bulunmaktadır. Farklı renk ve kokulara sahip olabilmektedir. Her duştan sonra hoş bir koku saçlarda gün boyu kalıcılığını korumaktadır. Özellikle otellerde yüksek kullanım ihtiyacı bulunduğunda yüksek miktarlarda talep edilmektedir.

Yüksek miktarlarda toplu bir şekilde alınan Saç Şampuan ürünleri daha uygun fiyatlara denk gelmektedir. Aynı zamanda tatmin seviyesi yüksek olmasından ötürü müşterilerin çok daha mutlu olmasını sağlamaktadır.

Şampuan Çeşitleri

Şampuan kendi içerisinde kullanım alanları değişiklik göstermektedir. Kepekli saçlar, Yağlı, hassas ciltler için veya tuzsuz gibi birçok cilt ve saç için özel şampuanlar bulunmaktadır. Kendi cildinizi ve size en uygun ürünü belirlemelisiniz. Her insanın ihtiyaç duyduğu ürün ve şampuan farklılık göstermektedir.

Otel Şampuan

Otellerde spa ve ortak alanlarda kullanılan ve yüklü miktarlarda tedarik ettiği Şampuan ürünleri son kullanıcılar ev tipi olarak nitelendirdiğimizden çok daha farklı ürünlerdir. 5 Litrelik bidonlarla satılan şampuanlar ile 15 L ve 20 L bidonlar gibi toplu alımlarda çok daha yüksek fiyat avantajı elde edebilirsiniz.

Farklı koku ve renklerin yanında yoğunlukları sayesinde birçok dispenser ile birlikte kullanılabilmektedir. Ucuz fiyatlarla en iyi şampuan ürünlerine rahatlıkla ulaşabilmeniz mümkün. En çok tercih edilen bazı şampuan markaları aşağıdaki gibidir.

  • Dove Şampuan
  • Ecolab Şampuan
  • Tork Şampuan
  • İduna Şampuan
  • Nilco Şampuan
  • Softcare Şampuan
  • Diversey Şampuan

Saç Dökülmesine Karşı Şampuanlar

Özellikle son zamanlarda geliştirilen kimyasal içerikleri sayesinde daha doğal ve iyileştirici şampuanlar tercih edebilirsiniz. Saç türünüzü ve cildiniz ile uyumlu birçok ürün ve marka rahatlıkla bulunabilmektedir. Otellerde müşterilerin rahatına önem veren firmalarca tercih edilebilmektedir. Tek kullanımlık yani Bukle tercihlerinde bulunabilmektedir.

Ecolab Şampuan

Dünya genelinde büyük bir pazara sahip olmakla beraber Ecolab kimyasal ürünleri herkes tarafında kalite ve fiyat ile öne çıkan markalardandır. Ecolab Şampuanları koku ve otel tipi şampuan ürünleriyle en çok tercih edilen gruplardandır. Farklı renk, koku ve hissiyat olarak çeşitlilik sunmaktadır. Aynı zamanda sıvı, sabun, cila, yüzey temizleyici gibi birçok alanda kimyasal üreticisi konumundadır.

Dove Şampuan

Dove ürün grubu softcare gibi büyük ve bilinen kimyasal markasına ait ürün grubu altındadır. Yüksek kalitesi ve daha üst yönetimlerde tercih edilen Dove Şampuan ürünleri beraberinde kullanılabilmesi için aparatlarıyla beraber satılabilmektedir. Tercih edeceğiniz şampuanın kartuş niteliğinde kolay kullanım ve çoklu alımlarda bazı fiyat avantajları elde edebilirsiniz.

Tork Şampuan

Muhteşem dispenser tasarımlarıyla pazarda önemli konuma sahip olan Tork marka grubu dispenseriyle uyumlu birçok kimyasal ve kağıt ürünü satmaktadır. Şampuan dispenseriyle uyumlu bir şekilde kullanılabilen Tork Şampuan kartuşları bulunmaktadır. Yüksek kalite ve hesaplı fiyatlarla diğerlerine göre bir adım öne çıkmaktadır.

Diversey Şampuan

Diversey çok büyük kimyasal üreticiler arasındadır her türlü alan için tercih edilebilir önde gelen kimyasal grupları bulunmaktadır. Diversey üst ana firma olup altında birçok kimyasal firmasını bünyesinde bulundurur. Diversey Şampuan ürünlerini sitemizde rahatlıkla bulabilirsiniz.

Şampuan Fiyatları

Şampuan fiyatları özellikle toplu alımlarda ve yüksek litrelik bidonlarla teminlerde değişiklik göstermektedir. Koku, renk ve içerdiği kimyasallar bakımından fiyat farklılıkları olmaktadır. Müşteri tatminini yüksek tutmak isteyen oteller ve iş yerleri yüksek kalite ve optimum fiyat ilişkisine dikkat etmektedir.

Birçok marka ve ürün grubunun yer aldığı internet sitemizde her bütçeye uygun ve kalitede şampuan bulmak mümkün. TemizlikDeposu.com ailesi olarak sizlere En iyi Fiyat güvencesiyle istediğiniz ürünü güvenle alabilirsiniz.

Şampuan Nereden Satın Alınır?

Şampuan satın almak için en doğru tercih her zaman olduğu gibi birçok marka ve ürün grubun yer aldığı internet sitemiz üzerinden En iyi Fiyat güvencesiyle kolayca satın alabilirsiniz. Beğendiğiniz bir ürünü diğer marka ve ürünlerle karşılaştırabilir ve size en uygun Şampuanı tercih edebilirsiniz.

726,30
1.104,00
240,00
1.320,00
726,30
1.740,00
% 29
indirim
2.350,80
1.680,00
2.508,00

indirim


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.