Eldiven Kutusu

Hijyen ve sağlık koşullarının önem kazanmasıyla son zamanlarda Eldiven ve Maske kullanımı giderek arttı. Bununla beraber ortak alanların ve hijyenin önem arz ettiği noktalarda Eldiven Dispenser ürünleri sayesinde hızlı bir şekilde eldiven temin edebiliyorsunuz.

Hastanelerde, Fabrika, Yemekhane, Otel ve Ofislerde ihtiyaç duyulan yerlerde ve temizliğin önem arz ettiği hemen hemen her yerde var olduğunu söyleyebiliriz.

Eldiven Kutusu Çeşitler

Naylon Eldiven ve Nitril Eldiven ürünlerin fazlaca ihtiyaç duyulduğu noktalarda daha rahat temin edebilmek ve başkalarının onunla olan temasını minimuma indirgeyebilmek için kapalı kutular için mikrop ve virüslerden koruyucu Eldiven Dispenser ürünleri üretilmeye başlanmıştır.

En çok tercih edilen ürünler Paslanmaz Eldiven Dispenser ürünleri ve Duvara Monte Eldiven Kutusu ürünleri hızlı bir şekilde alınabilmesi ve israf edilmesini önleyen koruma sistemleri sayesinde yoğun kullanıma uygundur.

  • Paslanmaz Eldiven Kutusu
  • Metal Eldiven Kutusu
  • Plastik Eldiven Kutusu
  • Beyaz Eldiven Kutusu
  • Siyah Eldiven Kutusu

Paslanmaz Eldiven Kutusu

Paslanmaz Eldiven Kutusu ürünleri parlak yada satin mat renginde olabilmektedir. En çok tercih edilen Gri Eldiven Kutusu dışında Beyaz ve Siyah renklerde de bulunabilmektedir. Kamu Binaları ve AVM’ler gibi yoğun kullanıma sahip ortak alanlarda tercih edilmektedir.

304 yada 430 Kalite metalden üretilen bu ürünler oldukça sağlam olmakla beraber uzun bir kullanım ömrüne sahiptir. Kolayca açılabilir yapısı ile içindeki peçeteliğin değişimi oldukça kolaydır. Pürüzsüz dış yüzeye sayesinde tek hamlede silinebilir. Hastane ve Muayene yerlerinde özellikle tercih edilmektedir.

Plastik Eldiven Kutusu

Plastik Eldiven kutusu fiyat olarak oldukça uygun olmakla beraber daha farklı tasarımlara sahip olabilir. Paslanmaz ürünlere göre daha uygun olmasına karşı baskı ve çarpmalara karşı biraz daha hassas ürünlerdir. Arka tarafında var olan yapışkan alan yada vida alanları sayesinde duvara monte edilebilen modeller mevcuttur.

Duvara Monte Eldiven Kutusu

Kolay ve Hızlı kullanılabilmesi aynı zamanda diğer peçeteleri kirletmeden hijyenik kullanım için en çok tercih edilen ürünlerdendir. Duvara Monte Eldiven Kutusu modelleri paslanmaz yada plastik malzemelerden üretilebilmektedir.

Duvara monte eldiven kutusu modelleri içerisinde monte edilebilmesi için vida alanları yer almakla beraber arkası yapışkanlı tasarımlara da sahip olabilmektedir. Güvenlik için anahtar ile açılabilen modelleri de bulunmaktadır.

Eldiven Kutusu Fiyatları

Eldiven Kutusu fiyatları üretimi için kullanılan malzemeyle alakalı olmasıyla beraber içerisinde bulundurabileceği eldiven miktarına bağlı olarak değişmektedir. Metal ve sağlam ürünlerden imal edilmiş Eldiven Kutusu fiyatları diğer plastik ürünlere göre daha pahalıdır.

Eldiven Kutusu Nereden Satın Alınır?

Eldiven Kutusu satın almak için en doğru adres her zaman olduğu gibi onlarca marka ve ürün grubunun yer aldığı internet sitemizden En iyi Fiyat güvencesiyle satın alabilirsiniz. Eldiven Kutusu çeşitleri arasında kiyaslayarak sizlerin ihtiyacınıza göre en uygun modeli kolaylıkla tercih edebilirsiniz. TemizlikDeposu.com ailesi olarak sizlere hızlı hizmet vermeye devam ediyoruz.

1.152,00
432,00


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.