Elektrik Süpürgeleri

Elektrik Süpürgeleri birçok alanda üst düzey temizlik ve kolay kullanılabilirliğiyle mükemmel çözümler sunar. Pratik kullanıma sahip olmasıyla ve ihtiyaca göre onlar ekipman ve seçenekle beraber otel, Ofis, Hastane, Fabrika, Banka, Mağaza ve Ev gibi birçok yerde kullanılan temizlik makinelerindendir. Yüzlerce farklı ihtiyaç için yüzlerce farklı çözümler sunan seçeneklerle oldukça geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Elektrik Süpürgeleri kablolu ve akülü modelleri mevcuttur. Elektrik süpürgelerin minimal tasarımlara sahip akülü modelleri daha az emiş gücüne sahip olmakla beraber filtreleme sistemlerinde farklılık görünmektedir. Kullandıkları watt ve ortaya çıkardıkları emiş güçleri fiyatlarını etkileyen en önemli faktörlerdendir. Teknik özellik bakımında Sessiz Elektrik Süpürgeleri özellikle ofis ve ev ortamlarında çok daha fazla tercih edilmektedir. Size en uygun Elektrik Süpürgelerine görmek için internet sitemizi inceleyebilirsiniz.

Otel Tipi Elektrik Süpürgesi

Otellerde yüksek kullanım süresi ve her türlü yüzeylerde kullanılabilen fonksiyonel elektrik süpürgeleri yani profesyonel süpürgelere ihtiyaçları bulunur. Otel Tipi Elektrik Süpürgeleri sadece profesyonel kullanım için üretilirler. Islak ve Kuru alanlarda çalışabilmesi ve sessiz olması gibi özelliklere sahip olabilmektedir.

Yatık Süpürgeler 

Yatık süpürgeler, elektrik süpürgeler arasında en çok kullanılan ve en bilinen modeller arasındadır. Zeminde bulunan motoru ve elle tutulan uzun hortumu olarak tasarlanmış Yatık Elektrik Süpürgeleri uzun yıllardır satışta olan modellerdendir. Kablolu modelleri olmakla beraber Kablosuz Elektrik Süpürge modelleri de mevcuttur. Filtre yöntemleri olarak kendi içlerinde Toz Torbasız Süpürgeler, Toz Torbalı süpürgeler, Su Filtreli Süpürgeler, Islak ve Kuru süpürgeler olmak üzere dört tasarım mevcuttur.

Toz Torbasız Süpürge

Toz Torbasız Süpürge modeller birçok tüketici tarafından halen tercih edilmektedir. Toz torbasına ihtiyaç duymadan çalışabilen bu elektrikli süpürge çeşidi aynı zamanda haznesinin kolaylıkla temizlenebilmesi ve toz torbası satın alma zorunluluğunu ortadan kaldırması gibi birçok avantajı bulunuyor.

Toz haznesinin ne kadar dolduğunu görebilmenizde kullanıcılar için bir avantaj. Toz Torbasız Süpürgeleri oldukça basit bir çalışma tasarımına sahip süpürgenin içerisine çektiği hava yüksek bir hızla dönüyor ve tozları adeta sıkıştırarak süpürgenin haznesine hapsediyor. Kolaylıkla boşaltılabilen Toz Torbasız kazanlar özellikle sanayi ve otel gibi yerlerde sıklıkla tercih ediliyor.

Toz Torbalı Süpürgeler 

Toz torbalı süpürge modelleri kullanım miktarı genel olarak çok daha yaygın olmasına rağmen günümüzde insanlar Toz Torbasız modellere daha çok yöneliyor. Bunun başlıca nedenleri sürekli ihtiyaç duyulan Toz Torbası gerekliliği ve vakum gücü. Toz torbalı modeller fiyat olarak daha ucuz ve sessiz olması alım nedenlerinden bazılarıdır. Genel olarak evlerde ve ofislerde tercih edilmektedirler. Kolaylıkla değiştirilebilen toz torbaları güzel yanlarındandır. Aynı zamanda ne kadar dolduğunu göremediğiniz için ne zaman değiştirebileceğini bilememek dezavantajlardan.

