Cila Sökücü

Yüzeylere bağlanmış güçlü cilaları kolaylık söküp atabilen kimyasallardan olan Cila Sökücü ürünleri direk yüzeye uygulanabildiği gibi konsantre olarak seyreltilerek de kullanılabilmektedir. Aynı zamanda Yer Cila Makineleri ile birlikte kullanılabilen ürünlerde mevcuttur.

Cila Sökücü ürünler birçok yüzeydeki cilaları sökmek ve sonrasında uygulanması düşünülen yeni cila için gerekli ortamı oluşturabilir. Aynı zamanda bazı karışımlar güçlü kir ve yağları temizlemek için oldukça uygun kullanım talimatlarına göre daha fazla seyreltilerek kullanılabilmektedir.

Cila Sökücü Nasıl Kullanılır?

Cila Sökücü ürünleri kullanımı direk zemin yada yüzey ile temasıyla Ağır Kir, Yağ ve Cilayı temizleyebilmektedir. Ovalayarak kullanılabildiği gibi farklı Zemin Temizleme Makineleri ile birlikte kullanılabilmektedir. Zemin Temizleme Makineleriyle uygun olan ürünleri makinenin temiz su tankı bölümüne seyreltilerek yada kullanıma bağlı direk konulabilmektedir.

Cila Sökücü ürünleri aynı zamanda farklı yüzeylere özel ürünler öne çıkabilmektedir. Özellikle hassas yüzeylerde, doğal taş, parke ve cotto ve ahşap gibi farklı yüzeylere farklı ürünlere tercih edilmesi gerekmektedir.

Cila Sökücü Çeşitleri

Birçok markaya ait cila sökücü ürünleri bulunmaktadır yüzeylere tercih değişmektedir. Bununla beraber otomatlar ile kullanılabilen ürünler diğerlerine göre fiyatları daha yüksektir. En çok tercih edilen cila sökücü ürünleri aşağıdaki gibidir.

  • Ecolab G-100
  • Ecolab Bendurol Forte
  • Maratem M223
  • İduna Turbo Rens
  • Fila Max
  • Fila Solvent
  • Pevafloor Y-13
  • Taski Jontec No 1

Cila Sökücü Fiyatları

Cila Sökücü ürün fiyatları kendi aralarında değişiklik göstermektedir. Hassas yüzeylerde kullanılabilen veyahut sadece özel bir yüzeye uygun üretilmiş ürünleri fiyatları diğerlerine göre daha yüksek olabilmektedir. Uygulayacağınız yüzeye en uygun ürünü tercih etmeniz sizin için çok daha iyi olacaktır. TemizlikDeposu.com ailesi olarak sizlere En iyi Fiyat güvencesiyle tüm Cila Sökücü ürünlerini sunmaktayız.

Cila Sökücü Nereden Satın Alınır?

Cila Sökücü ürünü almak için en doğru adres her zaman olduğu gibi birçok marka ve ürün grubunun yer aldığı internet sitemiz üzerinden en iyi fiyatlarla satın alabilirsiniz. Aynı zaman diğer marka ait Cila Sökücü ürünlerini fiyat ve içerik bakımından kıyaslayabilirsiniz. En iyi Fiyatlarla Cila Sökücü kolayca satın alın.

2.640,00
% 30
indirim
2.450,88
1.715,62
841,36

indirim
0,00
2.927,26
4.277,26
1.920,00
2.280,00
570,00
2.625,48
% 30
indirim
7.885,44
5.519,81


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.