Halı Yıkama Makinası

Halı Yıkama Makinası ürünleri özellikle çoklu halı yıkama ve geniş alanları kolaylıkla yıkamak için geliştirilmiş ürünlerdir. Tek diskli Halı Yıkama Makineleri sayesinde basit bir şekilde halının derinlerine işlemiş kir, pislik ve tozları güçlü bir şekilde söküp alır. Yüksek dönüş hızı sayesinde halılarınız ilk günkü haline döner.

Tek Diskli Halı Yıkama Makineleri su çekme opsiyonu olmamakla beraber bazı makineler ile entegre çalışabilen köpük jeneratörleri ile mükemmel temizlik elde edilebilir. Halılarınızı farklı yumuşatıcı ve halı şampuanlarıyla birlikte yıkayabilirsiniz. Özel fırça yapısı sayesinde farklı sertlik derecelerinde halıları derinlemesine temizleyebilirsiniz.

Tek Fırçalı Halı Yıkama Makineleri kendi için kablolu ve akülü modeller olarak ayrılmaktadır. Kablo uzunluğu 10 ile 15 metre varan kablolu modellerin yerinde temizlikte çok iyi işler çıkarabilmektedir. Akülü modellerde ise 1 saati aşmayan çalışma sürelerle geniş alanlardaki temizlikte çok daha işlevsel olabilmektedir.

Halı Yıkama Makinesi Sanayi Tipi

Halı Yıkama Makinesi Sanayi Tipi ürünleri diğer basit halı yıkama makinelerine göre farklı çalışmaktadır. Her kullanıcının rahatlıkla kullanabileceği ortalama 140-160 rpm dönüş hızına sahip yatay eksende dönen fırçalara sahiptir. Bu ürünler aynı zamanda zeminlerin silinmesinde yada temizlenmesinde de kullanılabilmektedir.

Halı Yıkama Makinesi Fırçalı tercih edilmesinin en büyük neden pedle birlikte kullanımında halılarının ipliklerin arasında derinlemesine temizleyemiyor olmasıdır. Tercih edeceğiniz Tek Diskli Halı Yıkama Makinesine ait Halı Yıkama Fırçasının kalitesi de oldukça önem arz etmektedir.

Halı Yıkama Fırçaları

Halılar için genel olarak Yumuşak ve Orta-Sert Halı Yıkama Fırçaları tercih edilirken çok sert halılar için nadiren Sert Halı Yıkama Fırçası kullanılabilmektedir. Özel tasarımı sayesinde halı yıpratmadan mükemmel temizlik sunan fırçalar kendi için birkaç farklı sertlik derecesinde sınıflandırılmaktadır.

  • Yumuşak Halı Yıkama Fırçası
  • Orta – Sert Halı Yıkama Fırçası
  • Sert Halı Yıkama Fırçası

Halı Yıkama Makinesi Fırçalı

Halı Yıkama Makineleri Fırçalı olmak üzere ve fırçasız olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Fırçasız olan daha çok otellerde ve ev tipi olarak kullanılmaktadır. Aynı zamanda fırçasız olan modellerin aynı zamanda koltuk yıkamak için ekipmanlara sahip olabilmekte ve yıkama yapabilmektedir. Fırçalı modeller daha çok endüstriyel olarak kabul görmektedir.

Fırçalı Halı Yıkama Makineleri geniş alanları çok daha hızlı bir şekilde yıkayabilmektedir. Halıların yanı sıra zemin temizliğinde de kullanılabiliyor olması orta ve küçük işletmeler için çokça tercih edilebilirliğini yükseltmiştir.

Halı Yıkama Makine Fiyatları

Halı Yıkama Makine Fiyatları birçok etkene bağlı olarak değişebilmektedir. Bunlar yükseltilebilir ekipman ve aksesuarlara sahip olması kullanım alanın çeşitliliği gibi motor gücü fiyatları etkileyebilmektedir. Size en uygun Halı Yıkama Makinesini en doğru fiyatlarla sahip olmak için internet sitemizi inceleyebilirsiniz.

Halı Yıkama Makine Nereden Satın Alınır?

Halı Yıkama Makine satın almak için en doğru adres her zaman olduğu gibi TemizlikDeposu.com ailesi olarak En iyi Fiyat güvencesiyle istediğiniz ürüne rahatlıkla sahip olabilirsiniz. Aynı zamanda onlarca marka ve binlerce ürün arasında size en uygun ürünü bulabilir ve diğerleriyle kıyaslayabilirsiniz.

 

77.700,00
% 40
indirim
39.114,60
23.468,76
77.700,00


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.