Yağ Lekesi Çıkarıcı

Yağ Lekesi Çıkarıcı ürünleri sayesinde kumaş ve kıyafetlerdeki en zorlu yağ izlerini kolayca çıkarabilirsiniz. Ev, ofis, restoran, otel ve yemekhaneler gibi birçok yerde tercih edilen tekstil ve kumaşların üzerinde oluşmuş Yağ Lekelerini kolayca çıkarabilmek için Yağ Lekesi Çıkarıcı ürünler tercih edilmektedir. Özellikle gıda imalatı yada yemek yenilen yerlerde en çok karşılaşılan durumlardandır.

Kızartma Yağı, Zeytin yağı ve diğer yağların kumaşın derinlerine işlemesi giysilerimiz dışında örtülere bulaşması gibi durumlarda en zorlu lekelerden biri haline gelmektedir. Otel ve restoranlarda en çok karşılaşılan bu durum karşısında etkili kimyasal tercih edilmektedir. Bunların önde gelen Yağ Lekesi Çıkarıcı markaları kesin çözüm ve renkleri koruyan içerikleriyle sitemizde bulabilirsiniz.

Kıyafetten Yağ Lekesi Nasıl Çıkar?

Kıyafetten Yağ Lekesini çıkara bilmek için birçok öneri bulunmakta karbonattan tutun tuz yada limon gibi bir çok ev tipi çözüm şekilleri önerilmektedir. Lakin bunların birçoğu işe yaramamakta yada tam olarak çözüm sağlayamamaktadır. Yağ Lekesi Çıkarıcı ürünleri bu konuda kesin çözüm olmakla beraber kuru temizlemeciler, otel, restoren ve birçok yerde kullanılmaktadır.

Manuel kullanılabildiği gibi Çamaşır Makinelerinde kullanılabilmektedir. Endüstriyel Çamaşır Makinelerinde Ana Deterjan ile kullanılabilen ürünler olabilmekle beraber katkılı olarak ana deterjanların içerisinde bulunabilmektedir. Tercih edeceğiniz üründe dikkat etmeniz noktalardan biri kullanım talimatlarını dikkatlice okumaktır.

Çamaşırlardan Yağ Lekesi Nasıl Çıkar?

Çamaşır ve örtülerde sık sık yağ lekeleri oluşabilmektedir bunların başlıca nedenleri yemek pişirme, yeme yada diğer endüstriyel üretimler yerlerinde sıçrayan yada dökülen sıvılardan kaynaklanmadır. Bu tür yağlar mevcut kumaş ve türevlerinde güçlü bağlar kurarlar. Sıkı örgüler arasında çok daha yer eden yağ izleri zamanla renginde sararma yada farklılaşmaya neden olur.

Bu tür zorlu yağların temizlenebilmesi için güçlü Yağ Lekesi Çıkarıcı ürünlerin tercih edilmesi gerekmektedir. Yağ lekesinin bulunduğu yerin üzerine bir miktar Yağ Lekesi Çıkarıcı ürünü döküldükten sonra birkaç dakika beklenmeli. Ardından elinizle ovuşturarak yada bir bez yardımıyla kimyasalın yağı yüzeye doğru itmesi beklenmeli.

En iyi Yağ Lekesi Çıkarıcı Çeşitleri

En iyi yağ lekesi çıkarıcı ürünleri marka bazlı değişmekle beraber kullanıma bağlı manuel yada çamaşır makinesinde kullanılabilmektedir. Tercih edeceğiniz üründe ilk dikkat etmeniz gereken noktalardan biri budur diğeri de tabi ki Renkliler yada Beyaz kullanıma uygunluğudur. Bununla beraber hassas ürünlere uygunluk gibi durumlar mevcuttur.

Kullanmadan önce herhangi bir parçasında demo uygulamakta her zaman fayda vardır. Aynı zamanda üstten dolmalı makinelerde su ile karıştırılarak uygulanması gerekmektedir. En çok tercih edilen ve kaliteli ürünler aşağıdaki gibidir.

  • Maratem Yağ Lekesi Çıkarıcı
  • İduna Yağ Lekesi Çıkarıcı
  • Ecolab Yağ Lekesi Çıkarıcı
  • Clax Yağ Lekesi Çıkarıcı
  • Pevamix Yağ Lekesi Çıkarıcı

Yağ Lekesi Çıkarıcı Fiyatları

Yağ Lekesi Çıkarıcı fiyatları kendi aralarında güçlü yapısı yada hassas ürünlerde kullanılabilirliğine göre fiyatlarında değişiklik gösterebilmektedir. Yağ Lekesi zorlu lekeler grubunda yer almakla beraber kullanıma bağlı ve renkli olmasına göre ürün tercihi önem arz etmektedir. Toz yada sıvı olarak bulunabilen bu ürünler konsantre yapılarına göre fiyatları değişebilmektedir. Yağ Lekesi Çıkarıcı ürünlerine TemizlikDeposu.com ailesi olarak En iyi Fiyat güvencesiyle sahip olabilirsiniz.

Yağ Lekesi Çıkarıcı Nereden Satın Alınır?

Yağ Lekesi Çıkarıcı satın almak için en doğru adres her zaman olduğu gibi birçok marka ve ürün grubunun yer aldığı internet sitemiz üzerinden güvenle satın alabilirsiniz. Yağ Lekesi birçok marka ve ürün çeşitliliği olup size en uygun ürünü bulabilirsiniz. Aynı zamanda fiyat ve etkinlik olarak karşılaştırabilirsiniz.

4.506,00
1.590,16
3.016,32
1.789,50
234,00
1.680,00
3.240,00
336,00
1.392,00


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.