Kan Lekesi Nasıl Çıkar

Kan Lekesi özellikle tekstil, kıyafet yada koltuk gibi birçok pamuk ve ipliksi yapılara kolayca tutunurlar. Çıkarması oldukça zor olan lekelerden kabul edilen Kan Lekesi doğru ürünlerin kullanıldığı takdirde kolaylıkla çıkarılabilir. Kumaşa hiç zarar vermeden Kan Lekesi Çıkarıcı ürünler ile bu lekeleri kolayca temizleyebilirsiniz.

Genel olarak otel, okul, dershane, yatakhane ve kuru temizlemeciler tarafından çokça tercih edilen Kan Lekesi Çıkarıcı ürünleri zorlu tekstil ürünlerde hassasiyet gereken noktalarda kullanılmaktadır. Ürüne bağlı manuel kullanılabildiği gibi çamaşır makinesi içinde kullanılabilmektedir. Uygulaması oldukça basittir lekenin olduğu yere doğrudan dökülerek uygulanabilir. Kimyasalın kumaşın derinliklerine etki etmesi için biraz beklenir ve ardından çitileyerek kolayca çıkatılabilir.

Kıyafetten Kan Lekesi Nasıl Çıkar?

Kıyafetten kan lekesi çıkarabilmek için öncelikle kumaştaki kanın yumuşatılması gerekmektedir. Bunun için ılık bir su yada bir sıvı içerisinde bekletilir daha sonrasından bu iş için özel üretilmek kimyasallardan olan Kıyafetten Kan Lekesi çıkaran ürünler kullanılarak kolayca çıkarılabilir.

Kan Lekesi çıkarılacak ürünün kullanılacak kimyasala uygun ürün olduğuna emin olmalısınız. Bu yüzden tercih edeceğiniz kimyasalların kullanım talimatlarını dikkatli okumalı ve doğru dozajlarda kullanmalısınız.

Koltuktan Kan Lekesi Nasıl Çıkar?

Koltuk yada halı gibi yüksek iplik oranına sahip sert örgüyse sahip yüzeylerden kan lekeleri tutunabileceği daha güçlü yapılara sahip bu malzemeler tutunduğu takdirde çıkması çok daha zordur. Bu lekelerin çıkarılamayacağı anlamına gelmiyor doğru kimyasallar ile üzerlerinde bu kan lekeleri kolayca temizleyebilirsiniz.

Kan Lekesi Çıkarıcı Fiyatları

Kan Lekesi Çıkarıcı fiyatları kendi aralarında marka ve ürün bazlı değişmekle beraber hassasiyet bağlı olarak fiyatlarında artış olabilmektedir. Uygulama yöntemi ve Beyazlar ile Renkliler için kullanıma sunabilme gibi birçok faktör bulunmaktadır. TemizlikDeposu.com ailesi olarak sizlere En iyi Fiyat güvencesiyle aradığını tüm Kan Lekesi Çıkarıcı ürünlerini sunuyoruz.

Kan Lekesi Çıkarıcı Nereden Satın Alınır?

Kan Lekesi Çıkarıcı ürünlerini almak için en doğru adres her zaman olduğu gibi bir çok marka ve ürün grubunun yer aldığı internet sitemiz üzerinden güvenle satın alabilirsiniz. Kan Lekesi Temizleyici ürünleri inceleyebilir ve size göre en uygun ürünü fiyat – performans karşılaştırması yaparak kolayca satın alabilirsiniz.

 

618,00
1.789,50


Bu Sanal Mağazada Elektronik Ticaret için ProjeSoft E-Ticaret yazılımı kullanılmaktadır.