Su Filtreli Elektrik Süpürgesi 

Torbasız bir şekilde çalışan Su Filtreli Elektrikli Süpürgeler haznesine doldurulan az bir miktar su ile çalışır ve çekilen kirler bu suya hapsedilir. Toz hassasiyeti ve hijyen açısından önem veren kullanıcılar tarafından Su filtreli Elektrik Süpürgeleri satın almada öncelik verilmektedir. Tasarımı sayesinde en küçük toz parçacıklarını bile ortama geri yaymasını önlüyor ve derinlemesine temizlik sağlıyor. 

Islak ve Kuru Süpürgeler 

Islak ve kuru süpürgeler adından da anlaşılabileceği üzere her iki zeminde de kullanılabiliyor. Yüzey fark etmeksizin mükemmel temizlik sunan bu süpürgeler toz torbalı yada torbasız modellerle karşımıza çıkıyor. Yüksek güç ve büyük hazneleri sayesinde otel, fabrika, dershane, okul, hastane ve ofislerde en çok kullanılan süpürge modellerindendir. 

Dikey Süpürgeler 

Dikey süpürge, El süpürge veya Baston Süpürge olarak da bilinen bu tip süpürgeler tasarımları sayesinde oldukça hafif ve konforlu ürünler arasındadır. Tasarımları ile dikkat çekici olmakla beraber akülü modelleri mevcuttur. Oldukça küçük toz hazneleri olmakla beraber ev ve ofis kullanımı için oldukça uygun ürünlerdir. Bu alanda öne çıkan markalardan Dyson Elektrik Süpürgeleri herkes tarafında oldukça yoğun şekilde tercih edilen ürünlerdendir.

Elektrikli Süpürgeler 

Elektrikli Süpürgeler temizleme gücü ve emiş olarak yüksektir. Bu yüzden geniş alanlarda ve iş yerlerinde en çok tercih edilen Elektrikli Süpürgeler çalışması sırasında güç kaynağına bağımlı olarak çalışmak zorundadır. Bu tip süpürgeler endüstriyel alanlarda başta olmak üzere birçok alanda kullanılmaktadır. Size en uygun ürünü bulmak için internet sitemize göz atabilirsiniz. 

Endüstriyel Elektrik Süpürgeleri

Endüstriyel Elektrik Süpürgeleri temizlik ihtiyaçlarının en önemli ekipmanlarındandır özellikle Otel, Ofis, Hastane, Fabrika, Banka ve Mağaza gibi birçok yerde Endüstriyel Elektrik Süpürgeleri kullanılmaktadır. Islak ve Kuru alanlarda kullanılabilmesi yüksek emiş gücü ve dayanıklı yapısıyla mükemmel çözümler sunar.

Endüstriyel süpürge modelleri her ne kadar akıllara farklı bir elektrik süpürgesi düşüncesi gelse de aslında evde kullanılan süpürge çeşitlerinin çok daha gelişmiş ve güçlü hali olduğunu söyleyebiliriz. Endüstriyel Süpürge Çeşitleri oldukça güçlü çekim gücü olmasının yanında hem ıslak hem de kuru zeminleri temizleme konusunda oldukça iyidir. Endüstriyel makinler büyük alanların temizlenmesinde tercih edildiklerinden dolayı ev tipi elektrik süpürgelerine göre kazanları çok daha büyüktür. Farklı kazan yapıları mevcuttur bunlar Plastik Kazan, Metal Kazan ve İnox Kazan diye sıralayabiliriz.

Endüstriyel elektrikli süpürgelerin özelliklerine bakıldığında kendi içlerinde farklı emiş güçlerine ve kazan boyutlarına sahip oldukları görülmektedir. Bunun yanı sıra Şarjlı Elektrik Süpürgesi ve kablolu modelleri mevcuttur. Filtreleme sistemleri olarak Hepa Filtre, Karton ve Kağıt Filtre modelleri de mevcuttur.

Hangi Elektrik Süpürgesini Seçmeliyim?

Elektrikli süpürgeleri makinelerine göz atarken emiş gücü, toz toplama haznesinin kolay temizlenmesi ve sessiz çalışma gibi dikkate alınması gereken hususlardır. Toz emiş gücü ne kadar yüksek ise Elektrikli Süpürgesi oldukça hijyenik temizlik sağlar. Hepa Filtreli Süpürge çeşitleri dışarıya mikrop ve toz atılımını minimum da tutarak sağlık açısından maksimum hijyen sağlar. Toz Torbasız Elektrik Süpürgeleri modelleri vakum güçleri oldukça iyidir. Elektrikli süpürge fiyatları tasarımı, vakum gücü ve içinde bulunan filtre özelliklerine değişiklik göstermektedir. Su Filtreli ve Buharlı Elektrik Süpürgesi fiyatları diğer filtre yöntemleri kullanan süpürgelerine göre fiyatları biraz daha yüksektir.

