Kolonya

Kolonya çeşitleri onlarca farklı güzel koku ve ferahlatıcı etkisiyle iyi hissettiren hijyen ürünler arasındadır. Birçok insan tarafından evlerinde, iş yerlerinde yada yanlarında taşıdıkları birer hijyen ürünü olarak günümüzde yer edinmiştir. Tarihimizin en başından beri yeri bulunan ve nesiller boyunca aktarılan bu gelenek ile halen devam etmektedir.

Kimi zaman misafirlere ikram edilen kimi zamanda cildimizin temizlenmesi için kullanılan Kolonya çeşitleri kendi içinde birçok koku ve aroma ile yer edinmektedir. Kolonya üreticileri tüketicilerin talepleri ve onların tatmin seviyesini motive edecek ürünlerle piyasada çokça bilinmektedir. Bu markalar arasında en çok bilinenleri Eyüp Sabri Tuncer ve Boğaziçi markalarıdır.

Kolonya Çeşitleri

Kolonya çeşitleri inanılmaz bir çeşitliliğe sahiptir bazıları safran, nane, tütün, amber ve limon kolonyası gibi birçok aroma ve hoş kokuya sahiptir. Birçok marka tarafından bu kokuları temsilen ürün grupları bulunmasıyla beraber farklı hacim ve büyüklükte satışa sunulmaktadır. En çok tercih edilen boyutlar 5 LT Kolonya ve 1 LT Kolonya ürünleridir.

Aynı zamanda kişisel kullanım için daha küçük olan ve çanta gibi ekipmanlarla rahatlıkla taşınabilen 50 ml Kolonya ve 100 ml Kolonya olarak Duru Kolonya ürünleri bulunmaktadır. Şişelerin başına takılabilen aparatlar ile spreyli olarak daha geniş yüzeylere kolaylıkla kullanılabilme imkanı bulunmaktadır.

En iyi Kolonya Markaları

Piyasada bulunan birçok marka kolonyası içerdiği alkol derecesi ve koku aroması olarak çeşitlenmektedir. Kullanıcıların birçoğu farklı koku ve tercihlerde bulunduğundan en iyi kolonya markası kişiden kişiye değişmektedir. Her markanın farklı ürünlerini en iyi olarak nitelendirmek çok zordur. En çok tercih edilen markalar aşağıdaki gibidir.

  • Eyüp Sabri Tuncer Kolonya
  • Boğaziçi Kolonya
  • Duru Kolonya
  • Selin Kolonya

Kolonya Fiyat

Kolonya fiyatları mevcut alkol oranı ve marka bazlı değişmekle beraber koku aromasına göre de değişmektedir. Kullanım yoğunluğu fazla olan özellikle otel, avm, fabrika, ofis ve iş yerlerinde tercih edilmesi önerilmektedir. Yüksek miktarlarda alımlarda ambalaj masraflarının azalmasından fiyat olarak litre bazlı daha uygun gelmektedir.

Özellikle imkan varsa cam şişe yerine plastik şişeler tercih edilmesi fiyat anlamında daha uygun olabilmektedir. Eyüp Sabri Tuncer Kolonya 1 Lt ve Eyüp Sabri Tuncer Kolonya 5 Lt ürünleri fiyat anlamında en çok tercih ürünlerdendir. 80 Derece alkol oranına sahip Kolonya fiyatları diğerlerine göre biraz daha yüksek fiyatta kalmaktadır. Lakin bakteri ve mikrop öldürmede en etkili hijyen ürünlerindendir.

Kolonya Nereden Satın Alınır?

Kolonya satın almak için tercih edilecek en doğru her marka ve ürün grubunun yer aldığı internet sitemizden En iyi Fiyat güvencesi ve kolay ödeme ile kolaylıkla satın alabilirsiniz. Eviniz yada iş yeriniz için tercih edeceğiniz Kolonya ürününü diğer marka ve ürünler ile karşılaştırabilirsiniz. Sizlere özel fiyat fırsatlarını yakalayabilirsiniz.

 

594,00

indirim

indirim

indirim

indirim

indirim

indirim


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.