Yumuşatıcı

Çamaşır ve kumaşların yıkandıktan sonra yumuşacık olmasını sağlayın bu kimyasallar evlerde tercih edildiği gibi otel, restoran, yemekhane, okul ve birçok iş yerinde kullanılmaktadır. Endüstriyel Çamaşır Makinelerinde kullanılabildiği gibi ev tipleri için uygun yumuşatıcılar mevcuttur. Yumuşatıcı ürünler birçok marka ve ürün bazlı fiyat kimyasal değişmektedir.

Yumuşatıcılar içerik bakımında birçok farklı koku ve esansa sahip olabilir aynı zamanda yumuşatıcılar her renkteki kıyafetlerde tercih edilebilir. Yumuşatıcılar makine bölmelerinde belirli yerlere dökülmesi gerekmektedir. Doğrudan uygulanmamalılar kıyafette fazla kullanımdan ötürü renkte açılmalar yapabilir.

Yumuşatıcı ürünleri özel kimyasallar ve içeriklere sahip olabilir bunlardan biri renkleri daha canlı göstermesi yada yıkama sırasından renklerin birbirine karışmasını engellemesidir. Size en uygun birçok markaya ait ürün grubunun arasında kıyaslayarak internet sitemiz üzerinde bulabilirsiniz.

Yumuşatıcı Nasıl Kullanılır?

Yumuşatıcı kullanırken dikkat edilmesi gereken noktalardan bir kesinlikle doğrudan kıyafet yada kumaşın üzerine kullanılmaması gerektiğidir. Eğer direk yüzeye uygulanırsa kumaşın rengin açılmaya sebep verebilir. Yumuşatıcının direk Endüstriyel Çamaşır Makinesinde bulunan yumuşatıcı bölmesine belirtilen dozajda eklenmesi gerekmektedir.

Yumuşatıcının gereğinden fazla kullanımı kıyafet ve kumaşlarda renk açılmasına sebep verebilir. Yumuşatıcının içeriğinde bulunan koku esansı yıkandıktan sonra gün boyu kendini korur ve hoş bir hissiyat bırakır.

En iyi Yumuşatıcı

Yumuşatıcı ürünleri arasında birçok markaya ait ürü grubu bulunmaktadır. Yumuşatıcıları koku ve yumuşatma dereceleri birbirinden farklı örnek vermek gerekirse biri orkide kokusunu severken başkası lavanta kokusunu tercih edebilir. Buda kişiden kişiye onun için en iyi ürün farklılığı oluşturabilir. Endüstriyel Çamaşır Makineleri için en çok tercih ürünler aşağıdaki gibidir.

  • Ecolab Yumuşatıcı
  • Nilco Yumuşatıcı
  • Maratem Yumuşatıcı
  • İduna Yumuşatıcı
  • Pevamix Yumuşatıcı
  • Clax Yumuşatıcı

Yumuşatıcı Fiyatları

Yumuşatıcı fiyatları kendi aralarından marka ve koku gibi özellikler bakımında değişiklik gösterirken. İçerdiği kimyasallar bakımında yumuşatıcı ürünleri fiyatları yükselip düşebilmektedir. Yüksek litrelik bidon tercih edilmesi fiyat olarak tasarruf sağlayabilmektedir. TemizlikDeposu.com ailesi olarak Yumuşatıcı ürünlerinde En iyi Fiyat güvencesiyle hizmet vermeye devam ediyoruz.

Yumuşatıcı Nereden Satın Alınır?

Yumuşatıcı ürünlerini satın almak için en doğru adres her zaman olduğu gibi birçok marka ve ürün grubunun yer aldığı internet sitemiz üzerinden güvenle satın alabilirsiniz. Aynı zamanda birçok markaya ait Yumuşatıcı ürünlerini kıyaslayabilir ve size en uygun ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz.

1.500,00
1.831,50
1.920,00
2.074,36
1.128,00
1.620,00
1.620,00
282,00
1.621,92
1.126,56
1.062,24
1.527,84


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.