Köpük Sabun Dispenseri

Köpük sabun dispenseri likit halde bulunan sabunu köpüğe çeviren başlıkla gelir. Sıvı sabun dispenseriyle aynı görünüme sahiptir, tek farkı köpük verici başlık mekanizmasıdır. İşletmelerde ve hijyen gereken alanlarda sıkça kullanılan bir tercih olmuştur. Sıvı sabuna göre kullanımda ekonomi sağlar.

Doldurma şekline göre duvar köpük sabunluk aparatı iki tipte mevcuttur:

  • Dökme köpük sabunluk
  • Kartuşlu köpük sabun aparatı

Dispenserler restoran, otel, muayenehane, fabrika dahil olmak üzere tüm sektörlerde ve ortamlarda kullanılabilir. Sıvı sabuna göre aynı temizliği daha az sabun kullanarak veren özelliğiyle yoğun tuvaletler için uygun üründür.

Köpük Sabunluk Çeşitleri

Köpük sabun, doğal temizleme özellikleri ve ciltte nemi tutma özelliği nedeniyle popüler tercih edilir durumdadır. Dispenser çeşitlerinde ise geri dönüştürülebilir malzemeden yapılan paslanmaz metal ve abs plastik köpük sabun aparatları kullanılmaktadır.

Krom, Mat krom, beyaz, siyah, şeffaf mavi, şeffaf beyaz renk seçenekleriyle birçok modelde bulunurlar.

Kartuşlu Köpük Sabun Dispenserleri

Kartuşlu köpük sabun dispenserleri, ellerinizi yıkamanın ekonomik ve hijyenik bir yoludur. Bir kullanımda ideal olarak 1 ml likiti köpüğe çevirerek verir. 1litre köpük sabun dispenseri 1000 sıkıma kadar kullanılır. Duvara kolayca monte edilir ve kartuş değişimi kolaydır. Bu tip sabunluklar, özel ve ortak tuvaletler için uygun seçimdir.

Kartuşlu köpük sabunluklar, dökme sabun dispenserine göre temizlenmesi ve kartuş değişimi kolaydır. Düzenli aralıklarla bakteri oluşumunu önlemek için aparatların içi ve dışı temizlenmelidir. Sızdırmaz özelliğiyle bakım maliyetleri azalır.

Plastik Köpük Sabunluk

Köpük sabun dispenseri uzun ömürlü kullanım için üretildi. Dayanıklı plastik malzemeler kullanılarak üretilen köpük sabunlukla, kalabalık alanlarda kullanımda uzun süre çalışır, çizilme ve paslanmaya dayanıklıdır. Kaliteli sabunluk pompası sayesinde güvenle kullanılabilir.

Köpük sabun dispenserleri duvara monte edilir ve ABS plastikten yapılır. Palex, Vialli, Fomy, Tork, Carpex gibi markalarda plastik köpük sabunluk ürünleri 500, 800, 1000 ml hacimleriyle krom, gri, mat krom, siyah, beyaz, şeffaf mavi, şeffaf beyaz seçenekleriyle temizlikdeposunda satışa sunulmuştur.

Paslanmaz köpük sabunluklar

Plastik köpük sabunluklar yanında dekoratif amaçlarla bu dispenserler satın alınmaktadır. Diğer banyo aksuesuarlarıyla set oluşturması için tercih edilmektedir. Üstten doldurma ya da kartuşlu seçenekleri bulunmakta ve kaliteli malzemeden üretildiği için özellikle otel ve restoran gibi alanlarda tercih edilmektedir. Markasız köpük sabunlar (marka adı yazmayan) olduğu için kaliteli hizmet vermek isteyen işletmelere tavsiye edilir.

  • Midry
  • Dayco
  • Bobson
  • Steltek

gibi başlıca köpük sabunlukları 304 kalite ve 403 paslanmaz metal ile temizlikdeposunda bulabilirsiniz.

Köpük Sabunluk Fiyatları

Sabunluklar çeşitli tasarım ve fiyatlarda bulunabilir. Sert plastik, plastik abs veya geri dönüştürülmüş plastikten yapılan köpük sabunluklar bulunmaktadır. Bazı manuel köpük sabunluklar metalden veya metal - plastik karışımından yapılır. Plastik sabunluklar fiyatlarda daha ekonomiktir ancak metal ürünlerden daha az dayanıklıdır, ancak kolayca kırılabilirler.

Köpük sabunluk fiyatları en ucuz abs plastik beyaz ürünlerden başlar, paslanmaz metal ürünlerde en üst fiyatlara çıkmaktadır.

 

1.512,00
691,20
7.200,00
216,00
276,00
868,32
2.026,08
936,00
1.051,20
1.051,20
291,60
178,20
324,00
170,10
315,90
324,00
93,96
162,00
89,10
186,30


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.