Pet Otomatı

Günümüz ihtiyaçları giderek değişmekle beraber hızlı çözümler gerektirebilen ortamlarda hayat kurtarıcı olabilen Ped Otomatı özellikle son zamanlarda çokça tercih edilen ürünlerdendir. Kurumsal yapılara sahip Hastane, Ofis, Banka, Mağaza ve AVM gibi yerlerin lavabo ve tuvaletlerinde müşteri ve çalışanların rahatlıkla ulaşabilmesi için Ped malzemelerini hijyenik ve kullanışlı bir şekilde sunmaktadır.

Pedmatik olarak kullanılan otomat yerine fiyat olarak daha uygun manuel kullanım imkânı sunan ped verici ürünlerde mevcuttur. Bunların içerisinde az bir miktar stoklanabilen ped malzemeleri yerleştirilebilmektedir. Duvara Monte edilebilen vida yuvaları yada yapışkanlı bağlantı alanı bulunabilmektedir.

Pet Otomatı Çeşitler

Pet Otomatı içerisinde bulundurabileceği ped miktarı ile yapıldığı malzemeye göre birçok çeşidi bulunmaktadır. Çoğu Ped Otomatları genellikle duvara monteli olup içerisinde 50-250 adeta kadar bulundurabilmektedir. Aynı zamanda bu pedleri ücretsiz olarak içerisinden alabileceğiniz gibi belirli bir ücret ödeyerek de alabileceğiniz modelleri bulunmaktadır.

Paslanmaz Pedmatik modelleri Plastik Pedmatik ürünlerine göre çok daha pahalıdır. Lakin onlara göre darbelere karşı çok daha güçlüdür. Uzun süre kullanım imkânı olmakla beraber yoğun kullanım alanları olan Otel, AVM yada kamu binalarında tercih edilmektedir. İkisinindi bulundurabileceği hijyen ped miktarı eşit olup sadece üretildiği malzemesi farklıdır.

  • Paslanmaz Ped Dispenseri
  • Krom Ped Dispenseri
  • Plastik Ped Dispenseri
  • Ped Otomatı

Pedmatik

Pedmatik diğer otomatik olanlara göre manuel kullanım sunmaktadır. Fiyat ve yapı itibariyle oldukça basit bir üründür. Her defasında sadece bir adet verecek şekilde dizayn edilmiştir. Beraberinde ihtiyaç duyduğu pedler için bir alanı olup kartuşlu olarak onlar ile kullanılması gerekmektedir.

Pedmatik ile kullanılacak ped kartuş boyutuna dikkat edilmesi uyumlu olması gerekmektedir. Aynı zamanda gizli kilit sistemi sayesinde kolayca kartuş değişimi yapılabilmektedir. Genel olarak Plastik Pedmatik ve Paslanmaz Pedmatik ürünleri tercih edilmektedir.

Ped Kartuş

Pedmatik ve Ped Otomatlarına uygun pedler için kullanılan ortak bir tanımdır. İçerisinde 10’dan fazla pedin bulunduğu ve onunla uyumla makine yada dispenserle kullanılabilen ürünlerdir. Ped Kartuş ürünleri ile kolay hızlı bir şekilde yenileyebilirsiniz.

Pet Otomatı Fiyatı

Ücretsiz bir şekilde olup az miktarda ped bulundurabilen Pet Otomat fiyatları oldukça uygundur. Ped Otomatları ise belirli bir ücret ödeyip içerisinde ped temin edebildiğiniz ürünler içerisinde daha farklı bir mekanizma bulundurduğundan fiyatları diğerlerine göre çok daha pahalıdır. Ama hem müşteri ve çalışanlarına böyle bir hizmet vermekle beraber belirli bir kazanç sağlamak için uygun ürünler olarak tercih edilebilir.

Ped Otomatı Nereden Satın Alınır?

Ped Otomatı satın almak için her ürünün yer aldığı gibi TemizlikDeposu.com sitemiz üzerin en uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. Aynı ürün grubundaki onlarca seçenekle fiyatları ve özellikleri kıyaslayabilir cazip fiyatlardan yararlanabilirsiniz.

480,00
252,00
8.442,00
% 5
indirim
810,43
769,91


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.