Ahşap Cila ve Koruyucu

Ahşap Cila ve Koruyucu ürünleri birçok ahşap mobilya ve parke için çokça tercih edilen ürünlerdendir özel olarak hazırlanan bu kimyasallar ahşabın kolay aşınabilmesini engelleyerek yüzeylerine zarar vermeden koruyucu bir tabaka oluşturur. Aynı zamanda içeriklerinde kimyasallar sayesinde ağacın karakteristik rengini öne çıkartır ve parlaklık kazandırır.

Ahşap Cila ürünleri aynı zamanda Parke Cila ürünü olarak da kullanılabilmektedir. Ahşap cila sandalye, laminat parke, mobilya, masa, duvarlarda ve zeminlerde kullanılabilir. Hava koşullarından korumak için kullanılmakla beraber çizilme, asidik ve leke gibi oluşumların önüne geçebilmeyi sağlar. Ahşap ürünlerin ömrünü uzatır.

Parke Cila

Parkeler sürekli elektrik süpürgeler ile aynı zamanda su ve aşındırıcı durumlara maruz kalmasından ötürü en hızlı aşınan ahşap ürünlerdendir. Bu yüzden doğru parke cila ürünleri rutin aralıklarla bakım yapılması gerekmektedir. Ahşap koruyucu bu ürünler sayesinde parlak bir görünüm sağlarken onları dış etkilerden korur.

Mobilya Cila

Mobilya ürünlerde cila koruyucu tercih edilirken ağaca ve ona uygun bir ürün tercih edilmelidir. Kullanılacak Mobilya Cila ürünün ona uygun olduğu ve ihtiyaca göre yüzeyde ne kadar kalın bir tabaka oluşturduğuna dikkat edilmesi gerekmektedir.

Mobilya Cila üzerinde oluşacak yağlı yüzey kalınlığı sürekli temasta hissedilecek düzeyde olmaktadır. Bu yüzden ham ağaçlar yerine işlenmiş olanlarda daha ince tabaka oluşturacak Mobilya Cila ürünlerinin kullanılmasını tavsiye ediyoruz.

Sistre Cila Uygulaması Nedir?

Ahşap ürünlere mobilyalara ve ağaçlar gibi malzemeleri canlılık, parlaklık ve koruyuculuk kazandırma için genel isimle Sistre Cila uygulanır. Piyasada oldukça bilinen bu uygulama sayesinde uzun süreli kullanım imkanı sunarken ağacın gerçek rengi öne çıkar.

Ahşap parlatmak için kullanılabilen bu cila içeriği sayesinde güneş ve ışığı yansıtır. Oldukça iyi bir görünüm ve hissiyat kazandırır.

En iyi Ahşap Cilası

Birçok markaya ait onlarca ahşap cila ürünü bulunmaktadır. Bunlar arasından En iyi olarak nitelendiren Ahşap cila ürünü Fila Solution markasına ait Fila Wood ürünüdür. Onun dışında gene çokça tercih edilen ürünler aşağıdaki gibidir.

  • Fila Ahşap Cila
  • Taski Ahşap Cila
  • Diversey Ahşap Cila
  • Maratem Ahşap Cila
  • Pevawood Ahşap Cila
  • Ecolab Ahşap Cila

Ahşap Cila Fiyatları

Ahşap Cila fiyatları koruyuculuk ve beraberinde içeriğinin etkilerine göre fiyatları yükselmektedir. Kullanım alanıyla birlikte cila tabakasının kalıcılığı fiyatını artıran özelliklerdendir. TemizlikDeposu.com ailesi olarak sizlere En iyi Fiyat güvencesiyle Ahşap Cila ürünlerini sizlere sunuyoruz.

Ahşap Cila Nereden Satın Alınır?

Ahşap Cila ürünlerini satın almak için en doğru adres her zaman olduğu gibi birçok marka ve ürün grubunun yer aldığı internet sitemizden güvenle satın alabilirsiniz. Ahşap Cila ürün grubu olan birçok markayı bünyesinde bulunduran özellik ve fiyat olarak sitemiz üzerinden karşılaştırabilirsiniz. Aynı zamanda size En Uygun ürünü kolaylıkla fiyat avantajlarıyla satın alabilirsiniz

367,20

indirim
0,00
1.260,00
470,40

indirim
0,00
354,00
% 30
indirim
6.766,56
4.736,59
% 30
indirim
1.864,80
1.305,36

indirim

indirim


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.