Taed Katkılı Ağartıcı

Taed Katkılı ağartıcılar içerdiği kimyasal bakımından Perkarbonat içeriği sayesinde yağ, protein ve kan lekelerine karşı etkilidir. Aynı zamanda çamaşırların kireçlenmesi, sertleşmesini ve grileşmesini önler. Taed Katkılı Ağartıcı ürün sanayi tipi çamaşır makinelerin ağartıcı bölmelerine yerleştirilmesi gerekmektedir.

Taed Katkılı Ağartıcı ürünleri ile kumaşları yıkama aşamasında ana yıkama maddesiyle beraber kullanılan ürünlerdir. Yardımcı katkı ürünlerinden olan Çamaşır Ağartıcı kimyasalların direk kumaş yada tekstil üzerine uygulanmaması gerekmektedir. Makine ile su ile homojen bir şekilde karışacak şekilde uygulanmalıdır.

Taed Katkılı Ağartıcı Nasıl Kullanılır?

Taed Katkılı Ağartıcı kullanımı oldukça basittir. Manuel olarak kesinlikle kullanılmamasıyla beraber kumaşın üzerine dökülmemelidir. Kumaş ve tekstil ürünlerinde kullanılan bu ağartıcılar kullanım öncesi ve sonrası direk temas sağlık için tehlike oluşturabilmektedir. Bu yüzden temasın minimum da tutulması oldukça önemlidir. Sadece Sanayi tipi Çamaşır Makinelerinde kullanılması gerekmektedir.

Bu tür ürünlerin kullanılmadan önce renkli yada beyaz kumaşlar için uygunluğu öğrenilmeli ardından hassas bir kumaşlara özel ürünler kullanılmalıdır. Beyaz ve ağartıcı ürünlere dayanıklı renklere sahip kumaşlarda kullanılan bu ürünlerde. Yüksek temizleme kabiliyetine sahiptir. Genel olarak restoran, otel, yemekhane ve dershanelerde tercih edilen ürünlerdendir.

Taed Katkılı Ağartıcı Fiyatları

Taed Katkılı Ağartıcı fiyatları içeriğinde kimyasal ve kullanım alanın genişliğine bağlı olarak değişmektedir. Bununla birlikte renkli ürünlerde kullanılabilir ve hassas kumaşlara uygun çamaşır ağartıcıların fiyatları diğerlerine nazaran daha pahalıdır. TemizlikDeposu.com ailesi olarak sizlere En iyi Fiyat güvencesiyle sizlere sunmaya devam ediyoruz.

Taed Katkılı Ağartıcı Nereden Satın Alınır?

Taed Katkılı ağartıcı satın almak için en doğru adres her zaman olduğu birçok marka ve ürün grubunun yer aldığı internet sitemiz üzerinden güvenle satın alabilirsiniz. Birçok markaya ait Çamaşır Ağartıcı ürünlerini sitemizden bulabilirsiniz. Tercih ettiğiniz kimyasalı diğer ürünlerle kıyaslayabilir size En Uygun kolaylıkla bulabilirsiniz.

1.350,00
4.778,40
1.512,00


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.