Tek Diskli Zemin Temizleme Makineleri

Tek Diskli Zemin Temizleme Makinesi söz konusu temizliğin uygulanacak alanlara göre farklı disk ve pedler tercih edilmelidir. Sert bir zeminde çalışılması düşünülüyorsa kırmızı yada daha sert olan kahverengi zemin pedleri tercih edilmesi gerekiyor. Kapalı alanlarda ise zeminlerinde bulunan laminat, tahta veya fayansları temizlemek için ise uygun zemin temizleme makinesi gerekir.

Tek Diskli Zemin Temizleme Makineleri ile otel, restoran, hastane, okul ya da ofislerin zeminlerini çok kolay ve hızlı bir şekilde temizleyebilir. Çok büyük olmayan alanlarda daha kolay ve hafif olan bu makine ile hızlı ve mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz. Alanın yer verdiği kadar mesafe ve çok karmaşık olmayan yerlerde Kablolu Tek Diskli Zemin Temizleme Makineleri tercih edebilirsiniz. Kablo uzunluğu 10 metre ve daha uzun olabilmektedir.

Eğer herhangi bir güç kaynağı ile sürekli bağlı olabilme şansınız yoksa ve büyük bir alan mevcutsa Akülü Tek Diskli Zemin Temizleme Makinelerini tercih edebilirsiniz. Pratik kullanıma sahip olmasıyla beraber model olarak fark etmekle beraber temiz su tankı ve deterjan tankı gibi ekipmanları bünyesinde bulundurur. Zemin ve ürüne göre disklerinde farklılığa gidebilir Yumuşak, Orta ve Sert Fırçalarla arzu ettiğiniz şekilde kolayca ve hızlıca değiştirebilirsiniz. Model ve marka bazlı olarak fırça dönüş hız ve deterjan dağıtım optimum ayarlarını değiştirebilirsiniz.

Tek Diskli Zemin Cila Makineleri

Tek Diskli Zemin Cila Makineleri laminat parke, tahta, fayans veya mermer gibi zeminlerin cilalanması için Tek Diskli Zemin Cila Makineleri kullanılabilir. Cila Makineleri genel temizlikten sonra zemin eski görünümünü ve parlaklığını kazanabilmesi için kullanılır. Orta-Yumuşak Fırçalar tercih edilir ve model bazlı değişiklik göstermekle beraber Cila Sıvısının bulunduğu depo bünyesinde bulundurabilirler.

Alan ve kullanım itibari ile çok geniş olmayan alanlarda Kablolu Tek Diskli Zemin Cila Makineleri tercih edebileceğiniz gibi Akülü Tek Diskli Zemin Cila Makineleri tercih edilebilir 10 metre ve üstü olabilen mesafelerde rahatlıkla kullanılabilir. Akülü veya Kablolu arasında aynı modellerde motor ve güç bakımından farklılık bulunmamaktadır. Sarj Süresi ve günlük kullanılabilecek maksimum süre model ve marka bazlı değişiklik göstermektedir.

Tek Diskli Zemin Temizlik Makineleri Kullanım Alanları

Tek Diskli Zemin Temizlik Makineleri birçok yüzeyde ve üründe rahatlıkla kullanılabilir. Değiştirilebilir fırça ve ekipmanlarıyla her ihtiyaca yönelik çözümler sunar. Ahşap, Mermer, Laminat, Parke veya Halı gibi yüzey ve ürünlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Tek Diskli Zemin Temizlik Makinelerin bazı modellerde bulunan dönüş hız ayarlarını değiştirerek güç ve basınç ayarlarını değiştirebilir mükemmel sonuçlar almanızı sağlayabilirsiniz.

Kablolu Tek Diskli Zemin Temizlik Makineleri

Kablolu Tek Diskli Zemin Temizlik Makineleri 10 metre ve daha uzun kablo uzunluk seçenekleriyle uygun maliyetli çözümler sunar. Genellikle çok büyük olmayan alanlarda tercih edilir ve çok sert olmayan yüzeylerde mükemmel işler çıkarır. Bazı model ve markalarda temiz su deposu ve deterjan deposu gibi ekipmanlarınla olmasıyla beraber halı yıkama ve vs. durumlar için Kuru Köpük Jeneratörleri ile kullanılabilmektedir. Pratik olmasıyla ile her kullanıcının rahatlıkla kullanabileceğini makinelerdir.

Akülü Tek Diskli Zemin Temizlik Makineleri

Akülü Tek Diskli Zemin Temizlik Makineleri ile mesafe fark etmeksizin sarj süresinin imkanları dahilinde kullanılabilme imkân sağlar. Uygun maliyetlerle mükemmel çözümler sunmasıyla beraber bazı modellerde bünyesinde bulundurduğu temiz su deposu ve deterjan deposu gibi ekipmanları ile multi performanslar sunar. Gün içerisinde maksimum çalışma süresi ve sarj süresi gibi durumlar marka ve model olarak fark etmektedir. Pratik olmasıyla ile her kullanıcının rahatlıkla kullanabileceğini makinelerdir.

Tek Diskli Halı Yıkama Makineleri

Tek Diskli Halı Yıkama Makineleri ile halı yıkamak oldukça kolay ve hızlı özellikle zaman ve maliyet açısından düşünüldüğünde. Yumuşak ve orta sert fırçalar tercih edilerek halıların derinlemesine kirden ve tozdan arındırılmasına imkân sağlamaktadır. Bazı modellerin bünyesinde bulundurduğu temiz su deposu ve deterjan deposu gibi ekipmanlarla beraber optimum ve tasarruflu imkanlar sunuyor.

En iyi Tek Diskli Halı Yıkama Makineleri Hangi Marka?

En iyi Tek Diskli Halı Yıkama Makineleri marka ve model aynı zaman ergonomik avantajları bakımında fiyatları farklarının yüksek olduğu ve her ihtiyaca yönelik çözümler sunabilen birçok marka arasında Taski, Labomat, Nilfisk, Star, Viper ve I-MOP ürün gruplarını sitemizden göz atabilirsiniz.

Tek Diskli Zemin Temizleme Makine Fiyatları

Tek Diskli Zemin Temizleme Makinelerin fiyatları içerisinde bulunan motor ve teknik özellikleri bakımından değişmektedir. Aynı zamanda üstünde bulunan temiz ve kirli su tank kapasiteleriyle birlikte bataryalı olması fiyatları önemli derecede etkiler.

En iyi Fiyatlı Tek Diskli Zemin Temizleme Makineleri her zaman olduğu gibi Temizlikdeposu.com güvencesiyle sizlere sunuyor özel kampanyalar sunuyoruz. Kampanyalarımızdan yararlanıp avantajlı fiyatlardan yararlanmak için internet sitemizi takip edebilirsiniz.

Tek Diskli Zemin Temizleme Makineleri Nereden Satın Almalıyım?

En iyi fiyatlı Tek Diskli Zemin Temizleme Makineleri Temizlikdeposu.com farkıyla sizlere sunuyoruz. Hızlı Teslimat ve kullanıcılar isteğine göre en uygun Tek Diskli Zemin Temizleme Makineleri öneriyor ve satıyoruz. Aynı zamanda tercih ettiğiniz ürünü diğer marka ve ürün gruplarıyla karşılaştırabilirsiniz. Bu sayede size en uygun ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

24.000,00
1,20
77.700,00
1,20
77.700,00
1,20
% 40
indirim
39.114,60
23.468,76
26.331,00
132.660,00
24.120,00
28.944,00
% 40
indirim
3.979,80
2.387,88


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.