Otomatik Sıvı Sabunluk

Otomatik sıvı sabunluk satın almak, işyeri ve ofislerde hijyen için tercih edilir. Sabun ve enerji ekonomisi için kolay ve hesaplı yollardan biridir. 304 paslanmaz krom kaplamalı fotoselli sıvı sabunluk, plastik sıvı sabunluk modelleri ile tuvalet, banyo, otel, kafe, restoran, ofis tuvalet ve mutfaklarda kullanılmaktadır. Otamatik Sıvı Sabunluk ürünleri genel olarak ortak kullanım alanlarında çokça tercih edilmektedir. Kullanım basitliği ve dokunmadan kullanılabilen sensörleri sayesinde daha hijyenik bir sunum sağlamaktadır. Manuel Sıvı Sabunluklara nazaran daha uzun ömürlü çünkü temasın az olması ve pompanın basma kısmının daha az kullanımı değişkenlik göstermektedir.

Otomatik Sıvı Sabunluk Çeşitleri

Mikropların yayılmasından ve normal sabunlarda olduğu gibi bakterilerden endişe ediyorsanız, otomatik sensörlü sıvı Sabun dispenseri kullanımı tercih edilmelidir. Kızılötesi sensörü ile sıvı sabun dispenseri, 15 cm’ye kadar ellerinizin yaklaştığını algılayabilir ve önceden belirlenmiş miktarda sıvı sabun verir.

Yeniden doldurma için modeller hızlı ve kolay olması açısından 2 seçenek sunmaktadır. Ekonomi için Doldurmalı Otomatik Sıvı Sabunluk, temassız ve premium kullanım için Kartuşlu Otomatik Sıvı Sabunluk tercih edilmelidir.

Doldurmalı Otomatik Sıvı Sabunluk

Doldurmalı otomatik sıvı sabunluk hijyen sağlamanın yanı sıra kullanışlıdır. Ellerinizin yakın olduğunu algılayan bir kızılötesi sensöre ve sıvı sabun dağıtan bir pompaya sahiptir.

Paslanmaz Çelik Sıvı Sabunluk

Paslanmaz çelik sıvı sabunluk ortamla iyi uyum sağlayan şık bir tasarıma sahiptir. Daha iyi dayanıklılık için kaymaz bir tabana sahiptir. Ayrıca tıkanmaları önlemek için tıkanmayan bir boruya sahiptir.

Otomatik Sıvı Sabunluk Renk Seçenekleri

En çok tercih edilen modellerde siyah, beyaz ve şeffaf renkler kullanılmaktadır. Bunun yanında farklı tasarımılar için kırmızı, yeşil renklerde abs plasik üretilmektedir.Şeffaf modellerde görünüm rengini içindeki sabun rengi vermektedir. 

Paslanmaz metal tercihlerinde 304 ve 403 çelik modeller kullanılmakta olup, uzun süreli kullanım için 304 paslanmaz metal tercih edilmelidir. Metal ürünlerde siyah, beyaz ve krom renk seçenekleri TemizlikDeposunda mevcuttur.

Pille Çalışan Sıvı Sabunluk

Bugün piyasada bulunan birçok sabunluk arasında pille çalışan otomatik sıvı sabunluklar manuel sıvı sabunluklara göre tasarrufludur. Manuel sabunlukta 1 basımda verilen sabun miktarı fotoselli sıvı sabunluktan daha fazladır. Tasarım tercihlerine göre tercih değişirken 500 ml , 1 litre seçenekleriyle büyük ve küçük modellerde şık bir görünüm verir.

3 ya da 4 AA pille çalışan sabunluklar aynı zamanda prize bağlanarak elektrikle de çalışma imkanı verir. Fakat bu modelleri satın almadan önce sorunuz. 304 paslanmaz çelik, sert plastik ve abs plastikten üretilen pilli sıvı sabunluk modelleri otel, açık – kapalı alanlar, spor salonları, mutfak ve tuvaletler gibi birçok alanda iş yerleri tarafından tercih edilmektedir.

Ankastre Otomatik Sıvı Sabunluk

Ankastre Otomatik Sıvı Sabunluk çeşitleri son zamanlarda otel ve avm gibi ortak alanları yoğun olan yerlerde çokça tercih edilmektedir. Gömme olarak lavabonun içine monte edilebilen bu ürünler hem hoş bir görüntüye sahipken ulaşbilirliğin zor olması sayesinde oldukça sağlıklı bir şekilde uzun süre çalışabilmektedir. Onlarca farklı tasarım ve modellerde olabilmekle beraber yüzeydeki kısım pirinç yada paslanmazdan genel olarak imai edilmektedir. En çok tercih edilen ölçüler 500 ml ve 1000 ml ankastre sıvı sabunluk ürünleridir.

Tezgah Üstü Otomatik Sıvı Sabunluk

Özellikle ev kullanımında tercih edilen Sıvı Sabunluk çeşitlerindendir içerisinde farklılaşmaktadır. Led olaraktan tutun birçok üründen imal edilebilir lüks olarak mermer, metal, cam ve plastik otomatik sıvı sabunluk ürünleri bulunmaktadır. Rulopak ve TEDA'ya ait birçok ürün bulunmaktadır.

En İyi Otomatik Sıvı Sabunluk Markaları

Otomatik sıvı sabunluk iyi markaları tercih etmek sonradan oluşabilecek bakım maliyeti ve zamanda tasarruf etmenizi sağlar . Bu otomatik sabunluklar evler, restoranlar ve oteller için mükemmeldir. Birkaç kaplama ve boyutta gelirler ve iki yıl garantilidirler. Ayrıca şarj edilebilir modelleri de mevcuttur, bu da onları daha da iyi bir seçim haline getirir.

  • Tork Otomatik Sıvı Sabunluk
  • Rulopak Otomatik Sıvı Sabunluk
  • Xinda Otomatik Sıvı Sabunluk
  • Bobson Otomatik Sıvı Sabunluk
  • Steltek Otomatik Sıvı Sabunluk
  • Midry Otomatik Sıvı Sabunluk
  • Dayco Otomatik Sıvı Sabunluk

Otomatik Sıvı Sabunluk Fiyatları

Otomatik Sıvı Sabunlık fiyatları şeffaf plastik modellerde sıvı sabunluk fiyatları en ucuzdan başlarken, orta kalite ürünlerde sert plastik, üst kalite markalarda mekanizma ve malzeme farkıyla tüm seçenekler bulunmaktadır.

Dış malzeme ve iç mekanizma ile fiyatlar artarken, uzun dönemde cihaz değişim oranını azaltmakta ve kullanım sırasındaki bakım maliyetlerini etkilemektedir. Hacim ve farklı özellikler ile bulabileceğiniz tüm seçenekler kurumsal tedarik firması olarak TemizlikDeposu.com adresinden temin edilmektedir.

Otomatik Sıvı Sabunluk Nereden Satın Alınır?

Otomatik Sıvı Sabunluk ürünlerini satın almak için en doğru her zaman olduğu gibi birçok marka ve ürün grubunun yer aldığı internet sitemiz üzerinden güvenle satın alabilirsiniz. Aynı zamanda tercih edeceğiniz Sıvı Sabunluk ürünleri diğerleri kullanım ve tasarım olarak karşılaştırabilirsiniz.

 


indirim

indirim
0,00

indirim
0,00
6.271,20
6.271,20
6.271,20
7.959,60
6.271,20
7.959,60
6.753,60
6.271,20
6.753,60
2.331,60
1.479,76
1.479,76
1.078,57
1.279,16
1.078,57
777,47
912,94


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.