Endüstriyel Elektrikli Süpürgelerin Özellikleri Nelerdir?

Endüstriyel Elektrikli Süpürgelerin özelliklerine bakıldığında kendi içlerinde farklı emiş güçlerine sahip oldukları görülmektedir. Farklı kablo uzunluklarına sahip olmakla beraber kablolu kullanımı olan modeller çalışabilmesi için enerji kaynağına ihtiyaç duymaktadır. Daha rahat ve geniş alanları temizlemek için güç kaynağından bağımsız akülü modeller tercih edilebilir.

Endüstriyel Elektrik Süpürgelerin en çok kullanıldığı yerler fabrika, otel, hastane, ofis ve okullarda kullanılan bu ürünler güçlü emiş gücü ve büyük kazanları sahiptir. Kuru ve Islak yüzeyleri temizleyebilmekle beraber uzun ömürlü ürünlerdir. Kolaylık kazanları boşaltılabilir ve basit kullanımı sayesinde çokça tercih edilmektedir.

Endüstriyel Elektrikli Süpürgeleri farklı zeminlerin temizliğinde kullanılabilir. Su ile temizlik yapabilen modellerde daha derinlemesine temizlik yaparken filtresiz kazanlar sayesinde kokunun oluşmasını engeller. Filtresiz Islak ve Kuru Elektrik Süpürgeleri tasarımları sayesinde kolay boşaltım ve yüksek depolama hacmine sahiptir. En zorlu kir ve pislikleri kolaylıkla temizlerken sağlam yapıları sayesinde birçok alanda kolaylıklar kullanılabilir. Oluşan toz ve mikropları kazanların içine hapsederek güçlü emiş gücü sayesinde her alanda rahatlıkla kullanılabilir.

En iyi Elektrik Süpürgeleri

En iyi Elektrik Süpürgeleri her zaman Temizlikdeposu.com güvencesiyle size en iyi fiyatlarla ve kampanyalarla sizlere sunuyoruz. Kampanyalarımızdan yararlanabilmeniz için sitemizi takipte kalın. Elektrik Süpürgelerindeki Kampanyalarımızı günün fırsatlar alanında görebilirsiniz.

En iyi Süpürge Markası

En iyi Süpürge Markası diyebileceğimiz birçok ürün bulunmaktadır. Türkiye piyasasında ve Avrupa pazarında kalitesiyle önde gelen Elektrik Süpürge markaları teknik ekibi ve uzun ömürlü olması sayesinde öne çıkmaktadır.

  • Karcher Elektrik Süpürgesi
  • Fantom Elektrik Süpürgesi
  • Dyson Elektrik Süpürgesi
  • Taski Elektrik Süpürgesi
  • Nilco Elektrik Süpürgesi
  • Star Elektrik Süpürgesi
  • Nilfisk Elektrik Süpürgesi
  • Viper Elektrik Süpürgesi

Elektrik Süpürgesini Nereden Satın Almalıyım?

En iyi fiyatlı Elektrik Süpürgeleri Temizlikdeposu.com farkıyla sizlere sunuyoruz. Hızlı Teslimat ve kullanıcılar isteğine göre en uygun Elektrik Süpürgelerini sizler için buluyor ve güvenle satın almanıza imkan sunuyoruz.

Endüstriyel Elektrik Süpürgesini Nereden Satın Almalıyım?

Endüstriyel Elektrik Süpürgelerini satın almak için internet sitemize göz atabilir ve size En Uygun ürünü bulup diğer marka ve ürün gruplarıyla karşılaştırabilirsiniz. En iyi Fiyat güvencesiyle istediğiniz Endüstriyel Elektrik Süpürgesini satın alabilirsiniz.

27.479,40
8.772,00
5.610,00
4.920,00
3.900,00

indirim
3.999,60
13.098,00

indirim
10.212,00
10.212,00
9.000,00
14.700,00
6.231,00
6.030,00
5.025,00
7.236,00
16.650,00
33.300,00
10.920,00


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.