Endüstriyel El Temizleme Kremi

Endüstriyel El Temizleme Kremi ürünleri özellikle sanayi, fabrika, gemi adamları ve diğer ağır yağ ile tahrip edici kimyasal ürünlerle temas halinde olanların el temizliği için kullandığı sarf ürünlerindendir. Özellikle ağır kir ve yağların çıkıp derinin tekrar onarılması için Endüstriyel El Temizleme Kremi ürünleri tercih etmeleri gerekiyor.

Diğer el temizleme sıvıları zamanla yetersiz kalmakla beraber ihtiyaçlara karşılık vermemeye başlıyor. En önemli özelliği cildi etkin bir şekilde temizlerken aynı zamanda korumasıdır. İçerdiği kimyasallar sayesinde cildi çok hızlı bir şekilde onarır ve eski görünümünü geri kazandırır.

Endüstriyel Cilt Kremi

Endüstriyel Cilt Kremi iş sonrası yapılan temizlik işleminden sonra temiz ellere uygulanan bakım kremi dış etkenlerle tahrip olmuş, yaralanmış cildin iyileşmesini hızlandırır ve onarır. Sürekli temas halinde olunan kimyasalların zamanda ellere verdiği zararları geri dönük düzeltir. Aynı zamanda yumuşak ve nemlendirici etkisiyle farklı bir his bırakır.

Endüstriyel Sıvı Sabun

Özellikle Sanayilerde kullanılan bu ürünler kimyasal yada diğer kirli işlerde en çok kullanılan ürünler arasında yer almaktadır. Hijyenin yanı sıra temizleyicilik özelliği sayesinde en zorlu kirlerden kolaylıkla arınabilirsiniz. Diğer ev tipi olan sıvı sabunlardan farklı olan bu ürünler içerdiği kimyasallar sayesinde cilde nüfuz etmiş lekeleri hiçbir çaba sarf etmeden kolaylıkla çıkarmasını sağlamaktadır.

Son zamanlarda ülkemizde çokça tercih edilmekte olan Sanayi Sabunu olarak da bilinen Endüstriyel Sıvı Sabun ürünleri farklı bir konuma yerleşmişlerdir. En çok tercih edilen alanların başında ağır yağ ve gres işleri ile uğraşan sanayi grupları onu takip eden kağıt, matbaa ve kimyasal üreticileri bulunmaktadır.

Sanayi Sabun Fiyatları

Sanayi Sabun fiyatları toptan alımlarda yada yüksek hacimli ürünler alımlarda fiyatlarda tasarruf olabilmekle beraber tercih edilecek sıvı sabunun kullanım alanın çeşitliliği fiyatı yükseltebilmektedir.

Sıvı Sabun formatlarında olabildiği gibi Jel kıvamında olan Sanayi Sabun ürünleri bulunabilmektedir. TemizlikDeposu.com ailesi olarak sizlere En iyi Fiyat güvencesiyle birçok markaya ait Sanayi Sabun ürünlerini sunmaktayız

Sanayi Sabun Nereden Satın Alınır?

Sanayi Sabun ürünlerine ulaşabileceğiniz ve birçok markaya ait Sanayi Sabun ürünlerini güvenle satın alabileceğiniz internet sitemizde En iyi Fiyatlarla size en uygun ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz. Hızlı kargolamanın yanında özellik ve fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.

1.020,00
1.188,00
420,00
2.700,00
1.992,00
564,00
666,00
1.884,00
732,00
186,00
1.260,00
1.140,00
1.380,00
828,00
186,00
642,00
1.620,00
2.640,00
800,00


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.