Yüzey Temizleyici

Yüzey Temizleyici ürünleri farklı zeminlerde ve yüzeylerde kullanılan temizlik ürünleridir. Yapısı itibariyle kir ve tozu temizlediği gibi mikroorganizmalardan yüzeyi arındırır. Tercih edilecek yüzey temizleyici ürünlere uygun zeminlere uygulanması ve talimatlarına dikkat edilmesi gerekiyor. Özel kimyasal içerikleri sayesinde yüzeylere zarar vermeden basit ve hijyenik temizlik sunar.

Ev, ofis, otel, avm, hastane ve işyerlerinde çokça tercih edilen en genel yüzey temizleyici ürünlerini internet sitemizden ulaşabilirsiniz. Ev kullanıcılar daha küçük ambalaj miktarlarında alım gerçekleştirirken iş yerleri ve avm gibi yoğun insan trafiğinin olduğu yerlerde yüzey temizleyici ürün tüketimleri fazla olduğundan dolayı Yüzey Temizleyici 5 Lt, Yüzey Temizleyici 20 Kg ve Yüzey Temizleyici 30 Kg ürünler tercih etmektedir.

Yüzey Temizleyici Nasıl Kullanılır?

Yüzey Temizleyici ürünleri kullanım olarak farklı talimat ve yönergelere sahip olabilmektedir. Ürün kullanımından önce kullanım talimatını incelemek doğru olur. Yüzey temizleyici ürünleri genel olarak yüzeye direk uygulanması ile kullanılabildiği gibi su ile seyreltilen ürünlerde mevcuttur.

Direk kullanılabildiği gibi bazı ürünler köpüklü yada köpüksüz olarak temizlik sunabiliyorlar. Özellikle Zemin Temizleme Makineleri ile kullanılabilen ona göre köpürmeyen ve uygun Yüzey Temizleyici ürünler bulunmaktadır. Spreyli kullanım imkanı olan 750 ml ürünler ile daha geniş alanları kolaylıkla temizlenebilir.

Yüzey Temizleyici Nerelerde Kullanılabilir?

Yüzey Temizleyici ürünlerin genel kullanım olduğu gibi ağır kir ve yağlar için tercih edilebilecek yüksek konsantre ürünlerde mevcuttur. Bu ürünler kullanımında özellikle yüzeylere uygun Yüzey Temizleyici ürünleri tercih edilmesi gerekmektedir. Hassas yüzeylere uygun zemin temizlik ürünlerini gene internet sitemizden ulaşabilirsiniz.

Yüzey Temizleyici ürünleri kullanmadan önce cilalı ve cilasız yüzeylere uygun olup olmamasına özellikle dikkat edilmesi gerekmektedir. Yüksek temizleyici özelliği olan ve cilalı yüzeylerde kullanılan ürünler yüzeyde yıpranma yapabilmektedir.

Zemin Temizleme Makineleri ile kullanılabilen Yüzey Temizleyiciler bulunabilmektedir aynı zamanda bu otomatlar ile kullanılan köpüğü ayarlı ürünler mevcuttur. Arkadan itmeli yada binicili zemin makinelerin içerisinde belirli bir oranda suya katılarak kullanılabilmektedir.

Yüzey Temizleyici Çeşitleri

Birçok markaya ait farklı boyutlarda ve yüzeylere uygun yüzey temizleyici ürünleri mevcuttur. Genel kullanım olmakla beraber özel yüzeylere için üretilmiş temizlik ürünleri bulunmaktadır. Lokal kullanım için spreyli Yüzey Temizleyici ürünleri bulunabilmekle beraber konsantre olarak hazırlanmış su ile seyreltilen ürünler bulunmaktadır.

En çok tercih edilen Markaya ait ürünler;

 • Diversey Yüzey Yemizleyici
 • Taski Yüzey Temizleyici
 • Ecolab Yüzey Temizleyici
 • İduna Yüzey Temizleyici
 • Nilco Yüzey Temizleyici
 • Bingo Yüzey Temizleyici
 • Domestos Yüzey Temizleyici
 • Mr Muscle Yüzey Temizleyici
 • Cif Yüzey Temizleyici
 • Peva Yüzey Temizleyici
 • Maratem Yüzey Temizleyici

Yüzey Temizleyici Fiyatları

Yüzey Temizleyici fiyatları kullanım alanları ve seçkin yüzeylere göre değişiklik göstermekle beraber kokulu yada kokusuz yani nötr dediğimiz ürünlerin fiyatları değişmektedir. Litre ve miktar olarak yüksek olan ürünler ambalaj masrafının azalmasıyla fiyat olarak tasarruflu olabilmektedir. Onlarca markaya ait yüzey temizleyici ürünlerini bulabileceğiniz ve TemizlikDeposu.com ailesi olarak sizlere En iyi Fiyat güvencesiyle en iyi hizmete sunmaya devam ediyoruz.

Yüzey Temizleyici Nereden Satın Alınır?

Yüzey Temizleyici satın almak için en doğru adres her zaman olduğu gibi TemizlikDeposu.com adresi sizlere onlarca markaya ait ürün grubu ile binlerce seçenek sunmakla beraber en uygun ürünü kolaylıkla bulabileceğiniz ve güvenle satın alabileceğiniz en doğru adres. Aynı zamanda daha önce tercih ettiğiniz ürünü diğer ürünlerle kıyaslayabilir ve özel fırsatlardan yararlanabilirsiniz.

 

1.000,44
1.456,73
1.200,00
799,80
1.816,31
1.793,38
900,00
294,60
1.436,29
519,95
854,88
1.080,00
2.514,00
467,98
2.564,17
918,00
300,00
4.553,64
950,40
197,50


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.