Peçete Dispenseri

Birçok seçenekte satın alınabilecek peçete dispenserleri, restoran, kafe, bar, otel gibi mekanlarda toptan alım için tedarikçilerden temin edilir. Malzemesi, rengi, boyutu ve üst düzey ya da standart marka tercihlerine göre kataloglarda mevcuttur. Peçete dispenserlerinde müşteriye hizmeti artırmak için Usb Şarjlı Peçetelik bulunur. Deri kaplı seçeneklerle sunulan şarj istasyonu peçetelikler pek çok işletme tarafından tercih edilmektedir.

Bunun yanında malzemelerine göre;

  • Plastik peçete aparatı
  • Ahşap peçetelik
  • Krom peçete dispenseri
  • Paslanmaz peçetelik 

seçenekleri TemizlikDeposunda toptan fiyatlarla, kurumsal alışverişlerde hızlı şekilde teslim edilmektedir.

Peçete için Uyumlu Dispenser Modelleri

Peçete dispenseri için doğru peçete olumlu bir müşteri deneyimi sağlamanın önemli bir parçasıdır. Kalite arayan işletmelerde doğru kalınlık ve tipteki peçete seçmek marka kimliği oluşturmaya yardımcı olacaktır.

Peçete dispenseri markette satılan her peçete ile kullanılamaz. Dispenser peçetesi satın almak, bunu özel modellerde sadece kendi markasındaki peçeteyi almak daha doğru olacaktır. Selpak Profesyonel, Tork gibi markaların özel tasarımlarında peçete paketleri sadece özel modelleri için geçerlidir.

Pek çok peçete türü vardır, ancak hepsi yağı ve dökülenleri emecek şekilde tasarlanmıştır. Genelllkle C katlama ya da Z Katlama peçete modelleri olarak paketli şekilde peçete aparatlarına doldurulur, çek-al kullanımda 1 adet gelecek şekilde üst üste dizilmiştir.

Standart modellerde herhangi dispenser peçetesi almak yeterli olacaktır. Paketlerde adetler bellidir, peçete kalınlığı ve kalitesi farkeder.

Peçete Dispenser Çeşitleri

Peçeteler çeşitli şekil ve boyutlarda gelir. Kağıt peçeteler bir, iki ve üç katlı olarak mevcuttur. Kalite açısından, iki katlı çeşitler, tek katlı çeşitlerden daha emicidir. Modeller değişkenlik göstermekle birlikte dikey peçetelik ve yatay yaylı peçetelikler restoran ve fast-food büfeler tarafından tercih edilir. Beyaz, siyah, krom, ahşap renk seçenekleriyle üretilirken deri kaplama ve şarj cihazlı peçetelikler mekanlarda kalite ve hizmeti artırır. 

Ağır peçete dispenserleri dış mekanlarda kullanılırken, iç mekanda tercih edilen yatay ağır peçetelikler kullanım kolaylığı sunar.

Hafif peçete dispenserleri alımda ekonomi sağlar ve iç mekanlar için uygundur.  

Selpak Profesyonel Peçete Dispenseri

Selpak profesyonel peçete dispenseri kullanmak kaliteli hizmet ve iyi tasarım sunmak isteyen işletmeler için uygundur. Özel modellerde, iki milimetre kalınlığında çift katlı kalın kağıt peçete dahil olmak üzere kaliteli malzemelerden bir araya getirilir. Selpak peçete dispenseri tek bir dağıtıcıda 400 adet peçeteye kadar tutabilir. Selpak Profesyonel V Katlama Peçete Dispenseri ve Sepak Domi Peçete gene en çok tercih edilen modellerdendir. Kolay kullanım ve hoş tasarıma sahip olmasıda diğer avantajlarındandır.

Palex Peçete Dispenseri

Palex plastik peçete dispenseri uygun, ucuz fiyatlı peçete aparatlarında klasik modellerde güvenilir ve uygun fiyatlı bir ürün yelpazesi sunar. Piyasada sıkça bulunan modellerde

  • Palex yatay peçete dispenseri
  • Palex dikey peçete dispenseri

Çeşitleri bulunmaktadır.

