Halı Yıkama Makinesi

Gelişmiş temizleme ve aynı zamanda üstün kurutma performansı için tasarlanan Halı Yıkama Makineleri halının diplerine nüfuz etmiş kirleri kaldırmak için birebirdir. Solüsyon tankı sayesinde kirli ve temiz suyu birbirinden ayırarak boşaltmak ve tekrardan doldurmak için çok daha az zaman harcarsınız.

Geniş alanları kaplayan halıları çok daha hızlı ve derinlemesine temizleme özelliği sayesinde mükemmel sonuçlar çıkarır. Halı Yıkama Makinelerinin beraberinde gelen diğer aparatları sayesinde koltuk yıkamada yapılabilen modelleri de mevcuttur. Farklı modlar ve su basınçları kullanılarak ekonomik modlarda kullanılabilir. Elektrik ve sudan tasarruf sağlayabilirsiniz.

Sanayi Halı Yıkama Makinesi

Sanayi Halı Yıkama Makineleri yüksek verim ve çalışma süreleriyle ev tipi Halı Yıkama Makinelerine göre yüksek performansa sahiptir. Makine bünyesinde bulunan su deposu ve deterjanla zorlu kirleri çıkartırken aynı zamanda halının derinlemesine temizlik ve yumuşak olmasını sağlar. Optimum kullanım miktarı ile tasarruf sağlayarak daha ekonomik ve mükemmel temizlik sağlar. Sanayi Halı Yıkama Makineleri görmek için sitemizi inceleyebilirsiniz.

Halı Yıkama Makineleri Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

Halı Yıkama Makineleri kendi aralarında birçok farklı model ve performans değişmekle beraber marka bazlı fiyat değişmektedir. Öncelikle kullanacağız alan için Kablolu Halı Yıkama Makinelerini yada Akülü Halı Yıkama Makinesini mi tercih edeceğinizi karar vermeniz gerekiyor.

Kablolu Halı Yıkama Makinelerin ortalama kablo uzunluğu 10 metre ve üstüne varabilmekte ve belirli bir alan içerisinde güç kaynağında mesafe miktarı uzaklıkta çalışabilme imkanı sunuyor. Akülü Halı Yıkama Makinelerinde ise bu durum ortadan kalkarak her yerde ve her zaman çalışabilmesi mümkün. Sarj süresinin maksimum çalışma kapasitesi ürün ve marka olarak değişmektedir. Güç ve Basınç olarak aynı modellerde Kablolu veya Akülü arasında bir farklılık yoktur.

Halı Yıkama Makinesi Nasıl Kullanılır?

Farklı Marka ve Modellerde kullanım talimatları ürüne göre değişiklik göstermekte olup basit düzeyli bilgiyle kullanıcıların kullanması mümkündür. Halı Yıkama Makinesi üzerinde bulunan güç ayarları ve su basınç seviyeleriyle birlikte deterjan dojaz ayarlarınında yapabilmektedir. Halının her köşesini eşit bir şekilde temizlenmekle beraber geniş alanları hızlı bir şekilde yıkanabilir.

Halı Yıkama Makinesi Fiyatları

Halı Yıkama Makinesi fiyatları üründen beklentileri ve kullanım zamanı değişiklik göstermekte. Bununla beraber Akülü Halı Yıkama Modellerinin fiyatları Kablolu Halı Yıkama Modellerine göre daha yüksektir. Tasarım ve teknik özellik bakımında birçok etmene bağlı değişmektedir En iyi Fiyat güvencesiyle TemizlikDeposu.com ailesi olarak sizlere en iyi hizmeti sağlıyoruz.

En iyi Halı Yıkama Makinesi?

En iyi Halı Yıkama Makinelerinde fiyat ve performans bazlı marka olarak değişiklik göstermektedir. Özellikle çok tercih edilen Halı Yıkama Makineleri Markaları

  • Fantom Halı Yıkama Makinesi
  • Labomat Halı Yıkama Makinesi
  • Star Halı Yıkama Makinesi
  • Viper Halı Yıkama Makinesi
  • Taski Halı Yıkama Makinesi

Halı Yıkama Makineleri Nereden Satın Alınır?

Halı Yıkama Makineleri satın almak için en doğru adres her zaman olduğu gibi TemizlikDeposu.com En iyi Fiyat güvencesiyle ve onlarca farklı marka ve ürün grubu yer aldığı internet sitemizde güvenle alışveriş yapabilirsiniz.

Koltuk Yıkama Makinesi Fiyatları

Koltuk Yıkama Makinesi fiyatları vakum ve su basınç gücü olarak değişmekle beraber bunun yanında su tanklarının boyutları da önem arz etmektedir. Ev tipi olanlar makinelerde su basıncı ve su tankı daha küçükken profesyoneller için olanlar daha güçlü ve büyük tanklara sahiptir.

Koltuk Yıkama Makine fiyatının daha yüksek olmasına neden oluyor. Sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacak En iyi makineyi internet sitemizde bulabilir ve birçok markaya ait ürün grubu ile karşılaştırabilirsiniz.

Koltuk Yıkama Makinesi Nereden Satın Alınır?

Koltuk Yıkama Makinesi satın almak için en doğru adres her zaman olduğu gibi TemizlikDeposu.com En iyi Fiyat güvencesiyle ve onlarca farklı marka ve ürün grubu yer aldığı internet sitemizde güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Aynı zamanda birçok markaya ait Koltuk Yıkama Makinesini karşılaştırabilir ve size en uygun ürünü satın alabilirsiniz.

% 40
indirim
140.458,80
84.275,28
27.479,40
77.700,00
13.467,00
24.120,00
12.577,20
14.082,00

indirim
0,00
19.128,00

indirim


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.