Tork Peçete Dispenseri

Hijyeni geliştirmek, atıkları azaltmak ve kişisel hijyeni teşvik etmek için tasarlanan Tork Peçete Dispenseri, peçeteleri yeniden doldurmak ve dağıtmak için hızlı ve verimli bir yol sağlar. Dayanıklı plastik dış yüzeyi ile çok yönlülük sunar ve yoğun alanlar için uygundur.

Tek çıkışlı Tork Xpressnap Siyah Masa Üstü Peçete Dispenseri, daha az atık için peçeteleri birer birer teslim eder. Eşsiz tasarımla ve kompakt yapısı, bu dispenseri fast-food restoranları, rahat yemek alanları ve masada peçete bulunan diğer yerler için ideal kılar.

Tork Xpressnap Fit masa üstü peçete dispenseri, piyasadaki en az yer kaplayan peçete dispenseri sunar. Her seferinde bir dağıtım sistemi peçete israfını en aza indirir, zamandan tasarruf sağlar ve masa hijyenini iyileştirir. Aynı zamanda işçilik maliyetlerini de azaltır.

Peçete Dispenseri Seçerken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Restoran ve özellikle fast food restoranlarda etkin bir şekilde ihtiyaç olan mekanlarda bir iyi tasarım ve kullanımı rahat peçete dispenseri ya da peçete kutusu seçmek, müşterilerin olumlu bir yemek deneyimi yaşamalarını sağlar.

Kalabalık Müşteri Ortamı Var mı?: Yemek servisi tesisinizin boyutu ne olursa olsun, müşteri trafik düzeyine göre doğru dispenseri seçmek, müşterilere iyi hizmet için gereklidir.

Dispenser Kapasitesine Karar Vermek: Doğru boyuttaki peçete dispenseri yeniden doldurma süresini azaltmaya yardımcı olabilir, böylece paket değişim miktarı azaltılır.

Çevre Dostu Malzeme: Tüketiciler, çevresel açıdan sürdürülebilir ürünleri seçmeye giderek daha fazla öncelik veriyor. Bir anket, tüketicilerin %58'inin geri dönüştürülebilir veya yeniden kullanılabilir ambalaj kullanan ürünleri seçme olasılığının "muhtemel" veya "çok muhtemel" olduğunu bildirdi. Çevresel açıdan sürdürülebilir ürünler seçmek, müşterilerinize işletmeniz hakkında olumlu bir izlenim bırakmanıza yardımcı olabilir.

Kolay Kullanım Çek-Al: Kullanımı kolay dispenserlerdeki peçetelerle misafirlerinizin düzenli kalmasına yardımcı olun. Bu sağlam ve yüksek performanslı peçete dispenserleri, tezgah üstü, tezgah üstü, ayaklı, masa üstü veya al-götür restoranlar için farklı renk ve boyutlarda mevcuttur.

Peçete Dispenser Fiyatları

Peçete Dispenser fiyatları ürünün paslamaz metal peçetelik yada plastik olması gibi üretildiği mamüle bağlı değişiklik göstermektedir. Aynı zamanda tasarım, renk ve baskı gibi diğer etmenler fiyatlarını oldukça etkilemektedir. Tercih edilecek Peçete Dispenser tasarımlarında görsel ve sarf ürünlerinin fiyatlarına dikkat edilmesi gerekmektedir. Uygun bir ürün tercih ederken sarf ürün maliyetinin altında ezilmemek oldukça önemli. TemizlikDeposu.com ailesi olarak sizlere En iyi Fiyat güvencesiyle hizmet vermeye devam ediyoruz.

Peçete Dispenser Nereden Satın Alınır?

Peçete Dispenserlerini almak için en doğru adres her zaman olduğu birçok marka ve ürün grubunun yer aldığı internet sitemiz üzerinden güvenle ve En iyi Fiyatlardan satın alabilirsiniz. Peçete Dispenser ürünleri çeşitlilik anlamında oldukça fazla olmak birlikte sitemiz üzerin yüzlerce modele ulaşabilir ve size göre en iyi peçeteliği tercih edebilirsiniz.

 

1.224,00
203,39
203,39
208,80
121,50
275,40
162,00
275,40
160,40
275,77
245,62
275,77
245,62
245,62
225,92
140,30
225,92
225,92
225,92
140,30


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.